Skocz do zawartości
Slayer

Quake 3

Rekomendowane odpowiedzi

To mega turniej był ;] TGL#1 Można by powiedzieć :D Ja mogę co najwyżej w urban terrora popykać rekracyjnie bo lama jestem ;]

 

Update : Demko obejżane tylko niestety nie widzę porzeciwnika, coś jest nie tak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

excessive ogulnie jest błe....(RL=MG lol) ale się jakoś wciągnołem poprzez config z serwerów BRO tam się całkiem fajnie gra. gramy all na ex TDM CTF FFA 1vs1 naprawde fajna zabawa gdybym nie trafił na serwerki BRO śmiałbym się teraz z excessive... teraz trwają debaty na temat jaki klan mnie weźmie ale ja już mam swój team może nie tak dobry jak mr. ale sadze że jesteśmy na 2 3 miejscu Mr jet za silne stąd mój post wiem że jak ktoś radził sobie dobrze w Q3 to w excessive może się odnaleść i wruci mu ochota na gre w Q3! gra się bardzo free style dużo tricków szczegulnie w CTF naprawde polecam ale tak jak wyżej powiedziałem nie karzdy cfg nadaje się do gry........

 

ps. nauczyli mnie tam jak spaść w przepaść "czerwoną" i nie stracić życia :] mega wypas :PPPPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wbić się na jakikolwiek serwer Q3? Do tej pory grałem tylko po lanie i bez problemu - connect ip lub nazwa_serwera i leci.... Od niedawna mam stałkę i przy próbie wejścia na jakikolwiek serwer wywala mi komunikat : "Please start TA directly." O co biega?

Aha, nie jest ważne to czy próbuję wejść na serwer promode, czy osp czy baseq3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dzięki za odpowiedzi. Nie wiedziałem że tu wszystko rozbija się o cd-key. OSP to chyba 1.03. Na razie spróbuję zamienić Point Release 1.32 na 1.31 i zobaczymy...

UPDATE: No i nie ma juz tego komunikatu. Jest za to nowy :evil:

"Server uses protocol version .68", cokolwiek by to miało znaczyć.

Popróbuję zaraz na jeszcze innych serwerach.

 

UPDATE II: Nie, ja się zaraz potnę - na serwerach promode - komunikat jak wyżej

Na OSP - awaiting challenge i tak do usranej smierci

 

Moglibyście mi podać adres jakiegokolwiek serwera na który na pewno wejdę. Obojętnie czy baseq3 czy promode.

Mam teraz PR 1.31, OSP 1.03, CPMA 1.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt osp to 1.03 moj blad :oops: a co do tego protokolu to pisze wlasnie ze swerwer dziala na pr 1.32 (68 ) 1.31 (67). instaluj 1.32 i skombinuj cdkeya, chociaz ja ma orginala to mnie i tak nie zawsze wpuszcza na serwy. wejdz na orga link podelem wyzej i tam wsio masz jak na dloni lacznie z serwerami ;] GG

aha i serwerow baseq3 jusz nie ma (przynajmniej ja nie znam) sa tylko osp i pm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mój brachol zainstalował sobie właśnie QIII Arenę. Dorwał z "Encyklopedii Gier 2003" różniste kody (cheaty) do tej gry :wink: ...Boże, jak to zobaczyłem, to przecież nie jest gra !, to jedna, totalna rozpierducha 8O . No, ale wracając do tematu... wpisuje te kody z konsoli, uruchamia grę przez jakieś dziwne kombinacje parametrów (z linii rozkazowej, a nie z ikonki - z ikonki również). Códuje krótko mówiąc i... jest bliski zawału :lol: NIE DZIAŁAJĄ MU ! Komunikat po wpisaniu /fly, /god czy jakoś tak -> sorry, to jakoś tak było, nie pamiętam - to cyt.: "This cheat is not enabled on this server" kon. cyt. Pytanie: o jaki server tu chodzi ? ...i dlaczego "not enabled" ? W żadnym poradniku jaki znalazłem w sieci, nic nowego ponad informacje o cheatach, jakie już ma, nie znalazłem. Czy któś kuma, cóż to cóś jest ? :wink: Brachol nie ma w domu NETu, więc w żaden zewnętrzny server nie włazi. I taki komunikat ma bez względu, czy gra "normalnie", czy "tworząc sobie" lokalny server przez "Create" w "Multi Player" (wybaczcie za określenia, ale ja wogóle nie jarzę bazy, jeśli chodzi o gry, a co dopiero - jak się dowiedziałem - o kultowej QII Arenie :cry: ) Pomóżcie wyjaśnić sprawę, bo przykro patrzeć na niego, jak wciąż przeinstalowuje se tę... grę, bo mu cheaty nie działają :lol:

Dzięki wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze , jesli chce byc niepokonany w tej grze niech zacznie ćwiczyć bez kodów - nie którzy sobie tak radzą..:D

po drugie - serwer jest zawsze, nawet gdy nie grasz po sieci, a tylko z botami... uruchamiając serwer musisz zmienić jego ustawienia wedle własnych potrzeb... tyle i ani słowa wiecej ode mnie ..:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zakladasz gre tak by dzailaly kody to trzeba zakladac gre w konsoli czyli :

 

 

/devmap (inazwa mapki) np: /devmap q3dm17

/devmap oznacze ze wlanczasz gre ktora umozliwi ci gre z kodami a samo wpisanie /map q3dm17 nie umozliwi ci wlaczenia gry z kodami.

 

 

/good - niesmiertelnosc

/give all - wszystkie bronie

 

ale ja poleca gre bez kodow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szeryf, 007... Popieram Was. Co prawda baaardzo niewiele w ogóle gram, ale jak już gram, to nie stosuję żadnych kodów ułatwiających. Macie oczywiście słuszność. No bo co to za gra, jak nie trza wcale o niczym myśleć, bo np. jestem nieśmiertelny :? To nie jest granie, a oglądanie. Ale cóż... prosił o pomoc i dzięki Wam uzyska ją.

Dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...