Skocz do zawartości
maltana

Sempron: wady, zalety, podkręcanie

Rekomendowane odpowiedzi

... nie jest to jak narazie możliwe na Nforce poniewaz gdy sie wykona ta czynosc to nie dziala pod windowsa i trzeba przerabiac albo procka rozcinajac mostki albo ,robic drutowanie na podstawce od procka czyli Socket 7 .

Ty cos piles ??????? :blink:

Powtarzam jeszcze raz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - DRUTOWANIE NIE MA NIC WSPOLNEGO Z MODEM L5. - DOTARŁO ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty cos piles ??????? :blink:

Powtarzam jeszcze raz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - DRUTOWANIE NIE MA NIC WSPOLNEGO Z MODEM L5. - DOTARŁO ???????

1242622[/snapback]

Tak wiem juz poprawilem zle mi sie sformulowalo :) Edytowane przez domeryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowisz ze masz lepsze zajecia Leborg, no to nie obiecaj za duzo i nie proponuj mi i innym by to zrobili, Ty obiecales to zrobic no to rób, ja nic nie obiecywałem, powinineś odpowiadac za swoje słowa jak masz honor i jestes prawdziwym facetem, (wiesz o co tu chodzi?). Błazej ronin nie mnie komentowac w takich sprawach? W jakich? Ze gosc jest popierdółką? Ja tylko stwierdzam fakt. Jak dobrze wie na co go stac to niech nie p...... bo stac go na zwykle zucanie słow na wiatr. manfreda to prosze sie nie wyszczekiwac bo pod jego adresem nic nie mówiłem. Ogólnie to niechcialbym zrobic tu bałaganu, ale słowa powinne cos znaczyc one nie tylko po to by wyzucac ich z ust bez zadnego sensu. Miesiac temu Drutowalem Durona na nforsie, udało sie, przestawilem mnoznik z 13 na 15 czyli sie da na nforsie, jak sprawa wygląda z sempronem, niewiem. Koniec. Pozdrowienia.

Edytowane przez bumer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowisz ze masz lepsze zajecia Leborg, no to nie obiecaj za duzo i nie proponuj mi i innym by to zrobili, Ty obiecales to zrobic no to rób, ja nic nie obiecywałem, powinineś odpowiadac za swoje słowa jak masz honor i jestes prawdziwym facetem, (wiesz o co tu chodzi?). Błazej ronin nie mnie komentowac w takich sprawach? W jakich? Ze gosc jest popierdółką? Ja tylko stwierdzam fakt.  Jak dobrze wie na co go stac to niech nie p...... bo stac go na zwykle zucanie słow na wiatr. manfreda to prosze sie nie wyszczekiwac bo pod jego adresem nic nie mówiłem. Ogólnie to niechcialbym zrobic tu bałaganu, ale słowa powinne cos znaczyc one nie tylko po to by wyzucac ich z ust bez zadnego sensu. Miesiac temu Drutowalem Durona na nforsie, udało sie, przestawilem mnoznik z 13 na 15 czyli sie da na nforsie, jak sprawa wygląda z sempronem, niewiem. Koniec. Pozdrowienia.

1242786[/snapback]

buhahaha :|

właśnie zaczynam drutować... ale ode mnie juz nic nie wyciągniecie dzięki takim debilom :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jurasjo

buhahaha :|

właśnie zaczynam drutować... ale ode mnie juz nic nie wyciągniecie dzięki takim debilom :|

1242953[/snapback]

 

nie ma się co denerwowac kolego, może koleś ma małego i musi pokazać światu swój ból :rolleyes:

 

daj znać jak poszło, w razie sukcesu zdąże jeszcze proca przerobić przed małyszem :D

Edytowane przez jurasjo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jurasjo :lol: :lol: :lol: dobre to było.

Leborg nie zwracaj uwagi na gościa. Bumer daj spokój i nie podważaj zdania Leborga, jestem pewien że dużo wiekszą wiedze ma o OC niż ty wiec nie udzielaj sie tak bardzo :). Leborg daj znać jak coś Ci sie uda albo i nie uda czekamy na wieści. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miło że za mną stoicie, but aj fajld :|

kurcze nie działa, sory panowie :(((

modle sie ze powsadzałem źle druciki, zainstaluje winde i próbuje jeszcze raz...

 

"DRUTOWANIE NIE MA NIC WSPOLNEGO Z MODEM L5. - DOTARŁO ???????"

manfredku, właśnie że ma... drut mod działa tylko na prockach z odblokowanym mnoznikiem.... więc przerabiając procka na mobila, mamy "jakby" oblokowany mnoznik.... na tym opiera sie cała moja teoria.... jeżeli sie myle to nie dziwie sie czemu to nie działa :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekawy jestem czy leborg byl w wojsku? niezlie by mu tam dupe przeczyszcili za to ze zuca sie slowamia. a ty jurasio kiedys bedziesz mial bitą morde jak nie bedzesz filtrował słowa i tyle. Jak usłyszal odemnie ze sie da na nforsie to bedzie drutował, hahaha ale nie powie, no to spadaj kto bedzie słuchal taką niezdycydowaną cipe. Proponuje skaczyc ta dyskusje bo to niema sensu, tak bedzie w kólko.

1243025[/snapback]

boshe człowieku, a kto pisał ze na nforsiie nie da sie drutować?

sam to sobie wymyśliłeś? ja tak nigdzie nie pisałem drut mod działa na kazdej płytce.... mam czas to robie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekawy jestem czy leborg byl w wojsku? niezlie by mu tam dupe przeczyszcili za to ze zuca sie slowamia. a ty jurasio kiedys bedziesz mial bitą morde jak nie bedzesz filtrował słowa i tyle. Jak usłyszal odemnie ze sie da na nforsie to bedzie drutował, hahaha ale nie powie, no to spadaj kto bedzie słuchal taką niezdycydowaną cipe. Proponuje skaczyc ta dyskusje bo to niema sensu, tak bedzie w kólko.

1243025[/snapback]

A Ty po co sie rzucasz ? Co Leborg zrobi jego sprawa ... a z tym "czyszczeniem [gluteus maximus]" to wiesz po sobie ? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LK, nie wiem po sobie, bo [gluteus maximus] nie daje jak niektórzy. Dobra trzeba juz skaczyc cisnac Leborga niech se chlopak faktycznie robi co chce. Poprostu nie cierpie jak ktos cos obiecuje a pozniej nie dotrzymuje słowa. Bo widze innym to nie pszeszkadza a to jest wiekszosc no to trzeba juz skaczyc. Narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również niedawno kupiłem Semprona ale 2300 (9,5*166)1583Mhz za 210żł(nowy).Po kolejnych testach doszłem do wniosku że w 100% się opłacało kupic.Temperatura nie przekraczała 30 stopni nawet przy ostrym graniu nie przekroczyło 30

głównie temperatura wacha się ok.24 stopni a mam Zalmana CNPS6500B-AlCu.Więc zabrałem sie do podkręcanie,udało mi się podkręcic do 2004(9,5*211)a temp. wzrosło o 5 stopni w stresie.Dalej się pękałem podkręcac.Mam Asusa A7N8X,512MB Good Rama 400Mhz.Uważam że bez problemów by sie go jeszczxe podkręciło.Bardzo dobry procek do OC-POLECAM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również niedawno kupiłem Semprona ale 2300 (9,5*166)1583Mhz za 210żł(nowy).Po kolejnych testach doszłem do wniosku że w 100% się opłacało kupic.Temperatura nie przekraczała 30 stopni nawet przy ostrym graniu nie przekroczyło 30

głównie temperatura wacha się ok.24 stopni a mam Zalmana CNPS6500B-AlCu.Więc zabrałem sie do podkręcanie,udało mi się podkręcic do 2004(9,5*211)a temp. wzrosło o 5 stopni w stresie.Dalej się pękałem podkręcac.Mam Asusa A7N8X,512MB Good Rama 400Mhz.Uważam że bez problemów by sie go jeszczxe podkręciło.Bardzo dobry procek do OC-POLECAM!!!

1243223[/snapback]

Skad Ty masz te odczyty :blink: ? Chyba z plyty jesli tak to mozesz spokojnie dodac 10-15 stopni do tego co podales. Albo ze siedzisz przy temp. pokojowej ok. 15 stopni w szaliku i rekawiczkach :lol:

Edytowane przez LK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperatura nie przekraczała 30 stopni nawet przy ostrym graniu nie przekroczyło 30

głównie temperatura wacha się ok.24 stopni a mam Zalmana CNPS6500B-AlCu.Więc zabrałem sie do podkręcanie,udało mi się podkręcic do 2004(9,5*211)a temp. wzrosło o 5 stopni w stresie.Dalej się pękałem podkręcac.Mam Asusa A7N8X

1243223[/snapback]

cos te temperaturki z tylka wyjete:) ja mam semprona 2600+ puszczonego na fsb 195x11 (2145 MHz) i teraz mam 46 stopni. Pewnie plyta sporo zaniza odczyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

męczyłem conieco sockett i moge napisac coś od siebie :]]]]

nie działa ;]

próbowałem skromnie, zmienic mnoznik na 10 i niestety nie udało sie to....

trzeba szukac innej metody :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam co do temperatury i cisniecia semprona ja mam 210 x 9,5 co daje mi 2 ghz o mam temperature 30 staopi przy temperraturze 22 stopni w pokoju w stresie nie przekracza 35 stopni a radiator oczywiscie pentagram freezone 120 CU i mysle ze plyta nie zaniza bo otczyt mam z sensora z rdzenia :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jurasjo

no to lipa z mnożnikiem :sad: trzeba będzie zaopatrzyć się w lepsze ramy i jechać z magistralą :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanie jak wasze semprony się kręcą, czy możecie mi go polecić obecnie mam athlona 2000 Xp kiepsko się kręci dojechałem na nim tylko o jakies 160 do przodu mzh, i jakiego ewentualnie Semprona możecie polecić.Ziemniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to lipa z mnożnikiem  :sad:  trzeba będzie zaopatrzyć się w lepsze ramy i jechać z magistralą  :mellow:

1243613[/snapback]

zmiana ramów dla max fsb koło 240mhz* ?? chyba nie warto :| lepiej sprzedac i dołożyc na jakiegos 1700+ odblokowanego :|

 

 

*średenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tym ze mam stabilne fsb 260 mhz na epoxie kupilem

semprona 2200 zeby zobaczyc co ten procek potrafi.

Na fsb 200 chodzi stabilnie bez zmiany napiecia.

Przy 230 potrzebuje juz kolo 1,8v zeby wogole pokazalo post.

Na 1,9v i 240 nie laduje windowsa.

Troszke go pogrzeje bez podkrecania i potem sie zobaczy czy jakos lepiej smiga,

na razie zostaje duron@athlonXP.

Jedyne co mi sie podoba w tym procesorze to temp. Na 1,9v byly tylko 44 stopnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam co do temperatury i cisniecia semprona ja mam 210 x 9,5 co daje mi 2 ghz o mam temperature 30 staopi przy temperraturze 22 stopni w pokoju w stresie nie przekracza 35 stopni a radiator oczywiscie pentagram freezone 120 CU i mysle ze plyta nie zaniza bo otczyt mam z sensora z rdzenia :)

pozdro

1243495[/snapback]

A świstak siedzi i zawija w sreberka. Nie chciałbym obrażać Twojej inteligencji ale to niemożliwe. Procek musi mieć wyższą temperaturę chyba, że do schładzasz np Azotem(ciekłaym oczywiście). Chętnie się dowiem jaką masz obudowę i jakie masz chłodzenie w niej. Nawet wiatrak pokojowy nie schłodzi CI do takiej temperatury. Proponuję zakupić termometr i zmierzyć procka (a nie radiator) i zobaczyć o ile się mylisz. U mnie temperatura nie spada poniżej 38 w spoczynku jak mam w pokoju około 24 stopni. I nie ma znaczenia czy zakładam Arctic TC2, czy pentagram 92 AlCu. Czy puszczam na max obrotów czy na minimum. Dopiero otworzenie okna przy minus kilka trochę schładza. A mam tunel i bardzo przyzwoity wymuszony obieg powietrza w obudowie. Różnica natomiast występuje przy max obciążonym procesorze. Tu ilośc obrotów, rodzaj chłodzenia ma znaczenie i to duże ale przy FSB ponad 200 i zakładam podniesionym napięciu to musisz mieć większą temperaturę. A ciekawe ile masz temperaturę na mostku?? Ludzie nawet grzałka wsadzona do strumienia górskiego jest gorąca wewnątrz. Cudów nie ma a AMD pod socket A to małe grzałki. Ale mogę się mylić dlatego zapraszam na test PALCOWY temperatury. Przy 35 stopniach wewnątrz procka na diodzie to dół radiatora i on cały oczywiście powinien być ZIMNY. Nie letni a zimny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A świstak siedzi i zawija w sreberka. Nie chciałbym obrażać Twojej inteligencji ale to niemożliwe. Procek musi mieć wyższą temperaturę chyba, że do schładzasz np Azotem(ciekłaym oczywiście). Chętnie się dowiem jaką masz obudowę i jakie masz chłodzenie w niej. Nawet wiatrak pokojowy nie schłodzi CI do takiej temperatury. Proponuję zakupić termometr i zmierzyć procka (a nie radiator) i zobaczyć o ile się mylisz. U mnie temperatura nie spada poniżej 38 w spoczynku jak mam w pokoju około 24 stopni. I nie ma znaczenia czy zakładam Arctic TC2, czy pentagram 92 AlCu. Czy puszczam na max obrotów czy na minimum. Dopiero otworzenie okna przy minus kilka trochę schładza. A mam tunel i bardzo przyzwoity wymuszony obieg powietrza w obudowie. Różnica natomiast występuje przy max obciążonym procesorze. Tu ilośc obrotów, rodzaj chłodzenia ma znaczenie i to duże ale przy FSB ponad 200 i zakładam podniesionym napięciu to musisz mieć większą temperaturę. A ciekawe ile masz temperaturę na mostku?? Ludzie nawet grzałka wsadzona do strumienia górskiego jest gorąca wewnątrz. Cudów nie ma a AMD pod socket A to małe grzałki. Ale mogę się mylić dlatego zapraszam na test PALCOWY temperatury. Przy 35 stopniach wewnątrz procka na diodzie to dół radiatora i on cały oczywiście powinien być ZIMNY. Nie letni a zimny.

1244180[/snapback]

Jakos siedze i tak jest a jak bys wiedzial nie mam podniesionego napiecia tylko jade na standzardzie i nie widze zebym mial napisane ze mam nizsza temperature procesora niz powietrza chyba ze sie na cyferkach nieznasz 22 w pokoju max 35 stopi w stresie to jest roznica 13 stopni wiec nie wiem gdzie chodziles do szkoly ze takie wnioski wypisujesz hhmmm a co do azotu to chyba nie wiesz o co chodzi bo jak bym chlodzil go azotem to bym mial temperature bliska zeru jak nie mniejsza :P a nie chlodze go azotem tylko pentagramem 120 cu wiec nie byles u mnie i sie nie sadz ( a zalozenie jest ze procesor powinien miec 10 stopni wiecej niz temperatura otoczenia ) Negujesz a nie widziales to ze pewnie sie twoj smazy jak swinia w piekarniku z jakims pentagramem 92 cu al ja ci powiem tak nie chesz nie wierz ale nie mow na forum ze klamie bo bardzo mi sie to niepodoba jak chesz oczerniac kogos to se znajdz ofiare ale nie nnie nie zalezy mi na tym zeby kogos oklamywac o pare stopni napisalem prawde tak jak jest u mnie

 

Dołączona grafika

 

przy torture test przy 25 stopniach w pokoju ale z otwarta obudowa

 

Dołączona grafika

ps. co do azotu to se poczytaj zapraszam http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=9037&hl=freon

Edytowane przez olo128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Ludzie ale macie problemy... :blink:

Ja kożystam z boxowego wentyla i żyje (to znaczy procesor żyje). Fakt, że w stresie temp. dochodzi do 52 stopni ale co to jest? Podobno dla Sempów max temperatura to 60oC. Kurczę, jak zrobić "procesorowy system ocieplania wody i mieszkania" :wink: Nie mam centralnego ogrzewania a komp u mnie chodzi blisko 14h dziennie. Gdyby tak wykorzystał tę energię...

...oczywiście trochę żartuję ale ogólna idea nawet ciekawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestalibyscie pie.... o temperaturach bo pie... bzdury. Sempron to nic innego jak XP tyle ze wyzsze FSB.

Czyli na zwyklym XP mieliscie wieksze temp. :blink: :oops: eot.

 

Mnie interesuje czy to cos idzie czasami na 240x9(nie wiem ktore maja ten mnoznik) przy max 1.85. Ma ktos takie dziwadlo?

 

Ja musze zakupic cos na przeczekanie bo szukam fajnego mobila ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestalibyscie pie.... o temperaturach bo pie... bzdury. Sempron to nic innego jak XP tyle ze wyzsze FSB.

Czyli na zwyklym XP mieliscie wieksze temp.  :blink:  :oops:  eot.

 

Mnie interesuje czy to cos idzie czasami na 240x9(nie wiem ktore maja ten mnoznik) przy max 1.85. Ma ktos takie dziwadlo?

 

Ja musze zakupic cos na przeczekanie bo szukam fajnego mobila ...

1244835[/snapback]

mnoznik 9 maja 2200+ a pozniej idzie co 0,5 :) napewno sie ktos znajdzie kto cos podobnego ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestalibyscie pie.... o temperaturach bo pie... bzdury. Sempron to nic innego jak XP tyle ze wyzsze FSB.

Czyli na zwyklym XP mieliscie wieksze temp.  :blink:  :oops:  eot.

 

Mnie interesuje czy to cos idzie czasami na 240x9(nie wiem ktore maja ten mnoznik) przy max 1.85. Ma ktos takie dziwadlo?

 

Ja musze zakupic cos na przeczekanie bo szukam fajnego mobila ...

1244835[/snapback]

Powinienes potestowac sprzet , o ktorym piszesz.

Sempron grzeje sie duzo mniej niz stary XP.

MAm beposrednie porownanie.

Sempron nawet na 1,9v trzyma te 40-42 stopnie.

Na XP przy 1,9 mam ponad 50.

Testowane dzisiaj na jednym kompie.

Zeby miec fsb kolo 240 napiecie 1,9v powinno wystarczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tym ze mam stabilne fsb 260 mhz na epoxie kupilem

semprona 2200 zeby zobaczyc co ten procek potrafi.

Na fsb 200 chodzi stabilnie bez zmiany napiecia.

Przy 230 potrzebuje juz kolo 1,8v zeby wogole pokazalo post.

Na 1,9v i 240 nie laduje windowsa.

Troszke go pogrzeje bez podkrecania i potem sie zobaczy czy jakos lepiej smiga,

na razie zostaje duron@athlonXP.

Jedyne co mi sie podoba w tym procesorze to temp. Na 1,9v byly tylko 44 stopnie.

1244045[/snapback]

Słaba sztuka niestety najlepsze ida na 233-235 stabilnie bez zmiany napiecia

 

 

 

A świstak siedzi i zawija w sreberka. Nie chciałbym obrażać Twojej inteligencji ale to niemożliwe. Procek musi mieć wyższą temperaturę chyba, że do schładzasz np Azotem(ciekłaym oczywiście). Chętnie się dowiem jaką masz obudowę i jakie masz chłodzenie w niej. Nawet wiatrak pokojowy nie schłodzi CI do takiej temperatury. Proponuję zakupić termometr i zmierzyć procka (a nie radiator) i zobaczyć o ile się mylisz. U mnie temperatura nie spada poniżej 38 w spoczynku jak mam w pokoju około 24 stopni. I nie ma znaczenia czy zakładam Arctic TC2, czy pentagram 92 AlCu. Czy puszczam na max obrotów czy na minimum. Dopiero otworzenie okna przy minus kilka trochę schładza. A mam tunel i bardzo przyzwoity wymuszony obieg powietrza w obudowie. Różnica natomiast występuje przy max obciążonym procesorze. Tu ilośc obrotów, rodzaj chłodzenia ma znaczenie i to duże ale przy FSB ponad 200 i zakładam podniesionym napięciu to musisz mieć większą temperaturę. A ciekawe ile masz temperaturę na mostku?? Ludzie nawet grzałka wsadzona do strumienia górskiego jest gorąca wewnątrz. Cudów nie ma a AMD pod socket A to małe grzałki. Ale mogę się mylić dlatego zapraszam na test PALCOWY temperatury. Przy 35 stopniach wewnątrz procka na diodzie to dół radiatora i on cały oczywiście powinien być ZIMNY. Nie letni a zimny.

1244180[/snapback]

temperatura sie zgadza mam identyczna na 2 zestawach Epoxie i Abicie a w nocy mialem mniejsza temp na procku niz na chipsecie CPU 28 SYS 29 a moge miec jeszcze mniej bo na fsb166 moge puscic na 1,4-1,45V

!!!!ZASTANÓW SIĘ NAJPIERW A POTEM SIĘ UDZIELAJ!!!!

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtorze po raz ostatni - Leborg nie dziala i nie zadziala - na chlopski zdrowy rozum, gdyby mod l5 odblokowywal mnoznik dajac mozliwosc jego zmiany przez drutowanie to po co drutowac jak masz zmiane mnoznika w biosie i to powinno dzialac. Tak jak napisalem wczesniej kwestia ta byla juz poruszana przy duronach ktore tak naprawde niczym poza pamiecia podreczna jak dla mnie od sempa sie nie roznia - i nikomu sie nic w tej kwesti przy nich nie udalo zrobic, wiec o co to cale halo.

 

PS. Bumer opamietaj sie troche wypisujac te swoje idiotyczne epopeje - to jest topic o procku Sempron a nie forum dyskusyjne bravo.girl.pl

Tyle

 

PS2 - jeszcze jedno - jezeli ktos kupuje semprona 2200+, 2300+ , a nie chce wydawac na markowe pamieci i kupuje rowniez nowa plyte, to okazuje sie wedlug mnie ze dobrym wyborem beda plyty na kt600, kt880 na ktorych mod L5 dziala (jak zreszta widac na obrazku ktory wkleilem pare postow wyzej).

Edytowane przez manfred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze działa :D :D :D :D :D

ponieważ mam płytę w serwisie i działam teraz na Epox 8kra2i

odblokowałem go z nudów

mod jest banalny a wynik zadowalajacy

to wykreciłem z Semp2200+

najbardziej podoba mi sie wynik multibenchamarka jak

Opteron 150 2,4Ghz z 1MB L2 B)

Dołączona grafika

Edytowane przez GenetiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...