Skocz do zawartości
Krum

Jak usunąć paste z jądra Athlona ??

Rekomendowane odpowiedzi

Ale za to nie przepłaca się za skorupkę.

Ale za to komputer robi Ci wszystko co chcesz bez potrzebnych restartów, jak to bywa z athlonami... 9 godzin i ja dalej jak po włączeniu!!! Ściągam, gadam na Skypie i kto tu mówi o przepłaceniu za skorupkę, za którą nie dałem wcale tak dużo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za to komputer robi Ci wszystko co chcesz bez potrzebnych restartów, jak to bywa z athlonami... 9 godzin i ja dalej jak po włączeniu!!! Ściągam, gadam na Skypie i kto tu mówi o przepłaceniu za skorupkę, za którą nie dałem wcale tak dużo...

Co ty za głupoty pierd0lisz :lol: Sorki za ostre słowa ale tamte czasy już dawno mineły :!: Tak, kiedyś za czasów durni 600 pierwsze płyty gł. były problematyczne ale to wynikało z niedogadania się producentów i błędnych specyfikacji :!: Teraz składasz kompa, (nawet z ECSa którego tak nie lubię) zapuszczasz cokolwiek co go obciąży w 100% i to działa jak długo tylko chcesz. "Tak bywa z Athlonami" -jakiś bajek się naczytaleś. No może czasem jakiś ciach!1any zasilacz się sypie "Codagen czy magaszajs" fakt ma prawo jak ktoś świadomie nie montuje mu połowy elementów i sprzedaje za 30zeta to cudów nie można od niego wymagać :!: Ale nie pisz mi tu że to wina Proca że zasilacz destabilizuje cały system :!:

Dobra, starczy bo mnie zaczyna unosić nad klawiszami :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krum ,widac ktos niezbyt obeznany ci skladal tego kompa na athlonie ;).

U mnie komp chodzi bez restartu do 3ch tygodni :) ,bardzo dbam o ratio na torrentbitsie :).

Co do tematu, sciagasz byle czym z grubsza (np zapalka) potem jakas szmateczka z zmywaczem i swieci sie jak psu jajka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za to nie przepłaca się za skorupkę.

Ale za to komputer robi Ci wszystko co chcesz bez potrzebnych restartów, jak to bywa z athlonami... 9 godzin i ja dalej jak po włączeniu!!! Ściągam, gadam na Skypie i kto tu mówi o przepłaceniu za skorupkę, za którą nie dałem wcale tak dużo...

Nie pajacuj :P piszesz ze miales athlona i niepotrzebne restarty ? no to jestes specjalista, swojego kompa nie umiales utrzymac w pozadeczku czy zdiagnozowac a przychodzisz na tweaka... jesteś moim kandydatem na autora lol'a dzisiejszego wieczorka ;-]

 

co do pasty ;] hmm dzisiaj konfrontowałem teorię z praktyką... teoria wygrała o 4-6*C hehe :D -> spirytus rulez

 

WIĘCEJ TUTAJ

 

Z tego co wiem zmywacze do paznokci, dezodoranty - poza spirytemzawierają BARDZO niepożądane olejki i inne -> to się przekłada bezpośrednio na przewodzenie ciepła.

 

Pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek szmata, chusteczka, srajtasma, wacik cokolwiek z wyjatkiem mloka :wink: , a potem to samo tylko nawilzone czyms rozpuszczajacym spiryt, beznyna, rozpuszczalniki. Tak jak poprzednik nie polecam tylko rze3czy, ktore moga po sobie pozostawiac jakis syf na procu i bedzie cacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za to nie przepłaca się za skorupkę.

Ale za to komputer robi Ci wszystko co chcesz bez potrzebnych restartów, jak to bywa z athlonami... 9 godzin i ja dalej jak po włączeniu!!! Ściągam, gadam na Skypie i kto tu mówi o przepłaceniu za skorupkę, za którą nie dałem wcale tak dużo...

Nie pajacuj :P piszesz ze miales athlona i niepotrzebne restarty ? no to jestes specjalista, swojego kompa nie umiales utrzymac w pozadeczku czy zdiagnozowac a przychodzisz na tweaka... jesteś moim kandydatem na autora lol'a dzisiejszego wieczorka ;-]

 

 

racja racja :) lol ze aż smierdzi partactwem :) na 5 kilometrów :)

mam tutaj niby straszie niestabilny, z problemami z wielozadaniowoscią, grzejacy się i wogule guwniany procek z podpisu .... w dodatku na SlotA ... i chodzi bez restartu już non-stop 4 tydzień :) (Torrent lub Kaza oraz Seti non-stop ... czasem dołącza się mozilla, outlock, progsy z pakietu office, i jakoś nic mi sie nie zawiesza, nawet jak włączę prostą gierkę z seti i torrentem albo kazą w tle to tez jest okiej - wystarczy przyznać progsom odpowiednie priorytety, oczywiście zważywszy na jego 850Mhz musi to być naprawdę "Prosta gra", zazwyczaj działa albo torrent albo kazaa ale czasem chodzą oba i jedyny problem jaki zauważam to śmieszna przepustowośc łącza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...