Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w ramach przypomnienia jutro tj. we wtorek o 21.00 planowany mecz Klan vs Forum (chyba ze znowu cos sie zmienilo)

 

Chetni do teamu forum kontaktowac sie z Zozolem (liczba miejsc ograniczona) (potrzebna tez rezerwa jak by komus cos wypadlo)

 

Bania , Jin !!! gracie z nami z nami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniło się to że w końcu będe miał lepszego kompa niż Ty! [;

1595738[/snapback]

Nie wiem czy wiesz ale ja kompa sprzedałem ;) Mam teraz laptopka (jego też niedługo sprzedaje i kupuje autko, bo maluszek ma za słabe "kopyto" i ciężko mi wyprzedzać ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie 4 osoby, zgłaszać sie, potrzeba jeszcze dwóch, bo jedna jest nie pewna(znaczy dzieli ze mną łącze i może być zbyt duży ping więc sie może odłączyć ralphi13)

 

EDIT: Możemy zagrać 4 vs. 4 tak jak Rob@ak mi zaproponował na gg;] idziecie na to?

 

EDIT2 mamy 5 osób, gramy ;]

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg, lol, rotfl i inne akronimy jakie tam jeszcze znacie sa wlasnie opisem tego "meczu".

 

 

Zero organizacji ze strony forumowiczow. Przyszli, obrzucili nas blotem, ze to nasza wina ze maja problemy ze skladem. Nie za bardzo chyba wiedza, jak powinien sie odbywac mecz :-| Wiec sadze, ze mecz sie nie odbedzie... A szkoda.

Prosze o powstrzymanie sie od wszelkich glupich komentarzy w nasza strone, nie zorganizowaliscie sie, wiec Wasza strata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieciom poniżej 12roku zycia mówimy stanowcze nie!

jak mozna byc tak bezdennie głupim i umówic sie na dany dzien i godzine i nie miec składu??męczyc nas godzine ze moze zagramy, a potem obluzgac ze jestesmy niekulturalni i to nasza wina... matko ja bym na waszym miejscu sprzedal konta steam bo chyba nie wiecie do czego one służą <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze moze i niebylo pięciu osób ale my was niewyzywaliśmy.

a u was znalazł sie taki jeden.

1597628[/snapback]

moze dlatego ze przez godzine wyczerpaliscie naszą cierpliwosc? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie to mialem sie powstrzymac od komentarzy ale pisanie ze to my was zniewazalismy i obrzucalismy blotem to juz bylo przegiecie.

 

Nie wiem kto gra pod nikiem tego dziecka ktorego kultury nie nauczono (wlasciwie to tylko ta jedna osoba nie umiala sie zachowac do reszty klanu nic nie mam po z kilkoma rozmawialem na GG i wiem ze sa to kulturalni ludzie skad wy wzieliscie takiego *&@%^@&^ czlowieka )

 

Faktycznie organizacja ze strony Forum nawalila i tu nie ma usprawiedliwienia poprostu ci co chcieli grac poprzednio dzis nie mogli i do ostatniej chwili nie mielismy skladu.

Bylo nas 4 moglismy zagrac 4 vs 4 ale oczywiscie temu ******* koledze chyba to nie odpowiadalo.

 

Tak ze po nie doszlym spotkaniu zostaly tylko nie mile wspomnienia co do zachowania klanu (niestety ten czlowiek wystawil wam opinie) odeszly mi juz checi do gry z klanem

 

A tak nawiasem mowiac to nawet 1,5h nie jest powotem i wytlumaczeniem tak hamskiego zachowania

Edytowane przez Quarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac nie zalezy mi na dobrej opinii u osob, ktore maja spore problemy ze zrozumieniem. Najpierw tlumaczylismy, ze nie gra sie map cs_ xxx, potem bylo mowione ze gramy 5on5, jeszcze pozniej ze wtorek o 21. Czekalsimy do 21.35 ale niestety nic nie wyszlo z meczu. A moze i stety, jak sie tak teraz przemysli sprawe.

W sumie to chyba oczywise, ze puscily nerwy. Bo na pytanie "gramy czy nie" nikt nie byl w stanie z Was odpowiedziec, wrecz wogole nie mowiliscie nic. Jakbysmy chcieli zagrac FFA, to bysmy grali gdzie indziej. Wiec ja dziekuje i jednak wole juz zagrac z jakimis ciulami z mIRC'a, ktorzy lubia sie dowartosciowac i pisza ze sa "low" [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac nie zalezy mi na dobrej opinii u osob, ktore maja spore problemy ze zrozumieniem. Najpierw tlumaczylismy, ze nie gra sie map cs_ xxx, potem bylo mowione ze gramy 5on5, jeszcze pozniej ze wtorek o 21. Czekalsimy do 21.35 ale niestety nic nie wyszlo z meczu. A moze i stety, jak sie tak teraz przemysli sprawe.

W sumie to chyba oczywise, ze puscily nerwy. Bo na pytanie "gramy czy nie" nikt nie byl w stanie z Was odpowiedziec, wrecz wogole nie mowiliscie nic. Jakbysmy chcieli zagrac FFA, to bysmy grali gdzie indziej. Wiec ja dziekuje i jednak wole juz zagrac z jakimis ciulami z mIRC'a, ktorzy lubia sie dowartosciowac i pisza ze sa "low" [;

1597711[/snapback]

Będziesz rano kwiatek? Odezwij się do mnie na gg ;) Może coś gdzieś pogramy razem? A co do umawiania się... Nie żebym coś do kogoś miał, ale organizować takie coś po stronie forum musi osoba znająca się na temacie CW, w tym przypadku FW... I nie brać każdego kto chce do składu... Tylko ludzi znających zasady i reguły... Było tylu chętnych a nagle 5tki nie można było wybrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej bede. Chetnie zagram, jesli tylko sasiad znowu nie przygra sobie ze mna i nie zostawi wlaczonego download'u.

Co do samej organizacji, to mysle podobnie. Cos mi sie juz od samego poczatku to kiepsko widzialo, skoro Drunk_Zozol chcial grac na czas, itepe... Ale nic nie pisalem, zeby nie urazic, jednak teraz to juz chyba bez znaczenia, bo i tak wiele zostalo powiedziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, to juz mnie nawet nie smieszy, to jest tragedia. Przeciez osoby z forum ktore w to cos potrafia rozeszly sie do SeS i #Tweak.pl, a reszta albo nie gra, albo jest 3 poziomy nizej, albo jest 3 poziomy wyzej. Czego sie spodziewaliscie? Chcecie pograc to grajcie, macie serwer, w kazdej chwili mozecie zebrac osoby z forum i sobie postrzelac do siebie, chcecie grac cw to wchodzicie na IRCa (tak narcyz, to do ciebie) i gracie cw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, to juz mnie nawet nie smieszy, to jest tragedia. Przeciez osoby z forum ktore w to cos potrafia rozeszly sie do SeS i #Tweak.pl, a reszta albo nie gra, albo jest 3 poziomy nizej, albo jest 3 poziomy wyzej. Czego sie spodziewaliscie? Chcecie pograc to grajcie, macie serwer, w kazdej chwili mozecie zebrac osoby z forum i sobie postrzelac do siebie, chcecie grac cw to wchodzicie na IRCa (tak narcyz, to do ciebie) i gracie cw...

1597916[/snapback]

Hmm, z tymi 3ma poziomami to przegiołeś ;) Szczególnie tymi wyżej, nie widziałem nikogo takiego z forum... ;) A co do gry z ludźmi z forum... Znasz takie pojęcie jak FW? Bo chyba nie... A właśnie to się gra w takich potyczkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i tragedia, jednak nie kazdy musi myslec tak samo. Z IRCem racja, wchodze i znajduje. Nie bede sie rozwodzil nad plusami i minusami takich potyczek.

Skupmy sie na samej inicjatywie tego meczu. Czesto ktos nazeka, ze haslo zmienione, itd... Wiec chcielismy zagrac cos wspolnego, ale rowniez w formie sparingu. Sam brales kiedys w takim udzial Jin. Spodziewalem sie, ze to nie bedzie nawet w 15% takie jak keidys, ale warto sprobowac. Zawsze to jakas odmiana od przeciwnikow, ktorych wogole nie znamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, z tymi 3ma poziomami to przegiołeś ;) Szczególnie tymi wyżej, nie widziałem nikogo takiego z forum... ;)

Patrz post Bani

A co do gry z ludźmi z forum... Znasz takie pojęcie jak FW? Bo chyba nie... A właśnie to  się gra w takich potyczkach...

Nie, nie znam, nie gralem wczesniej w zadnego kantera, zadnego cw nie gralem, nie gralem gatherow, nie widzialem starego prodigy, a w css gram od wczoraj (tak naprawde to nie gram od 3 miechow ale nie wazne :P )

 

 

 

Skupmy sie na samej inicjatywie tego meczu. Czesto ktos nazeka, ze haslo zmienione, itd... Wiec chcielismy zagrac cos wspolnego, ale rowniez w formie sparingu. Sam brales kiedys w takim udzial Jin.

Wtedy byly inne czasy, wtedy dzialalo emporio, grala kupa ludzi, byl jakis sens grac przeciwko 'hl2-cos tam' ;] . Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1597961[/snapback]

Ja tam bym się nie zgodził z tym... Grałem nie raz z nimi i jakoś nie widziałem tego SUPER SKILLA o którym wszyscy tak głośno mówią... Ale OK...

 

Dobra dobra... Taipan i najt to rozumiem. A harlus? Nie jestem pewien czy to ten sam poziom. 

PS. Baniak a czemu nie dodales swojego profilu jeszcze?:>

1597971[/snapback]

A dlaczego Harlus to Twoim zdaniem nie ten sam poziom? Lepszy, słabszy?

 

Patrz post Bani

 

Nie, nie znam, nie gralem wczesniej w zadnego kantera, zadnego cw nie gralem, nie gralem gatherow, nie widzialem starego prodigy, a w css gram od wczoraj (tak naprawde to nie gram od 3 miechow ale nie wazne :P )

No bo piszesz głupio... Tak jakbyś nie wiedział o co chodzi... :mur:

 

Skupmy sie na samej inicjatywie tego meczu. Czesto ktos nazeka, ze haslo zmienione, itd... Wiec chcielismy zagrac cos wspolnego, ale rowniez w formie sparingu. Sam brales kiedys w takim udzial Jin.

Wtedy byly inne czasy, wtedy dzialalo emporio, grala kupa ludzi, byl jakis sens grac przeciwko 'hl2-cos tam' ;] .

1597975[/snapback]

Jin a co ma emporio do tego? Teraz większość, może nawet i z 90% tych ludzi ma oryginały... Więc problemu nie widzę... Kwestia tego jacy ludzie teraz się biorą za to a jacy kiedyś :) Zgadzam się jak najbardziej ze zdaniem kwiatka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huhu widze ze niewiele mnie ominelo wczoraj. troche szkoda. praktycznie juz zapomnialem jak sie gra tp. chyba ze czasem Roger mnie dorwie przez iksfrajera ;]

troche z innej beczki - czy zauwazacie u siebie losowe skoki pinga? czy to tylko moja slodka schizofremia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra... Taipan i najt to rozumiem. A harlus? Nie jestem pewien czy to ten sam poziom. 

PS. Baniak a czemu nie dodales swojego profilu jeszcze?:>

1597971[/snapback]

harlus? jak pamiętam jego grę to mieścił się w tej skali (nie wiem jak teraz :P )

nie dodałem swojego profilu bo ja jestem 4, a nie 3 poziomy wyżej ^^ dżołk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego Harlus to Twoim zdaniem nie ten sam poziom? Lepszy, słabszy?

Imho slabszy, ale moge sie mylic. A moze poprostu jestem lekko uprzedzony po tym jak widzialem jeden konflikt z meczu, gdzie on gral pod fejkiem i podobno czitowal (nieiwme czy mu to w koncu udowodniono czy nie). Zreszta nie moja sprawa ;] Graja, jak graja i tyle... czyli graja lepiej ;P

 

 

Ho Ho widze meczyk udany ;)

Jesli bedzie organizowany kolejny [;

to z chęcia zagram ^_^

Nie jestem pewien, czy bys tego przypadkiem nie zalowal :P Bania nie gral i tylko zaoszczedzil troche nerwow. Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...