Skocz do zawartości
Włodi

Geforce 6200

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawidsfuturx

osz kur@a :blink: ale wynik!!! jak ty te 7**na ramach wyciagłes? karte masz z gigabyte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no normalnie :P

to dopiero pierwsze chwile jeszce nawet jej chłodzenia nie pozakładałem, blok lezy sobie spokjnie i czeka a paieci nie maja radiatorów (hynixy 4ns)

ale w riva tuneze cos sie pierdzili nie chce mi zbytnio ustawiac wyzszych czestotliwosci czasem niby zastosuje a w marku jakos słbo muka trzeba kombinowac zeby zastosował ...

jak ja odpicuje na glnc to sie bede scigał troche na razie 4 na orbie patrzac juz na kategorie 6600 :P mimo ze to jest 6200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

no to odbokuj tylko potoko a nazwe zostaw na 6200 i tak tej karcie hdr, wiesz co, nic nie daje, no sie dławi jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odblokowałem :P pierwsza czennośc po zainstalowaniu karty :)

 

ale zaraz ja wstawie do ogłoszęń sprzedaży i jeżeli uda mi sie sprzedać to kupię 6600GT.... jednak ddr3 by mi sie przydały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

a ja dalej mam hrapke na 8k :)

1317332[/snapback]

jakiś błąd sie wkradł w coreclock.

 

a co do wersji AGP to jaką mieli firmę w tym ekspercie ??

Ktoś inny próbował ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmodowaniu i ostrym wykreceniu 6200 w smarkach zblizy sie do 6600gt w grach bedzie troche gorzej pewnie bo jednak mala przepustowosc pamieci ale to i tak jest niezla sprawa.

 

Tylko nie moge pojac dlaczego tak sie wszyscy napalaja na te gddr3 skoro sa mniej wydajne od zwyczajnych ddr :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się pare dni temu w pcprojekt GF 6200 od MSI na AGP.

Czy ktoś może ma tę kartę albo czy Focus zamierza się nią pobawić??

Edytowane przez nitz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

envinya--> mają gorsze timingi jakby co i dlatego przy podobnych czestotliwociach odpadaja, sa zrobione po to, zeby wysokie czestotliwosci i wtedy wygrywaja, bo ddr1 wyzokich takich jak ddr3 nei umia uzyskac

nitz, focus juz pokazał nam jak mąci w głowie i od tego czasu jak mu przytoczyłem artan a pclabie sie juz tu nei pokazuje nie wiem czemu? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pytanie dotyczące najlepszych stosowanych na 6200 pamieci nikt mi nie odpowiedział

wiec moze ktos mi powie chociaz czy jakas firma stosuje na swoich kartach czujniki temp rdzenia ??

a moze jakas firma stosuje blaszke zabezpieczajacą ukruszeniem rdzenia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CeBIT05 : zaprezentowano nowe stare kart GF 6200 AGP w cenie uwaga 79 $ - niestety juz na 100% nie da sie odblokowc potokow

1322290[/snapback]

Spoko , za 250 zł wymieniam swojego Radka 9550 na to 6200. Zwłaszcza, że głównie Linuxa używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko , za 250 zł wymieniam swojego Radka 9550 na to 6200. Zwłaszcza, że głównie Linuxa używam.

1324454[/snapback]

jak cena nie przekroczy 300zł to sie bede cieszyl :mur:

a czemu 300zl to wiadomo (polacy ... - trzeba zarobic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde co za wyniki :) gratuluje :) powiedzcie mi ile bez odblkowania potokow moge wycisnac z tej karyt??chodzi mi o 3dmarki. NIe chodzi mi o jakies extremalne OC tylko tak standarowo ile ta karta lata i bez odblkowanych potokow ile moge miec :)? głownie chodzi mi o 03, bo interesuje mnie głownie ten INNO3D co o niej myślicie??

Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde co za wyniki :) gratuluje :) powiedzcie mi ile bez odblkowania potokow moge wycisnac z tej karyt??chodzi mi o 3dmarki. NIe chodzi mi o jakies extremalne OC tylko tak standarowo ile ta karta lata i bez odblkowanych potokow ile moge miec :)? głownie chodzi mi o 03, bo interesuje mnie głownie ten INNO3D co o niej myślicie??

1327183[/snapback]

ja ci powiem tak :

mam prolinka (co prawda go wymieniam, bo ma ukruszony rdzen), ale

pamieci sa 3,6 a w riva tunerze przy 750 mi sie licznik skonczyl, wiec przeszedlem na cool bits (w sterach) i te 780 to luzakiem , wiec tym, ze inno 3d ma 3,3 to bym se glowy nie zawracal. wazne jest to, zeby dostac samsungi. jesli idzie bez odblokowywania, to kupilem ja 2 dni temu i jest coolersko. procek jest walniety, ale na 450 na standartowym chlodzeniu bez bolu, jak schlodzisz pamieci , to (i to mnei dziwi) bije mojego FX5900@5950U(500/900) szczegolnie w 3dmarku05 gdzie dalo mi jakies 2140 pkt przy procku 1,8 (male problemy mam z ta karta jesli idzie o FSB nei wiem dlaczego).

Bawielm sie w HL2 1024 detale na maxa bno problem, tylko ramu mi brakuje bo mam 512 (tymczasowo)

w FlatUot - taka fajna pozycja, 1024 AAx4 Anisox16 ful plynnie

jesli idze ci o 3dmarki krec ile pojdzie (tylko studzic pamiatki trzeba) ale jesli idzie ci o granie, to poszukaj takiej konfiguracji (proporcji) pamiec/procesor zeby wszystko chodzilo ladnie

okazalo sie ze jak procka dalem na 450/750 chodzilo godzej niz jak dalem na 410/680 w grach , ale w 3dmarku wyniki na wyzszych zegarach sa lepsze

inan sprawa ze ja swojego wyminiam na 6600, zawsze to 8 potokow i z gwarancja a tylko 100 roznicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ci powiem tak :

mam prolinka (co prawda go wymieniam, bo ma ukruszony rdzen), ale

pamieci sa 3,6 a w riva tunerze przy 750 mi sie licznik skonczyl, wiec przeszedlem na cool bits (w sterach) i te 780 to luzakiem , wiec tym, ze inno 3d ma 3,3 to bym se glowy nie zawracal. wazne jest to, zeby dostac samsungi. jesli idzie bez odblokowywania, to kupilem ja 2 dni temu i jest coolersko. procek jest walniety, ale na 450 na standartowym chlodzeniu bez bolu, jak schlodzisz pamieci , to (i to mnei dziwi) bije mojego FX5900@5950U(500/900) szczegolnie w 3dmarku05 gdzie dalo mi jakies 2140 pkt przy procku 1,8 (male problemy mam z ta karta jesli idzie o FSB nei wiem dlaczego).

Bawielm sie w HL2 1024 detale na maxa bno problem, tylko ramu mi brakuje bo mam 512 (tymczasowo)

w FlatUot - taka fajna pozycja, 1024 AAx4 Anisox16 ful plynnie

jesli idze ci o 3dmarki krec ile pojdzie (tylko studzic pamiatki trzeba) ale jesli idzie ci o granie, to poszukaj takiej konfiguracji (proporcji) pamiec/procesor zeby wszystko chodzilo ladnie

okazalo sie ze jak procka dalem na 450/750 chodzilo godzej niz jak dalem na 410/680 w grach , ale w 3dmarku wyniki na wyzszych zegarach sa lepsze

inan sprawa ze ja swojego wyminiam na 6600, zawsze to 8 potokow i z gwarancja a tylko 100 roznicy

1327910[/snapback]

dzieki za odpowiedz chyba sobie poczekam i tez kupie 6600 bo to jednak 6600 :) i 8 potokow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...