Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

195.225.248.42:27016 [PL] LAMA ISP - www.lama.net.pl

212.77.99.11:27015 [PL] Wirtualna Polska (Strefa A)

212.77.99.13:27015 [PL] Wirtualna Polska (MIX)

212.77.99.12:27015 [PL] Wirtualna Polska (PRO)

213.218.117.236:27015 CD Projekt # Counter Strike: Source

62.21.96.9:27013 ICP CS Source [PL]

217.17.46.194:28015 PIFPAF.pl [hl2.pl & pifpaf.pl]

212.191.162.8:27017 LNET CS:Source Server[PL]

62.233.196.123:27017 net|arena3::SOURCE

62.233.196.123:27018 net|arena4::AZTEC

62.233.196.123:27019 net|arena5::DUST2

62.233.196.123:27025 net|arena6::ITALY

213.218.117.235:27075 Counter-Strike: Source | eSports.pl (by GamesNET.pl)

217.8.181.91:27016 CoolNet: U Wujka i Maszyny

81.15.128.131:27015 Tajemniczy Server HerrFlika - CS:S

217.153.86.42:27015 .pl TacticalOps

62.233.175.2:27020 [O and O] Reaktywacja:Source [POLAND]

195.136.249.80:27015 FRAGOWNIA 12 CS:S (PL)

83.238.129.130:27015 -=CSS=INTERKAR=PL=-

80.50.171.54:27017 Kuznia CS:S TeamPlay

195.136.148.15:27017 krypta.pl | source

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Updates to Counter-Strike: Source and the Source Engine have been released. The updates will be applied automatically when your Steam client is restarted. The specific changes include:Counter-Strike: Source    * Updated de_inferno    * Made the radio menu more responsive    * When bullets hit grates and chain-link fences they play the appropriate effects    * Bots will not join or leave during the round when bot_quota_mode is "match" or "fill"    * Improved bot ladder usage    * Bullet decals are now scaled based on distance, to make them more visible at long range    * Fixed bots filling a server and preventing players from joining after round changeSource Engine    * Fixed the compressed file mode of sv_downloadurl only downloading one file at a time

ciekawe czy znowu dema .... strzeli <_<

 

ściagać rano bo potem nie będzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kilka dni to nową prenumeratę zamawiał :)

Racja, 2ga sesja z zombie wyszła strasznie kiepsko. Pierwsza była piękna - goście krzyczeli do mikrofonów, nastrój był niesamowity....

Poca na dachu roxxxował (jako zombie heheh)! Hehhe, też tam biegłem :)

Dawno już ściągnąłem takie coś, muszę to w końcu dziś obejrzeć - jakiś mod cy cuś do HL2: AlienSwarm-v12.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Updates to Counter-Strike: Source and the Source Engine have been released. The updates will be applied automatically when your Steam client is restarted. The specific changes include:Counter-Strike: Source    * Updated de_inferno    * Made the radio menu more responsive    * When bullets hit grates and chain-link fences they play the appropriate effects    * Bots will not join or leave during the round when bot_quota_mode is "match" or "fill"    * Improved bot ladder usage    * Bullet decals are now scaled based on distance, to make them more visible at long range    * Fixed bots filling a server and preventing players from joining after round changeSource Engine    * Fixed the compressed file mode of sv_downloadurl only downloading one file at a time

ciekawe czy znowu dema .... strzeli  <_<

 

ściagać rano bo potem nie będzie :P

1454045[/snapback]

Roger that !! :P

Czekam na update w ktorym wreszcie zrobia cos z hitboxami... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee

"Update - We have rolled back all the Counter-Strike: Source changes apart from the de_inferno update to fix a hang bug some users are experiencing. These changes will be re-released next week."

Na dodatek nie zauważyłem, że coś mi się ściągało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam... tracer'y [[; Tylko te gumki mi sie odpidolily i sobie skarpetki (świerze) nałozyłem ;]] Ogolnie to zestawik za 10 zeta, z majkiem (nie działającym, nie chcialo mi sie wracac do TESCO ;x) Także czegoś nie drogiego poszukuję :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robił ktoś backupa cs'a który działał prawidłowo po nim ?? :>

 

jak ja robiłem na CD to zrobiło 5cd i chciało przy instalcji 6. zaś jak na DVD to była jedna płyta a chciało nastepną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiłem backup'a, całkiem niedawno...

i kuterwa, nie wiem czy ja zapomnialem jak mi css smigał przed formatem, czy nagle tak z [gluteus maximus] mało fps <_< Pamiętam, ze grałem 1024, all max, aax4 afx16 i 60 fps, czasami mniej, teraz przy takich ustawionkach mam 30fps <_<

robił ktoś backupa cs'a który działał prawidłowo po nim ?? :>

aaa czyli nie jestem sam [[;

fakt faktem, jakos z [gluteus maximus] mi sie teraz gra .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa czyli nie jestem sam [[;

fakt faktem, jakos z [gluteus maximus] mi sie teraz gra .

1455396[/snapback]

Fastlemu nie o to chodziło, chodziło o to że nie da się buckupa z płyt odtworzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja robiłem na CD to zrobiło 5cd i chciało przy instalcji 6. zaś jak na DVD to była jedna płyta a chciało nastepną

Nie rob zadnego backupa, tylko przekopiuj pliki .gcf ze starego folderu steama do nowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w tych gcf są już updaty ?? bo głównie o to mi chodzi, żeby nie ściągać wszystkich updatów od początku, a sam z inferno i port ściągałem 1h więc kilka godzin pójdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w tych gcf są już updaty ?? bo głównie o to mi chodzi, żeby nie ściągać wszystkich updatów od początku, a sam z inferno i port ściągałem 1h więc kilka godzin pójdzie...

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...