Skocz do zawartości
Slayer

Quake 3

Rekomendowane odpowiedzi

..ciagnie niezbyt dobrze na moim sprzecie bo jakie 71-95 fps w 1024x786 ale da sie grac..

a jak miałbyś 150-200, to duża byłaby różnica :?: :twisted:

Oczywiscie !!

Kiedys to juz tlumaczylem. W q3 najlepiej miec minimum 120fps.

Zrobcie sobie taki test. Odpalcie mapke q3dm13 i wskoczcie po mega health jezeli nie macie 120 fps (dajac np. max ustawienia grafiki). Potem ustawcie tak grafe aby bylo min. 120fps i znow proba ze wskokiem po MH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..ciagnie niezbyt dobrze na moim sprzecie bo jakie 71-95 fps w 1024x786 ale da sie grac..

a jak miałbyś 150-200, to duża byłaby różnica :?: :twisted:

Żadna chyba, że jesteś cyborgiem (od 25 ludzkie oko nie "widzi" różnicy) :wink: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..ciagnie niezbyt dobrze na moim sprzecie bo jakie 71-95 fps w 1024x786 ale da sie grac..

a jak miałbyś 150-200, to duża byłaby różnica :?: :twisted:

Żadna chyba, że jesteś cyborgiem (od 25 ludzkie oko nie "widzi" różnicy) :wink: :P
Wpisz sobie w consoli com_maxfps 30(czyli ograniczenie klatków:) do 30) i powiesz czy jest roznica, bo dla mnie ogromna. Chyba zmienie xwe na Cyborg:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholerka podalem moj wynik na zlomie a tu sie awantura wywiazala ups. Ale glowny temat byl chyba inny, a nie ile potrzeba fps aby sobie posmigac w q3 :)

tam od razu awantura, tylko mala rozbieznosc zdan...

ale niech ja dorwe ktoregos z was :D 7 cali zimnej stali pod siodme zebro.. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograjcie ludzie dluzej w q3 to bedziecie fps z blem do 5 okreslac. na pocztaku tez sie smalem ze nie widac roznicy ale jest i to ogromna. jak przychodze do qmpla pograc co ma commaxfps 60 a u mnie 120 to jak gram u niego to wydaje mi sie ze obraz skaczej akby gra zrywala choc fps nie spada nigdy ponizej 60.

a i wlasnie sie dowiedzialem ze tez jestem cyborgiem :P, tylko qrde jak sie mnie owiera :D ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W q3 najlepiej miec minimum 120fps...

to w jakiej rozdzialce i z jakimi ustwieniami odpalasz gre :?:

 

bo ja tam dla przykladu wole miec miejscami spadki nawet do 50FPS ale musze miec ustawione Anizo i AA co najmniej na 4x - inaczej mydlane tekstury i "zęby" mnie dobijaja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W q3 najlepiej miec minimum 120fps...

to w jakiej rozdzialce i z jakimi ustwieniami odpalasz gre :?:

 

bo ja tam dla przykladu wole miec miejscami spadki nawet do 50FPS ale musze miec ustawione Anizo i AA co najmniej na 4x - inaczej mydlane tekstury i "zęby" mnie dobijaja :(

jesli chcesz miec takie spadki wbij w konsoli r_railSegmentLenght 0.1

strumien bedzie wygladal naprawde pieknie

 

ale przy takim podejsciu nigdy niebedziesz dobry w Q III nawet troche :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz miec takie spadki wbij w konsoli r_railSegmentLenght 0.1  

strumien bedzie wygladal naprawde pieknie

a jak potem przywrocic normalne ustawienie :?:

 

ale przy takim podejsciu nigdy niebedziesz dobry w Q III nawet troche :?

jakos to mnie nie smuci ;) i tak gram lacznie z 6-8 godzin w tygodniu (w rozne gry) z powodu braku czasu, zreszta dobry to kiedys bylem w Colinie 1 8) jak "mialem" duzo czasu i gralem po kilka godzin dziennie - dzieki temu jeden roczek studiow w plecy 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W q3 najlepiej miec minimum 120fps...

to w jakiej rozdzialce i z jakimi ustwieniami odpalasz gre :?:

 

bo ja tam dla przykladu wole miec miejscami spadki nawet do 50FPS ale musze miec ustawione Anizo i AA co najmniej na 4x - inaczej mydlane tekstury i "zęby" mnie dobijaja :(

jesli chcesz miec takie spadki wbij w konsoli r_railSegmentLenght 0.1

strumien bedzie wygladal naprawde pieknie

 

ale przy takim podejsciu nigdy niebedziesz dobry w Q III nawet troche :?

Popieram

Jeśli chcesz mieć jakieś szanse MUSISZ mieć ok. 120 fps( czasami wystarczy mniej- należy zrobić test Kaeresa) Na wypasionej grafie to można conajwyżej z botami wygrać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat liczba FPS w Q3 jest nie dla oka tylko dla reki :) Jesli tak mozna powiedziec ... Ci co graja w Q3 duzo wiedza o co chodzi :D

Ja mam ustawione max fps na 200 .

u mnie max fps 130 i gra mi sie dobrze :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pobiłem porzątki na dysku i usuwałem gry w które nie gram. Q3 nie usunołem w całości tylko największy plik który jest na CD. Jak na dysku nie ma tego katalogu to Q3 chce płyty aby się uruchomić. Teraz pojawił się problem. Brat porzyczył kumplowi tą płyte a ten teraz nie może oddać bo wyjechał i bedze spowrotem za dwa tygodnie.

Mam teraz wielką proźbe czy ktoś mugł by mi podać adres FTP lub WWW gdzie znajde ten plik?? Próbowałem już poprzez program kazaa ale jest mało ludzi którzy to mają i transfer nie przekracza 2 kbps więc będzie się ściągać cały tydzień.

 

Z góry dzięki :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha ha tak się składa że ten plik to cała gra (spakowana zipem możesz to póżniej sprawdzić otwierając ten plik zipem) bez exeka i jakiś dlli (tak jest we wszystkich grach na silniku q3) więc wywaliłaś całą gre :lol: (sory ale nie mogłem się powstrzymać :wink: ) Teraz możesz tylko albo sciągnąć całość albo czekać cierpliwie na płytkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym to akurat wsześniej już wiedziałem. Ale jest to jedyny plik który nie musi być na HHD aby gra działał, dlatego też go usunołem.

Ale sprawa jest już nie aktualna bo okazało się że kumpel wygdzeba z szafy CD i mi porzyczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takiego pliku raczej na ftp nie znajdziesz (tym bardziej linka na www :D ) bo musiałby ktoś udostępniać zainstalowaną grę, a raczej ludzie udostępniają obrazy...

Poszukaj na dc ale czarno to widzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw jak miec w q3 wiecej niz 100fps'ow zrobillem sobie badziewna grafe tj. obnizylem rozdzialke ijaos tekstur i nadal mam tyle samo fps'ow co w detalach na maxa hmmm czemu tak jest ?

 

btw fraps pokazuje mi, ze mam 95 fps, ale jak zrobie timedemo 1 to wynik mam 175 mhm o co w tym chodzi :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisz sobi r_picmip 5 u staw swiatla na vertax napewno pociagnie troche wiecej fps'ow. a timdemo pokazuje srednia ilosc fps przy (hyba nie pamietam) max detalach. jak masz taki wynik to niezly. aha i jak gracie w q to wylaczcie wsztskie aniza i inne <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly bo to tylko przeszkadza w graniu. full grafe to se mozna zaloczyc zeby poogladac se mapy.jak chesz cos wiedziec wiecej o q to wejdz na www.q3arena.gry.wp.pl tam jest wsio opisane (szczegolnie dzial konsola), polecam tez www.rvg.prv.pl stronka rozz'a ktory odwalil kawal dobrej roboty tlumazcac wszytko jak zaczac grac i co to jest q :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...