Skocz do zawartości
PITer

Zasilacz do Extr OC P4 3.0@3.8 ?

Rekomendowane odpowiedzi

revoltec jest do kitu z tego co czytałem tzn głośny a z napięciami też super nie jest a ten allied to jakiś nowy wynalazek chociaż levicom robi dobre zasilaczenie lepiej toppowera 400 ale ja się nie znam ale tyle wiem w teorii ma słabszą 12 ale w praktyce pewnie nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 415 pln masz TOPOWERA 450Wktóry linie +12V ma dość dobrą...

 

TOPOWER 450W BLACK 24PIN EPS @ http://angela.pl/index.php?action=Szukanie...IDKategorii=124

 

No i nie kupujesz kota w worku..tylko dokładnie wiesz co masz...bo

jak poszukasz po necie to znajdzesz sporo niezależnych recenzji .. a nie jak przypadku tego świecidelka..jedna i to po niemiecku !!

 

Szacuneczek

ps: nie myl 450 z 400W ( od topowera) bo 400 to taki troszki kiczoawty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to bardzo źle się zdecydowałeś gościu który sprzedaje te zasiłki umieścił test tej zasiłki pod obciążeniem ta super linia 12v osiągneła wynik 12.5v niby w normie ale kijowo do tego opisane jest słaba jakość elektroniki w zasiłce i innych minusach do tego jest coś o głośnej pracy chyba(tłumaczone z niemca na angielski)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawialem z osoba która kupila ten zasilacz i pisala ze jest dobry, nie ma problemów z napieciami, a co do napiec to jest opis na niemieckim forum jak pozbyc sie tego problemu.

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=33588434

339zł z przesylka bede go mial za 342zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad ja to znam :P Mialem Enermaxa 465W i tez mial zarabiaszcze prady na 12V - bodaj 33A, ale w praktyce byla kupa i ostro spadaly - czasami ponizej 11,6V. Sprzedalem dziada i kopsnalem se Antka 550W z kontrola (kupilem jeszcze przed podwyzka 25% :P). Niby na 12V jest cienias (26A?), ale w praktyce nie mam nizej jak 12,1V i fluktuacje sa sporo mniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie dzis dostalem przesyleczke z dwoma enermax'ami 465W.Jeden trzyma poprostu IDEALNIE.Niema praktycznie roznicy czy stress czy idle...+12V stoi przy 12.10V i wsio...za to druga zasilka to jakas pomylka :| .wahania miedzy 12.55 -12.68V i to w idle

 

Lancer,Antec ma poprostu dwie linie +12V ,wiec niedziwne ze dobrze sobie radzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antec 550

Tagan 480 !!

antec jak najbardziej....a tagana mialem i +12V latalo jak pokopane...tagan ewidentnie NIE

To jakiegos zloma Tagan miales ktory pzez rosje do polski trafil albo plyta co nielubila Tagan :)

 

Tagan slynie z mocnej 12+ szyny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antec 550

Tagan 480 !!

antec jak najbardziej....a tagana mialem i +12V latalo jak pokopane...tagan ewidentnie NIE

To jakiegos zloma Tagan miales ktory pzez rosje do polski trafil albo plyta co nielubila Tagan :)

 

Tagan slynie z mocnej 12+ szyny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przemielilem kilka zasilek i najladniej u mnie sprawuje sie enermax,a kosztowal mnie dokladnie tyle ile musialbym u nas zaplacic za Tagan'a 480W

 

maj pressszys :]]]

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

BTW skoro masz tak podkreconego proca to czemu cie jeszcze niewidze w rankingu SuperPI ? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić śmiało OCZ Powerstream 520W, na której to zasiłce m.in. Fugger bił rekordy OC - najpierw 6.0GHz, później 6.3GHz

Póki co zasiłka niedostępna jest w Polsce, ale być może to za niedługo się zmieni.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3,0E@3,75GHz (15x250 1:1) Std.Vcore

 

+3,3V : low +3,30V - high +3,36V

+5V : low +5,05V - high +5,11V

+12V : low +12,01 - high +12,34V

Vcore : low 1,38V - high 1,41V

Vdimm : low 2.8V - high 2,83V

 

jak dla mnie bomba :] ,a cena ludzka (450zl)

 

enermax strasznie miesza z tymi zasilkami..jest z tego co pamietam az 6 modeli EG465

 

#1 - EG465P-VE FCA

#2 - EG465P-VE FMA

#3 - EG465AX-VE FCA

#4 - EG465AX-VE FMA

#5 - EG465P-VE FM

#6 - EG465P-VE FC

 

mam jeszcze w domciu EG465P-VE FM z 20A dla +12V i automatyczna regulacja rpm dla wentylka,ale zasilka jest juz sprzedana i niemialem zabardzo czasu sie dokladnie nia pobawic ( poszla za 350zl )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

To jest moj Procek ktory chodzil na WC jeszcze na Abit max3 i kiepskim chlodzeniu WC u kolesia

 

:) Na mojim Starym WC ktora byla max Temp 44c na MAX3 chodzil na 4130MHZ :)

 

Zrobie jutro 12H prime95 rockstable test i wkleje to zobaczycie jak chodzi na Vapochill LS :)

 

 

 

 

A to moj RAM 2x Adata pc600 hula na 305FSB in DC z cl2.5 :)

 

http://www.directupload.net/show_image.php...&n=MSH67lU4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...