Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Poca moze kiedys zaczne powaznie grac w CS:S, na poczatku troche gralem z wami ale to juz inna gra niz moj ukochany CS 1.6 :) Pozostane wierny 1.6 :)

 

No i wlasnie o tym mowilem, ze ludzi czesto identyfikuje sie po avatarach.

 

Koniec zasmiecania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poca :]

A jak ja dostałem ta Wiadoms to myślałem ze To pinki Ten z PaD'u :/

Ale potem patrze nie :] Mysle sobie jaki [ciach!] Ukradłem Av Eh

Dobra Tam

Teraz Mam Diabełka :D :D :D :D

Ale Na Pentagramie Nie Zmienie :P :P

Dobra Finito :P

Moze ktos Się o tym Wypowie Sopello ukończył pracę nad spolszczeniem dla Counter-Strike: Source. Modyfikację pobrać można z tego miejsca. Wszystkie uwagii i pytania należy kierować bezpośrednio do autora. Swoją opinie można wyrazić w komentarzach do tego newsa lub na stronie projektu. Zapraszam!

 

Źródło: Half-Life2PL.info

Ja Se Zainstalowalelem i muszy przynac Ze Wole Bez Ale + Dla Autora ze przy tlumaczeniu Komend Zostawił Org

Glosy TYlko tlumaczenie Po pl i Tak np go go go Jest Jedziesz go go go :D

Nie Zauwazylem bugow chociaz testowalem zzlaedwie 5 min :lol:

Ale Pewnie jakies Sa B) B)

Co Sądzicie Itd najlepeij Dla testow ZAinstalowa c se najwyzjej se odinstalujecie To tylko 3 pliki :P

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem troszkę dzisiaj na 1.6 i powiadam, jak można jeszcze siedzieć na tym g.... skoro jest Source ? Grafa takie badziewie, że szok, przeciwników wogóle nie widać, zlewają się z otoczeniem, dźwięk kapa, nie ma odgłosów takich fajnych jak na source, granaty wyglądają jakby się garnkami rzucało, brak fizyki (broń do mnie nie przyleci po wybuchu granaty) a flesze już nikogo nie oślepiają ! Rzucam prosto pod nogi i krąże koło gościa a on wszystko widzi i wali normalnie do mnie, i taka sytuacja powtórzyła się kilka razy, już nie mówią o zabieraniu hp przez granat wybuchający za 2metrową ścianą...... 1.6 od tej pory to totalne g... dla mnie. Dajcie mi wrócić na SOURCEeeeeeeeeeeeee.................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z sentymentu też zagrywam w 1.6 ;]]

 

od dobrego chyba miesiąca nie widziałem source'a na oczy bo zagrywam sie w 1.6 i w sumie musze przyznać że radość z gry jest większa bo żeby grać na przyzwoitym poziomie trzeba sie o wiele bardziej wysilić niż w sourcie....

 

pozdrawiam ludzi którzy jeszcze nie pogrzebali starego i wiecznie dobrego 1.6 ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to moge postawic serwerek na 1.6

 

Ale duzo przeciwnika ze mnie nie bedzie. Bo ostatnio odkrylem ze nie umiem juz grac w 1.6. W ogole nie moge w celowac. Jakis rok temu dobrze gralem, a teraz... szkoda gadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwo wszedłem po parunastu dniach przerwy na serwa i już "chamstwo" się szerzy :/ Toper nie myśl że jak się odłączyłeś to nie mam Twoich danych :) Bana dostaniesz i tak i tak... Mowa na noże, gdy jest 1vs1, dałem nam obu slapa do 1 i miały być noże, ale oczywiście topper powiedział "a wała, ssij" i mnie zabił z bodajże siga albo ak... :/ A potem jeszcze bluzgi :/ Chłopie zastanów się co robisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz, moja wersja gry mi broni powrotu ;)

Próbowałem jeszcze na Battlefieldzie 1942 dzisiaj, ale też nie mogę już grać ;) Nic mi nie idzie, nie kumam fizyki, nie umiem ustawić sensa porządnie, nie wiem co się dzieje :( Będzie BF2 to oblookamy od nowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaziu no nie zalamuj mnie - masz wrocic do css bez dyskusji :lol: . Zastanow sie - jakbys odkladal kazdy napiwek dla barmanki w pubie do kieszonki od kazdego browarka, robil 10 zlotowe zaskorniaki z wyplaty przed zona /przeciez nie przeglada comiesiecznego stanu konta :rolleyes: /. To recze ze szybciutko uzbiera sie sumka na pudelkowe hl2. A jezeli to nie pomoze to proponuje opodatkowac uczestnikow tutejszego topiku na rzecz "FUNDUSZU WSPARCIA KZI" 5 zeta od lebka :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ja sie siebie boje. Jak nie było neta to grałem w karzdego FPS w single i w kazdym sobie radziłem. Klawisze inaczej itd. Póxniej CoD na necie, troszeke gorzej - musiałem inne gry przystosować do niego, a jeśli gra była całkowicie inna to bom do kosza.

Obecnie gram tylko i wylacznie w CS:S i boje sie zagrac w cokolwiek innego. Jesli już to klawisze i ustawienia daje idento jak w Source :D Nie chce zeby mi sie myliło ze na CTRL jest kucniecie,, a nie podskik czy cós.

Obecnie czekam na BF2 i mam andzieje ze sterowanie dramatycznie nie bedzie inne, fizykia itp równiez. Dosłownie sie boje, ze nie bede umiał nikogo zabić.

 

ps.

KZI kotku wróc ;) Ja jestem za podatkiem na rzecz Krzysia!!! 10 osób i już mamy CSSa dla kumpla!!!! Bez niego swiat jest całekiem inny i resorów na serwie mniej :(

 

Pozdrów żonke i pieska!

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no skladac sie nie bedziemy :P Ale Elemel ma racje, moze jakbys troche zaoszczedzil tu i uwdzie, to znalazlo by sie 75zl na CS'a. Bo za tyle mozna kupic orygin. na aukcji w zafoliowanym pudelku, wiec zawsze to nie tyle co w sklepie... Ewentualnie mozna kupic samo konto do steam'a, ale z tym nigdy pewnosci nie ma....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans dopóki nie będe pracował, i to na dodatek jeszcze gdzieś może z 3cia wypłata bo z pierwszych będe spłacał długi :( Mam teraz grafę i dysk na raty, to 90zł miesięcznie, także...... Na dodatek za 3miechy to raz - odechce mi się, dwa wyjdzi/niebawem wyjdzie BF2, więc kupię jego. Dzięki za poparcie ;)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghmm, jezeli nie masz pieniedzy to czemu kupiles sobie az 6600gt i hdd 120gb ??

 

=========

 

Mam zajebiscie wielki problem z laczem ;]

 

Mam lacze 650kb/s i ciagle mam choke ok. 30 i wzwyz.

 

Jak mam te wszystkie rate ustawic?

 

Ping ok. 50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poca - bo miałem mały dysk i słąbą grafę ;) Cóż, wolę wszystkie gry płynne niż jedną oryginalną skaczącą z dx8 :) Wiem jak to brzmi, ale H;2 próbowałem, niestety na raty mi nie sprzedali.

A to łącze to skąd ? Provider znaczy się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ty masz problem z choke. Mi dochodzi loos i totalna jazda :D Ping ok 120-160 i uciecha z gry gwarantowana. Jednak nie am to jak gra w nocy. Dziś o ok 2 nie było problemu, jednak to tylko w weekend mam siłe do tej pory grac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ma WeW Ip Kablowke 128kb i Śmiga Dobze Teraz :D :D

Widac cos Zmienil w Mojej Sieci :P :P Bo Tesh mialem z mies temu ping 200ms teraz jush normal jest Ponizej 100 :D tak jak powinno byc :D

loss i choke )0( )0(

Edit: Widze Dyskucja Zamarła ciekawe czemu :unsure: :unsure:

Co się Staneło :lol: :lol: :blink: :blink:

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prośba do osób zarządzających tym serwerem tzn. adminów

 

proponuje zmiany kolejności map w mapcyclu, ponieważ na naszym serwie prawie cały czas są 3 mapy de_dust, de_dust2, de_aztec, ta pierwsza to chyba najczęsciej, wiem że ta są najpopularniejsze mapy, ale nie co 3 mapa ta sama ma być, od kilku dni nie miałem okazji pograć na de_piranesi, de_cheatuach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cs_italy

de_aztec

de_dust

de_inferno

de_prodigy

de_cbble

de_train

cs_office

de_go_nuke_b6

de_tides

de_dust2

cs_militia_ad2m

de_chateau

de_piranesi

cs_havana

awp_map_css_v2

 

Taki jest mapcycle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z checia by dzisiaj pogral ale niestety nie mam dostepu do kompa (tzn. mam ale komp dziewczyny to raczej nadaje sie do gry w q1 :) )

A tak poza ty to moze jest ktos chetny KLIK

Dla forumowiczow wysylka gratis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cs_italy

de_aztec

de_dust

de_inferno

de_prodigy

de_cbble

de_train

cs_office

de_go_nuke_b6

de_tides

de_dust2

cs_militia_ad2m

de_chateau

de_piranesi

cs_havana

awp_map_css_v2

 

Taki jest mapcycle.

1290008[/snapback]

To nie jest wida mc Tylko tego Ze caly Czas ktos zmienia mape i tak nopgrajac dusta potem jest inferno i ktos zmienia na azteca i jest znowy dust bo jest po aztecu w mc paronoja powiniem lecieciec mp i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wida mc Tylko tego Ze caly Czas ktos zmienia mape i tak nopgrajac dusta potem jest inferno i ktos zmienia na azteca i jest znowy dust bo jest po aztecu w mc paronoja powiniem lecieciec mp i tyle

1290095[/snapback]

Nie ktoś, tylko Wy!! Więc możecie mieć pretensje tylko do samych siebie, to Wy ciągle votujecie na te same mapy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muj drogi ;) Najczesniej to Poca zmienia na azteca Bo tam Szaleje Jak Dziki :D :D Ii potem znowu dust i tak caly tydzien :D

Nio To co Jin zaproponoal to jest Dobre rozw dac limit na 18 rund

i Tyle i GRac caly mc !! B) B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Roger nie moge sie z Toba do konca zgodzic. Bo prawda jest taka, ze zawsze znajdzie sie ktos komu nie odpowiada mapa wlaczy vote i jeszcze namawia innych zeby glosowali tak jak on. Nieiwem czy zrozumiales aluzje, wiec powiem konkretniej czesto tak robisz... A admini zazwyczaj zmieniaja mape jak kilka osob o to poprosi z tego co zauwazylem. Czasem mi sie wydaje ze na tym serwerze bardziej niz votemap przydalby sie votekikck :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tępi ktos cziterow na tym serwerze?

Wszedlem na 20 minut i panowie 'Garry' i 'KoLeK' pomykali sobie z aimbotami ile dusza zapragnie, czysta kpina.

Zero reakcji innych graczy na to co sie dzieje, ludzie maja klapki na oczch czy cziterstwo to norma na serwerze tweaka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 rund?! heh ciekawe po jakim czasie zaczniecie marudzic, ze to za malo, ze mapy sie za szybko zmieniaja i nie mozna sie przestawic...

 

wydaje mi sie, ze lepszym rozwiazaniem bedzie ustawienie limitu czasu dla kazdej mapy np. 25 minut i wylaczenie "votemap" - wtedy chcac nie chcac, trzeba bedzie grac zgodnie z mapcyklem.

 

 

Tępi ktos cziterow na tym serwerze?

1290388[/snapback]

jak narazie, to nie bardzo jest czym tepic... niestety.

 

inna sprawa, to czy dlugo grasz w cs'a (zeby nie bylo krzywych akcji, mowie od razu, ze to nie jest forma ataku... ;) )?

Edytowane przez harlus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sadze, ze 15-18 rund to malo. Lepiej zrobic tak, ze bedzie to nieco wiecej lub na czas. I ustalic czy cos z mapcycka wywalic czy nie, jesli jest taka mozliwosc. Bo moim zdaniem havana by mogla wyleciec, wiekszosc graczy na nia nazeka. A zmiana mapy by byla mozliwa i tak dosc czesto, bo przeciez zawsze jakis admin sie trafi na serwerze w danym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie, to nie bardzo jest czym tepic... niestety.

inna sprawa, to czy dlugo grasz w cs'a (zeby nie bylo krzywych akcji, mowie od razu, ze to nie jest forma ataku... ;) )?

1290406[/snapback]

Dlugo i permbanow oszustom juz duzo rozdalem, taka forma tepienia na poczatek wystarcza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...