Skocz do zawartości
Slayer

Quake 3

Rekomendowane odpowiedzi

witam, wie ktos mzoe jak ograniczeyc ilosc klatek w tej grze? mam ich w okolicy 100 i nie da sie grac, grachodzi za szybko przydalo by sie zbij je choc do 60, meo ktos pomodz?  :blink:

1457782[/snapback]

Chciałbym mieć takie problemy jak ty np:w Doomie 3 :) :wink: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam problem z grafiką w Quake'u  :?  Po instalacji wszystko było dobrze (czyt. jasno) a teraz wygląda to tak -

 

1425400[/snapback]

Strzelam że masz WinXP otóż w tym systemie jasność w Q3 nie może być na max : (((, zwiększaj do tąd aż obraz przestanie się rozjaśniać i powinno być ok, bo ja też tak mam.

 

A czy nie wie właśnie kto czy jest do Q3 jakiś rozjaśniacz jak np. do Quake2 -> Q2Gamma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to normalnie nie moge. Troszkę od czasu do czasu pogrywam w Q2, Q3A ale w Q2 nie moge sie zaklimatyzować (chodzi o gre na necie oczywiscie) jest on jakiś taki inny, mniej płynny, inna dynamika. Ale i tak kocham wszystkie Quaki : ) Echh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HQ12.Widzialem go w akcji jak gral 1 na 1.Na 20 pojedynczych strzalow w kolesia trafil z 15

1418100[/snapback]

i co w tym dziwnego ?? na instagib na q3dm17 nieraz pojedynki to 15 sekund ( do 13 fragow ) ze skutecznoscia 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge z kims zagrac duela w promode, ewentualnie w zwyklego quake3 (osp)

 

Hej. Mam problem z grafiką w Quake'u  :?  Po instalacji wszystko było dobrze (czyt. jasno) a teraz wygląda to tak -

 

1425400[/snapback]

r_vertexLight 0 w konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, wlasnie jestem w trakcie lanparty ;]]

wszyscy niestety odpadli, sam siedze :D

 

cala noc q3 po lanie ;>

ta giera syci jak zadna inna, no czasem chwilka w CS'a dla odmiany :P

 

a tak w ogole to gry dla singla calkiem przestaly sycic ;/

moze juz jestem za stary ;-O albo za duzo gralem i sie przesycilem ;D

faktem jest, ze ostatnio zero miodu (nawet takie San Andreas, 5 minut i wylaczam, SWAT 4 to samo)

 

chyba nic juz mnie nie zaskoczy...

 

sorry za OT

 

pozdrawiam i wracam do młucenia ¬_¬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba"1" jesli chce miec jasniej.

1520374[/snapback]

jakby chcial miec jasniej moglby wpisac...

 

r_gamma (np 1 - 2)

r_intensity (np 1 - 2)

r_mapoverbrightbits (np 1-5)

 

z tego co widze na tym screenie, wszystko jest wyblakle, jakby oswietlenie vertexowe bylo wlaczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba numerki

cg_enemycolors 1111 lub jakiekolwiek chcesz (kazdy cyferka odpowiada  za kolor oszczegolnego ubranka naszego przeciwnika).

1598298[/snapback]

a dokladniej

 

cg_enemyColors RHSL (default = 0000 = biały) okresla kolory modelu przeciwnika jesli uzywamy modelu PM (np keel/pm)

R = kolor raila

H = kolor głowy

S = kolor górnej czesci ciała

L = kolor nóg

można uzywac "kolorów" o 0 do 9 i od a do z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam problem chce zainstalować Q3 Point release 1.32 (moze byc starsza), ale zadej wersji nie moge sciagnac! Szukalem na polskich i zagranicznych, to albo nie dzialaja mi linki, albo nie chce sciagac! Byłbym wdzieczny jesli ktos podal bymi link do tego patcha, albo przeslal na maila.

 

e-mail: clopin@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos nie bardzo chca mi te kolory dzialac :|

/cg_enemycolors 0000 (1111)

kolory pozostaja te same a zalezy mi ze zrozumialych wzgledow na jaskrawych zielony bialy :)

ja staram sie nieschodzic ponizej 2oofps ;) gra fajnie szybko chodzi dynamika ;)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...