Skocz do zawartości
Doopan

ATI Radeon 9550 XT GECUBE

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś rano kupiłem tę kartę 2.1 400/600 pamięci 2.8, i po całodziennym testowaniu jestem troche zawiedziony:

 

rdzeń ok RV360 kreci sie rewelacyjnie ja zakończyłem testy na 470 ale to nie był koniec,

 

ale pamięci na które tak liczyłem u mnie niestety nie poszły więcej niż 625 (sic!)

 

bez oc: 3d mark 01 - 9700, po oc: 455/625 - 10580

bez oc: 3d mark 03 - 3245, po oc: 455/625 - 3570

 

(do oc 2600+ 15*141Mhz)

 

mój komp: 2400+ (FSB266) 15*133Mhz, 2x256 DIMM C3,120GB Samsung, 350W ModeCom, płyta Soltek SL-75KAV

 

 

Wszystkiego dobrego w nowym roku.

Pozdrawiam

BT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano kupiłem tę kartę 2.1 400/600 pamięci 2.8, i po całodziennym testowaniu jestem troche zawiedziony:

 

rdzeń ok RV360 kreci sie rewelacyjnie ja zakończyłem testy na 470 ale to nie był koniec,

 

ale pamięci na które tak liczyłem u mnie niestety nie poszły więcej niż 625 (sic!)

 

bez oc: 3d mark 01 - 9700, po oc: 455/625 - 10580

bez oc: 3d mark 03 - 3245, po oc: 455/625 - 3570

 

(do oc 2600+ 15*141Mhz)

 

mój komp: 2400+ (FSB266) 15*133Mhz, 2x256 DIMM C3,120GB Samsung, 350W ModeCom, płyta Soltek SL-75KAV

 

 

Wszystkiego dobrego w nowym roku.

Pozdrawiam

BT

A tak wszyscy krzyczeli, jak to się ładnie 2.1 kręcą i jak to moja karta w rev 2.0 słabowito się kręci.

generalnie brakuje jej tylko moda na rdzeń - co by spokojnie dobić do 550 MHz - reszta jeśli zostanie tak jak jest to i tak będzie spooro wydajniejsza od R9600XT

 

Tak więc nie wsztstkie 2.1 śmigają cudownie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4.12 mam na nich sprawdzalem. sprawdzalem tez na sterownikach dostarczonych na plytce. tak samo.

sprawdz na catalystach 3.7 i na starszych omegach :wink:

sprawdzilem na starszych catalystach... lipa :/ tak samo... sypie takie krzaki na ekran ze poezja :|

 

zobaczcie sami, zrobilem 2 screeny z windows...

 

http://psi.comm.pl/~papik/zonk/

 

co sadzicie? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano kupiłem tę kartę 2.1 400/600 pamięci 2.8, i po całodziennym testowaniu jestem troche zawiedziony:

 

rdzeń ok RV360 kreci sie rewelacyjnie ja zakończyłem testy na 470 ale to nie był koniec,

 

ale pamięci na które tak liczyłem u mnie niestety nie poszły więcej niż 625 (sic!)

 

bez oc: 3d mark 01 - 9700, po oc: 455/625 - 10580

bez oc: 3d mark 03 - 3245, po oc: 455/625 - 3570

 

(do oc 2600+ 15*141Mhz)

 

mój komp: 2400+ (FSB266) 15*133Mhz, 2x256 DIMM C3,120GB Samsung, 350W ModeCom, płyta Soltek SL-75KAV

 

AGP x4 !! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wszyscy krzyczeli, jak to się ładnie 2.1 kręcą i jak to moja karta w rev 2.0 słabowito się kręci.

generalnie brakuje jej tylko moda na rdzeń - co by spokojnie dobić do 550 MHz - reszta jeśli zostanie tak jak jest to i tak będzie spooro wydajniejsza od R9600XT

 

Tak więc nie wsztstkie 2.1 śmigają cudownie

jak na rev. 2 to slabo sie kreci :wink:

tylko ze niema moda na rdzen dla rev 2 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A tak wszyscy krzyczeli, jak to się ładnie 2.1 kręcą i jak to moja karta w rev 2.0 słabowito się kręci.

generalnie brakuje jej tylko moda na rdzeń - co by spokojnie dobić do 550 MHz - reszta jeśli zostanie tak jak jest to i tak będzie spooro wydajniejsza od R9600XT

 

Tak więc nie wsztstkie 2.1 śmigają cudownie

jak na rev. 2 to slabo sie kreci :wink:

tylko ze niema moda na rdzen dla rev 2 :lol:

Gent - a ty dalej swoje.

 

Ledwo stronę wcześniej napisałem (zresztą na podobny twój tekst), że mod na rdzeń dla rev 2 jednak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto skomentuje te screeny ktore zapodalem kilka postow wyzej? jestem ciekaw co o tym sadzicie....

 

pozdro

starsze omegi probowales ?

 

PS: sory za dwa posty wyzej :?

wlasnie sciagam. zaraz sprawdze. jednak watpie czy to cokolwiek zmieni. nastawilem sie juz na polscie do sklepu z reklamacja. zadna sprawna karta tak sie przeciez nie zachowuje. mialem wczesniej kilka dni 9600pro i chodzilo wszystko cacy. to trzeba miec szczescie, czekac 3 tygodnie za karta i jeszcze dostac walniety egzemplarz... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość molimo

ja uzyskałem na moim kompie athlon 2600 640 MBDDR i radek 9550XT 470/590 wynik 3700. co o tym sądzicie ? i czy sa się zrobić v-moda ? mam wersję 2.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto skomentuje te screeny ktore zapodalem kilka postow wyzej? jestem ciekaw co o tym sadzicie....

 

pozdro

 

no super :D wlasnie sobie je ustawilem na tapetke !! :D

tez chcialbym miec powody do smiechu... narazie to sie wkurzam bo kupilem karte i okazuje sie popsuta... z czego tu sie cieszyc. ladny motyw na zakonczenie tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez chcialbym miec powody do smiechu... narazie to sie wkurzam bo kupilem karte i okazuje sie popsuta... z czego tu sie cieszyc. ladny motyw na zakonczenie tego roku.

ktore omegi prubowales :?:

pisz szybciej bo niemoge isc spac :(

 

EDIT: wszystkie catalysty:

http://www.3dcenter.de/downloads/treiber-r...-radeon-wxp.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem aktualne omegi i te bazujace na catalystach 3.7 i tak samo... krzaki tak jak na sceenach. chyba nic z tego juz nie bedzie. rano pojde do sklepu oddac. bo co mi zostalo innego... kombinowalem juz nawet z ustawieniami w biosie... tak samo. dobrze ze mam jakas stara grafike na pci bo inaczej bym w ogole kompa nie odpalil porzadnie.

dzieki za rady i checi :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś wczesniej 9600Pro tak? Nie podkręcałeś jej czasami? Bo wyglada jakby jakiś progs do podkręcania ustawiał Ci wyższe zegary z tamtego pro. Miałem taki przypadek że koleś zmieniał karte a miał ustawione w ati tray tools podkrecanie przy starcie systemu, potem zmienil karte a ustawienia zostaly i tez mial jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podkrecalem. tego 9600pro dostalem tylko na kilka dni bo nie mogli zdobyc dla mnie tego 9550xt :) pozatym sprawdzilem zegary, sa na standardzie 400/600Mhz wiec tak jak trzeba. nawet przetaktowalem w dol troche zeby sprawdzic czy bedzie jakas roznica. efekt, tak samo. wiec jednak obstawiam ze trafil mi sie jakis felerny egzemplarz... :/ zobaczymy co mi powiedza w sklepie. pewnie znow bede musial czekac az zalatwia inna sztuke. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie karta walnięta. Ja też swojego pierwszego 9550 XT w wersji 2.0 dostałem padniętego tzn. nie tak jak u Ciebie ale tv-out nie działał i niestety operacja wymiana karty trwała półtora miesiąca. na pocieszenie powiem że takie cuda z reklamacją zdażają sie chyba tylko w media markt (mój pierwszyt i ostatni zakup sprzetu kompuerowego w media)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coz. mnie pewnie tez czeka wymiana. mam nadzieje ze po weekendzie dostane nowke sztuke do reki i oby chodzila:) nie potrzebuje juz wiecej nerwow :) no ale coz, nikogo winic nie moge, takie rzeczy sie zdarzaja :( a juz tak sie cieszylem ze wreszcie ja mam :D

 

a teraz przyszlo mi wlozyc do kompa stara wysluzoną karte ATI RAGE PRO z 2MB ram :P lezka sie w oku kreci :P kiedys to byl sprzet :D

 

pozdro pozdro

 

edit:

 

ps. w media markt bym w zyciu niczego nie kupil :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szczerze powiem że ja na swojej jeszcze tv out nie sprawdzałem, a to dlatego że nie używam, po sylwku sprawdzę tak w razie czego, mam nadzieje że wszycho będzie ok :D :D do siego panowie :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ledwo stronę wcześniej napisałem (zresztą na podobny twój tekst), że mod na rdzeń dla rev 2 jednak jest

chodzi Ci o ten mod od Sapphire 9600 XT :?:

tylko gby on dzialal na 9550 XT ... :wink:

chodzi mi o to co napisałem dokładnie stronę wcześniej, a czego ty nie widzisz ... a jest tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak to sie kreci :

http://allegro.pl/show_item.php?item=38607287

:?:

pewnei super sie kreci ma guru a to jzu cos jest mozna napiecia zmieniac bez zadnych modow i to jest to :)

zreszta abit z dobrych produktow slynie :)

Znalazlem takie cos

http://www.pcpop.com/vga/04/12/55324/3.shtml

http://www.pcpop.com/vga/04/12/55324/5.shtml

widac ze 400/500 mhz zaden problem mysle ze bedzie mozna wiecej alternatywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem dzis w sklepie. oddalem mojego 9550xt... zalatwia mi nowego po weekendzie. dostalem jako zastepcza karte - 9550 zwyklego Sapphire ;) calkie mila karta z fajnym podswietlanym wiatrakiem :] zobaczymy jak to chodzi. a po weekendzie spowrotem gigacube xt :)

 

szczesliwego nowego zycze wszystkim forumowiczom :D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...