Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Albo low to high. Mozna sie zgubic.

Ale niestety irc jest zdominowany przez germanow.

 

//

 

Spokojnie Sarkazz ;] Nie jestem dzieckiem ffa.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Jak dla mnie wybicie całego teamu nie jest codziennością... Pozatym w Cs gram dla przyjemności tylko i wyłączenie, nie resetuje CS jak mam staTS 0/1 ;) A Wy tak gracie że omg, dam IP i nikt nie wejdzie, a takto by grali i grali. Jest wieczór i nikt IP nie włożył ;( Ja chce pograć z PurePc bo będzie beka :)

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdego bawi durne ffa :x

Na FFA wieje często głupotą, za dużo stresu... Mixy sa chyba optymalne jak ktoś się nie chce w klanówki bawić B) No i mixy dają okazję zagrania z czołówką polski :wink:

 

Ale niestety irc jest zdominowany przez germanow.

Wiesz czym się różnią polacy od niemców?

 

Niemcy - server on

Polacy - server off

Edytowane przez Sarkazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wibija cały team?

 

7 to nie cały team było ich 8, to zrobiłem na icp[tp],

 

btw też nie jestem dzieckiem ff ;], ja zaczynałem gre w csa na lanach w kawiarence...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadko ale gram. jak pisałem wczesniej przygode z csem w kawiarence gdzie nin stop gralismy 4na4, a ile nocek zaliczyłem to historia.

 

Pierwszy raz w csa zaczałem grac w 2000, ale stima kupiłem w 2003 jeszcze bez source a potem cały czas przerwy przerwy, do czasu emporio po tym znowu pół roku przerwy i stim org wszedł wreszcie.

 

moja csowa historia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ja grałem 1.6 rok na lanie, rok na necie, potem cs:s tylko klanowo. Byliśmy w stanie nazwiązać wyrównaną walkę z delta/piro więc chyba bardzo tragicznym klanem nie byliśmy... No ale klan się rozpadł, dzisiaj nikt z nas nie gra już w source bo wszystkim się znudziło B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to klan?

Authority... Z mixów/gatherów możesz iNsa kojarzyć. On taki wszędobylski był swego czasu :lol2: Teraz się to rozpadło... Evil (nie mylić z 3V!lem - a z tym tez grałem ;P) gra teraz w pimp. Reszta olała <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam

Nie graliscie nic ESL?

Bez serwera, składu, chęci to raczej lipa z ESL. My raczej graliśmy 4fun bo nikt z nas nie lubił ffa. No więc sobie graliśmy pół roku spary z piro/delta/aie i masą innych klanów... najczęściej niemieckich bo "server on" mieli :lol2: :lol2: :lol2:

 

Rotfl

 

iNs jest 12 w 1on1 ESL a nie grał pół roku :lol2:

Edytowane przez Sarkazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...