Skocz do zawartości
Włodi

Geforce 6200

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to Inno3D :)

 

6600GT posiada molexa, 6600 i 6200 nie posiadają.

 

Wczoraj dorwałem 6600GT od Inno3D ale tylko na 4h ale udało mi się naskrobać małego arta i jutro wyślę Liskowi do opublikowania. Tylko ta seria 6600GT co wczoraj do nas dotarła miała pamięci 2,0ns :( Na wszystkich zagranicznych serwisach było napisane, że mają 1,6ns. Poniżej kilka fotek z arta o 6600GT.

 

Od ręki poszła bez żadnego kombinowania na 575/1130. Dało mi to następujący wynik w 3DMark05:

Dołączona grafika

 

A tu smutna wiadomość, zastałem 2,0ns zamiast 1,6ns

Dołączona grafika

 

Na koniec zrzut z RivaTuner

Dołączona grafika

1282423[/snapback]

 

 

na jakim sprzecie ten test pewnie jakims wyrombanym w kosmos,nikt nie robi testow na jakims normalnym procku na atlone xp czy sempronie tylko p4 albo 64bit i jeszcze pamiątki za 1000zł ;(

Edytowane przez uki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakim sprzecie ten test pewnie jakims wyrombanym w kosmos,nikt nie robi testow na jakims normalnym procku na atlone xp czy sempronie tylko p4 albo 64bit i jeszcze pamiątki za 1000zł ;(

1282489[/snapback]

Wcale nie :)

P4 2,6HT @ 3,25GHz (1,625V)

Abit IS7-E

512MB DDR566 A-DATA Vitesta (2,75V) :( narazie jedna kość

550W PSU

WinXP SP2 Prof. PL

LCD 19' Neovo F-419

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie :)

P4 2,6HT @ 3,25GHz (1,625V)

Abit IS7-E

1282513[/snapback]

 

a jest szansa na tego 6600gt z pamiątkami 1.6ns ???

 

 

bo dziwne te 2.0 w specyfkacji karty i w recenzjach znalazłem tylko 1.6

 

 

dasz jakis testy wudajnosci z gierek tej karty od inno3d(6600gt ) ,jakąs recke ze zdjeciami (wygląd karty ,pudełko co w pudełku zdjecia z gier i takie tam ) ,ze zdjeciami sa najlepsze recki a niejakis suche wyniki ;)

 

bo moze bym łyknoł tego 6600gt cały czas sie zastanawiam co lepiej 6600 +1024 mb ramu czy 6600GT +512mb ramu,ram co bedzie miało wiekszogo kompa na procku jakis semron 2400@2800 i czy jest sens pakowac tego 6600Gt na taki procek czy nie bedzie chamował karty ?

Edytowane przez uki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest szansa na tego 6600gt z pamiątkami 1.6ns ???

bo dziwne te 2.0 w specyfkacji karty i w recenzjach znalazłem tylko 1.6

dasz jakis testy wudajnosci z gierek tej karty od inno3d(6600gt )  ,jakąs recke ze zdjeciami (wygląd karty ,pudełko co w pudełku zdjecia z gier i takie tam ) ,ze zdjeciami sa najlepsze recki a niejakis suche wyniki ;)

 

bo moze bym łyknoł tego 6600gt cały czas sie zastanawiam co lepiej 6600 +1024 mb ramu czy 6600GT +512mb ramu,ram co bedzie miało wiekszogo kompa na procku jakis semron 2400@2800 i czy jest sens pakowac tego 6600Gt na taki procek czy nie bedzie chamował karty ?

1282571[/snapback]

Krótka recka ukaże się na www.Tweak.pl ale naprawde krótka bo kartę dorwałem tylko na 4 godzinki i w tym czasie musiałem zapuścić testy, porobić fotki i rozebrać ją, a potem złożyć w całość i zapakować bo przyjecahł po nią klient.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka recka ukaże się na 1282591[/snapback]

 

ty prowadzisz normalną działalnosc(sklep) czy tak tylko przez net ?

 

jak jest z gwarancja gwarancja jest door to door czy inaczej ,pytam ktos traszał ze w jakis linkach co podałes ludzie pisali ze były problemy z karta a jak sie wydaje te 760zł raz na 3 to lepiej nie miec pozniej problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty prowadzisz normalną działalnosc(sklep) czy tak tylko przez net  ?

 

jak jest z gwarancja gwarancja jest door to door czy inaczej ,pytam ktos traszał ze w jakis linkach co podałes ludzie pisali ze były problemy z karta a jak sie wydaje te 760zł raz na 3 to lepiej nie miec pozniej problemow

1282598[/snapback]

Narazie tylko przez neta. Co do tego co pisali to sprawdziłem to sam i ten problem nie wystepuje, karta kręciła się bez problemu.

 

:!: Ale następnym razem takie sprawy sie załatwia na GG bo robimy OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie tylko przez neta. Co do tego co pisali to sprawdziłem to sam i ten problem nie wystepuje, karta kręciła się bez problemu.

 

:!: Ale następnym razem takie sprawy sie załatwia na GG bo robimy OT.

1282628[/snapback]

no fakt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

no własnie- nie róbcie OT.

Powiedz luks tymczasem jak ci wyszły testy tego 6200 ? I o tym jest ten topic wię ctrzymajmy się tematu. A te 4800pktów to nie czasem w 800x600 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie- nie róbcie OT.

Powiedz luks tymczasem jak ci wyszły testy tego 6200 ? I o tym jest ten topic wię ctrzymajmy się tematu. A te 4800pktów to nie czasem w 800x600 ??

1282796[/snapback]

A więc tak.

 

Chłodzenie na karcie jest w miarę ciche :) Na kartę pasuje Zalman VGA VF700-Cu ale należy wtedy coś wykombinować na mostek HSI ponieważ nie ma obok niego otworów mocujący tak jak w 6600GT.

Egzemplarz, który do mnie dotarł miał uszkodzone dodatkowe potoki. Po ich odblokowaniu miałem artefakty w aplikacjach 3D ;(

Więc postanowiłem sprawdziłem jakie są możliwości O/C karty. Maksymalne stabilne taktowanie jakie udało mi się osiągnąć na standartowym chłodzeniu to 475/555 (oryginalne taktowania to 300/530). Pozwoliło mi to osiągnąć wynik 4823pkt w 3DMark03 v.360 (1024/768).

Dołączona grafika

 

Platforma testowa:

P4 2,6HT @ 3,25GHz (1,625V)

Abit IS7-E

512MB DDR566 A-DATA Vitesta (2,75V)

550W PSU

WinXP SP2 Prof. PL

Edytowane przez luks__pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No calkiem ladnie sie wykrecil, gdyby jeszcze ze potoki dalo sie odblokowac to by juz wogole wypasik byl.

Zastanawiam sie nad tym 6600GT mimo wszystko,niezla karta, jak bedzie jeszcze na 1,6 to wogole:) Skad wy je ciagniecie? Bo z tego co sie orientuje polskiego dystrybutora brak. Nie przypadkiem od naszych sasiadow czechow? :D

Jak przegladam sobie oferte na czechkomputer to szczena opada w dziale karty, zanim sie wszystko przejrzy to sporo czasu uplynie. Przy nich nasz komputronik wypada jak zwykly stragan albo kiosk ruchu :mrgreen: Ciekawe czy mozna od nich zamowic i czy wysla do PL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No calkiem ladnie sie wykrecil, gdyby jeszcze ze potoki dalo sie odblokowac to by juz wogole wypasik byl.

Zastanawiam sie nad tym 6600GT mimo wszystko,niezla karta, jak bedzie jeszcze na 1,6 to wogole:) Skad wy je ciagniecie? Bo z tego co sie orientuje polskiego dystrybutora brak. Nie przypadkiem od naszych sasiadow czechow?  :D

Jak przegladam sobie oferte na czechkomputer to szczena opada w dziale karty, zanim sie wszystko przejrzy to sporo czasu uplynie. Przy nich nasz komputronik wypada jak zwykly stragan albo kiosk ruchu  :mrgreen: Ciekawe czy mozna od nich zamowic i czy wysla do PL :)

1282983[/snapback]

:D Małe porównanie:

oryginalny 6200 - 3731

6200 @ 6600 - 4689

moja 6200 - 4823

 

:D Co do pamięci na kartach Inno3D:

6200 - 3,3ns (sprawdzone na 100%)

6600 - 3,3ns (sprawdzone na 100%)

6600GT - 1,6/2,0ns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM! Mam małe pytanko do LUKSA. Od znajomego dowiedziałem się że dostałeś do testów Inno3d geforce 6200.

Mam małe pytanko,czy udało się tobie odblokować 4.1&4.2 potoki,czy ten tekst dotyczący artefaktów dotyczył właśnie tej karty INNO3D GEFORCE 6200.

ZGÓRY DZIĘKI ZA ODPOWIEDŻ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM! Mam małe pytanko do LUKSA.    Od znajomego dowiedziałem się że dostałeś do testów Inno3d geforce 6200.

Mam małe pytanko,czy udało się tobie odblokować 4.1&4.2 potoki,czy ten tekst dotyczący artefaktów dotyczył właśnie tej karty INNO3D GEFORCE 6200.

ZGÓRY DZIĘKI ZA ODPOWIEDŻ

1283385[/snapback]

Egzemplarz, który do mnie dotarł miał uszkodzone dodatkowe potoki. Ten powyższy tekst dotyczył właśnie tej karty. Jak będe miał okazję to spróbuje z inną kartą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@luks__pl - jeszcze jakbys przy okazji jakiejs recki nie zapomnial o jakosci tv-out to by bylo milo  :D

1283669[/snapback]

Recka 6600GT będzie bardzo krótka bo kartę miałem tylko na 4h. Ale napewno jak dorwę np. 6600 to o tym nie zapomne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no - to ladnie z nim pojechales...

gratulacje

 

a teraz pytanka - co to za producent (asus??), za ile i gdzie mozna to dostac i czym to chlodziles :)

i czy po odblokowaniu potokow byly srty

1285031[/snapback]

Producent karty to Asus, np. w krakowe - PCProjekt.pl cena 370, chłodzona standartowym coolerkiem, pamieci bez żadnego chłodzenia - na wszystko wiał 12cm sunon, pierwszy GF6200 którego miałem nie modował sie - walił artami i 0 przyrostu wydajności, ten ładnie się modduje. Teraz tylko inne chłodzenie chipsetu + chłodzenie pamieci i można powalczyć o więcej :)

 

edit. mam wersje PCIe :)

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok - wprawdzie wyniki nie najwyższe ale troche pomęczyłem 6200 i dociągnąłem go na 6600 580/670 - wyniki w 3dmarkach: 01 - 1284984[/snapback]

Panie Raptorze pamięci pracowały na 335 MHz - wiesz o tym :)

 

Zaś co do wyników - bardzo ładne, mnie procesora brakło, bo miałem tylko 10 MHz mniej na rdzeniu w stosunku do ciebie.

 

ale może się zaszykuje kolejny rekordzik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, może, szkoda że nie na AGP :sad: .

PS. focus dzieki za artykuł i testy w EG.

1285572[/snapback]

Właściwy test kart graficznych GF 6200 oraz 6600 AGP już w gazetce jest od wczoraj na dniach spodziewajcie sie wersji internetowej :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Raptorze pamięci pracowały na 335 MHz - wiesz o tym :)

 

Zaś co do wyników - bardzo ładne, mnie procesora brakło, bo miałem tylko 10 MHz mniej na rdzeniu w stosunku do ciebie.

1285437[/snapback]

Ty jakiś swój świat próbujesz promować - zajmij się tym żeby jeszcze producenci kart pisali to co ty chcesz :]

I jeszcze teorie o potokach :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe - co za debil robi wykresy 5 roznych wartosci i stosuje 2 kolory :lol:

gdyby nie przypisy pewnie bym nie zgadl ktora jest ktora...

pozatym skoro napisali, ze to na pomaranczowo to asus , to dlaczego nie napisali ze to zolte to sparkle :blink:

a moze te wykresy to zupelnie z illej bajki - np z porownania graf na pci-e?!

inna sprawa, ze nie podano jak sie podkreca 6600 - z ktora to 6200 jest porownywane

no i co ma niby soba reprezentowac ten obrazek z F1 ?? - poza koleczkami w 2 roznych kolorach nie widac zadnej roznicy (a zauwazyl to moj 7 letni siostrzeniec - pyta o co chodzi... - co ja mam mu odpowiedziec? powiedzialem ze to sciema, bo na takim malym obrazku nic nie widac :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...