Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Niech ktoś pomoże. co jest że jak jest duża akcja / arena to mam ping 900 od razu ? (...) Łącze SDI

sam sobie odpowiedziales..

 

na SDI sie ciezko gra. meczylem 2 lata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL :P Jak zakładasz serwer -> Create Server to w opcjach ustawiasz ile botów :P Po za tym w consoli po założeniu też możesz dodawać add... [;

 

P.S. Ehh pamiętam te godziny spędzone z podbotami w 1.5 [; wtedy to się trenowało ^^ min. sciany, bramy, kolumny na mapach przez które kulki przelatywały ;)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem wczoraj chwilke z Orgią na "Strasznych Lotach" [;

 

Calkiem fajny serwerek i chyba pierwszy raz mialem wlaczone "sounds" i po prostu rylem i brechtalem jak cos puszczali :lol:

 

Tak w sumie to mi sie nudzi teraz... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Arnie ale było wcześniej troszke lepiej. Możesz powiedzieć jakie ustawienia byłyby optymalne? Oczywiście SDI ma 11/11 czyli 88kbps a nie 115,2kbps. rate-11000 cl_updat-60 cl_cmd-80 ?? A może winny jest właśnie kabel, choć wygląda dobrze, gruby, chyba dobry jakościowo i czy to ma jakieś znaczenie. Noi jakie sterowniki są niby najlepsze, bo dużo tego jest m.in HIS 3, HIS 4, zwykłe HIS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Nie ma takiej stronki, ale jest wypas wyszukiwarka serverów do prawie każdej gry łącznie z CS'ami http://search.hlsw.org/

 

Wchodzisz Erweiterte Serversuche --- > bierzesz gra HL2 --> mod CS:S --> Land - Polska --> Nein (public - server) i masz wszystkier servery do Cs które w tej chwili chodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was moze podac mi stronke ze wszystkimi serwerami polskimi do CS?? Kiedyś była tutaj podana. tlyko niemoge teraz znaleźć.

Link.

 

 

 

Taaa... Lechu Ty weź czasem pomyśl przed naciśnięciem "Dodaj odpowiedź", bo już widzę jak chyba 3 raz wprowadzasz ludzie w błąd w ciągu dwuch dni :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Zły link podałem? Nie przypuszam...Ale przecież Ty jesteś najmądrzejszy to ja zrobiłem źle... eh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej sassać The All Seing Eye? Wypas wyszukiwarka serwów :)

 

---EDIT---

193.42.218.21:27015 Straszne loty, wbijać panowie, mnóśtwo miejsc wolnych ;)

 

--EDIT2---

Lamię jak jasna cholera, nie mogę skumać, dlaczego ja wyładowując w gościa pół magazynku, nie zabijam go, a on mnie zabija 4 strzałami. Nie dość, że mnie wyśmiewają na każdym serwie, raz mi się nawet zdarzyło zabić swojego, to jeszcze na tej shitownej karcie strasznie spada fps (800x600 all LOW). A jak gram z botami spada do 10 fps. Szlag mnie trafia. Do tego ta moja wypaśna mysz A4 Tech OP-50 za 29 zł ma wspaniałą czułość i wcale nie opóźnia ruchów :( Nic tylko się ciąć... Chyba kupię w najbliższym czasie A4 Tech'a X-718, bo ma dużo pozytywnych opinii.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

lechu1777 za to ma 100 fps i basta :lol:

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zły link podałem? Nie przypuszam...Ale przecież Ty jesteś najmądrzejszy to ja zrobiłem źle... eh...

Nie zły link, ale twierdzisz że nie ma takiej polskiej strony ze spisem. A to, że jestem najmądrzejszy to chyba jasne. Ciesze się, że Ty też to zauważyłeś :lol:

 

Lamię jak jasna cholera, nie mogę skumać, dlaczego ja wyładowując w gościa pół magazynku, nie zabijam go, a on mnie zabija 4 strzałami.

Bo to nie polega tym żeby wywalić w gościa jak najwięcej kulek z tzw. full auto. Pojedyńcze strzały są znacznie celniejsze. Każdy następny strzał w tej samej serii jest coraz mniej celny. Full auto można walić ale mając przeciwnika bardzo blisko przed sobą.

Ja udzielam rad jak strzelać- niezły brecht ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kfiatek ma racje. Seria 3 kulek jest o wiele bardziej zabojcza niz full auto... Przewaznie. Chyba ze rozmawiamy o wesolym spotkaniu ct i t w trupie na d1 :lol: Spylon pocwicz na mp5 bo na sredni/krotki dystans jest niesamowita... I ten x-718 moze tez pomoc... Mnie przeskok z ultrax oem na 750F troche powiekszyl srednia liczbe headow... Bo nawykow samobojczych trudno sie pozbyc... Albo przeczucia ze ONI pojda inna droga niz reszta mojego teamu... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hit sie wycfanił wiec pociągne jego pomysł do konca ;]

Podajcie swoje loginy i passwordy do steama a dodam was sobie do friendow i bedziemy zyc dlugo i szczesliwie.

 

Na Orgiusza licze najbardziej ^^

 

Btw,tez chyba lykne tą myszkie....;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę ze spylon'em coraz lepiej mu idzie :P.

 

leborq, mój to wujek_czesio :D Próbowałem Orgiusza dodać, ale ni ch.. nie mogłem go znaleźć, cały czas pisało "unable to find coffee addicted :P Podsumowując jak to Orgiusz stwierdził a ja przytaknąłem:

 

"Czy to działało kiedyś ?"

 

:P.

Co do strzelania ze 'spreja' no to jest dramatyczne [; przy kontaktach 3stopnia :P czyli na 'bagnet' hehe ;]. W poprzednich wersjach 1.5 itd wydaje mi się, że lepiej było... bo to niemożliwością jest, że cały magazynek leci w kosmos ;). Kałach strzela w kształcie litery V, więc najlepiej seriami 3 pociski strzelać. Jak przytrzymasz to leciiiiiii lufa ;], wtedy trzeba mychą w dół [;. Szkoda że nia ma ona force feedback, fajnie by rzucało ;]]].

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdenerwowałem się, kupuję tego A4 Techa jutro, wysępie te 70 zł od rodziców wszelakimi metodami.

 

Mykam grać dalej, bo za 40 min jadę na rybki z tatą i jego kolegą ;)

 

---EDIT---

 

Leborg - dodałem cię do kumpli na steam'ie ;) Bohf, leborg - mam rację?

 

Ja to wiadomo: Spylon ;)

 

Mykam na rybki, będę jutro po południu, 3m cie się. Pokaże tym zawodnikom jak się pr0 łowi ;)

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajcie swoje loginy i passwordy do steama a dodam was sobie do friendow i bedziemy zyc dlugo i szczesliwie.

Hehehe zobaczcie jaki z niego bystrzak [; chciał nam konta zwinąć :P A to łobuz [; Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leborg - dodałem cię do kumpli na steam'ie ;) Bohf, leborg - mam rację?

 

Ja to wiadomo: Spylon ;)

 

Mykam na rybki, będę jutro po południu, 3m cie się. Pokaże tym zawodnikom jak się pr0 łowi ;)

 

Leborq a nie Leborg [; Bo się nam jeszcze obrazi ^^ :P

NI!

LEBORGGGGGGGGG

Aka Grobel

Na steamie Grobel1987^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojejku

A kto powiedzial ze to ma byc moje super-ego coffee addicted? :wink: Search and Destroy jak to by powiedziala moja Babcia - weteranka Wojny Pieciodniowej, oblezenia Sajgonu i dyskusji nt. wyzszosci galki muskatulowej nad piwem imbirowym...

 

Co do kontakow wole iksfrajera. Krotko i na temat [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kontakow wole iksfrajera. Krotko i na temat [;

A w iksfrajerze widac na jakims serwie grasz? W sumie jakby było widac, to tez bym niezainstalował, zawsze byłem przeciwnikiem jakis dodatkowych programow do grania ^^ [czytaj, szkoda mi cennego miejsca :lol: , nawet TS'a nie mam :lol: ]. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w iksfrajerze widac na jakims serwie grasz? W sumie jakby było widac, to tez bym niezainstalował, zawsze byłem przeciwnikiem jakis dodatkowych programow do grania ^^ [czytaj, szkoda mi cennego miejsca :lol: , nawet TS'a nie mam :lol: ].

W iksfrajerze widać gdzie znajomy gra ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

@Spylon

Strzelaj seriami po 3 strzały, jak strzelasz to ściągaj kałasza w lewy dolny róg, bo kałąch ma recoil w prawy górny róg (tak przeczytałem). Noi jak strzelasz to idź, zatrzymaj się - strzel, idź, zatrzymaj się - strzel. A jeżeli nie widzi Cie to nie chodż i najlepiej przykucnij. A co do tego "kałacha" z tłumnikiem w CT - jak on się zwie - ak colt ?? Nie pamiętam to ściągaj w dół bo rozrzut jest w góre. TYle chyba moge pomóc, bo sam mam problem z SDI + CS :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...