Skocz do zawartości
Wrześni@k

ATI Radeon X800/X800 XT

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do posiadaczy kart X800XT Sapphire, otóż jakiego koloru macie PCB?

Większość ma czerwoną, natomiast moja ma błękitną. Zazwyczaj tylko firma Hercules miała błękitne PCB. :?

1687312[/snapback]

Hehe - jak ci bardzo zalezy na czerwonym PCB, to mozemy sie zamienic an mojego HISa X800Pro - czerwony, krwisto czerwony...

 

PS niebieskie to widzialem hercules'y, gigabyte'y, asusy i kilka innych B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe - jak ci bardzo zalezy na czerwonym PCB, to mozemy sie zamienic an mojego HISa X800Pro - czerwony, krwisto czerwony...

 

PS niebieskie to widzialem hercules'y, gigabyte'y, asusy i kilka innych  B)

1687540[/snapback]

Dzięki zostanę przy swojej :lol: :wink:

No ale moja to na 600 Mhz gpu i godzinę polata :lol:

1687548[/snapback]

A co po godzinie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie temat o nascarze to nie tutaj :)

 

ja chce dodac ze moj x800xl hisa z jego oryginalnym chlodzeniem iceqII chodzi stabilnie na core 440 i mem 560, co sadzicie ? dobre wyniki ?

 

na moim p42.4@3.06 i giga ramu daje mi w 3dmarku03 11 000pktow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolaczylem do szczesliwych posiadaczy karty - kupilem Sapphire'a X800XT PE (thanx mak777 B) ). Domyslnie taktowana 526/1120

Powiem tylko, ze karta wymiata - na razie co prawda nie krece, bo musze radiatorki przygotowac na pamieci i WC nieco przerobic, ale podam tylko wyniki z markow przy procku jak w podpisie i nie kreconej grafie:

2001 :arrow: 26494 ..... 2003 :arrow: 13521 ..... 2005 :arrow: 6273

Bedzie wiecej jak "zwoduje" karte - wczesniejszemu wlascicielowi krecila sie 555/1200 wiec nie mam wiecej pytan :rolleyes:

Edytowane przez Dimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się że mój X800XT ma pamięci 1,6ns, co mnie niezmiernie cieszy. Kupi się zalmanka FS-V7 Fatal1ty, miedziane Revolteki i zaczne szaleć. :D  Jaka jest granica podkręcalności pamięci 1,6ns ?

1686128[/snapback]

 

1000 / 1,6 = 625 MHz - ktoś, gdzieś tak liczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Od jakiegoś miesiąca mój znajomy jest szczęśliwym posiadaczem szafirka X800GT 256MB/256b. I mam problem. Podczas giercowania na około 10 sek. robi się stopklatka poczym wyskakuje niebieski ekran bez żadnego komunikatu. Proc i memki są sprawne co potwierdziły 4h Prime95 i SuperPi. Natomiast na 3DMarku 2005 wywala się na drugim teście z łódką.. zawsze na tym samym teście, pozostałe wcześniejsze przechodzi. GPU nie kręcone, memki również, wszystko chłodzone Pentagramem XC-80Cu, temperatury jak najbardziej w normie (GPU max 50*C w stresie). Soft to XPek SP2 i najnowsze Catalisty.

I co wy na to? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...