Skocz do zawartości
d3f

1 GB ram

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Poczytałem troche postów poszukałem ale nie mogłem znaleźć jakiś konkretnych rad dotyczących modułów pamieci 1024 Mega... nie znam sie za bardzo na pamieciach ale mam zamiar kupić jedna kość jedno gigową... a to dlatego ze chce dobić do 2 Giga w niedlugim czasiu.... i tu pojawia sie nastepne pytanko czy taki dual pamieci jedno gigowych w ogóle wypali ???.... od raz powiem ze pamiatki te bedą do nowego kompa który jeszcze nie jest złozony... pewne jest tylko to ze bedzie to a64 na s939 i najprawdopodobniej na jakiejs plycie głównej Abita.... moze ktos doradzić co wybrać ?? Pamieci w założeniu nie będą kręcone ( no chyba ze sie upije) wiec chciałbym zeby były szybkie i stabilne...myslalem o czymś takim :

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=33803584

ale cena jakby powala ;)

z góry dzieki za jakąkolwiek pomoc...pozdro....[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ta cena jest za 2GB?? czy za 1GB?? bo z tego co widze to za 2 GB...jesli sie nie myle to cena wcale nie powala...tzn w zyciu nie wydalbym 1800zeta na RAM , ale jesli w domysle chcesz miec 2GB , to cena jest bardzo zachecajaca...a oplaca ci sie tyle RAMu?? do czego chcesz kompa?? tylko do gier?? czy jakies 3dmaxy itd..?? jesli tylko do gier to 1GB starczy (2x512)

 

EDIT: doczytale,m ze jest to cena za 2GB...czyli imho sie oplaca...jak przeliczysz to wychodzi ze 512MB kosztuje ok 450 zeta...

 

a jak z dualem to nie mam pojecia...moze ktos na forum ma 2GB i sie pochwali jak mu chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze cena jest za 2 gb ale jedna taka kosc kosztuje cos kolo 900-1000 a w dwóch kosciach ten sam 1 gb moglbym miec za okolo 700-800 zeta... chce miec narazie 1 giga w 1 kosci i jestem ciekaw czy oplaca sie juz teraz myslec o tych 2 giga i kupować na przyszlosc jedna "dużą" kosc czy pozniej nie bedzie jakis problemów ze sprzedaniem...i jak to sie ma z wydajnoscia jesli chodzi o jedna kosc 1gigowa do dwoch kosci 512....pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze cena jest za 2 gb ale jedna taka kosc kosztuje cos kolo 900-1000 a w dwóch kosciach ten sam  1 gb moglbym miec za okolo 700-800 zeta... chce miec narazie 1 giga w 1 kosci i jestem ciekaw czy oplaca sie juz teraz myslec o tych 2 giga i kupować na przyszlosc  jedna "dużą" kosc czy pozniej nie bedzie jakis problemów ze sprzedaniem...i jak to sie ma z wydajnoscia jesli chodzi o jedna kosc 1gigowa do dwoch kosci 512....pozdro...

Nie lepiej poczekać i zobaczyć co w trawie piszczy z DDR2? Jeśli chodzi o obecne gry, a pewnie i z wyprzedzeniem na jakieś 2 lata różnicy między 1 a 2GB pewnie nie zobaczysz. Moim zdaniem szkoda wywalać tyle kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poczytałem troche postów poszukałem ale nie mogłem znaleźć jakiś konkretnych rad dotyczących modułów pamieci 1024 Mega... nie znam sie za bardzo na pamieciach ale mam zamiar kupić jedna kość jedno gigową... a to dlatego ze chce dobić do 2 Giga w niedlugim czasiu.... i tu pojawia sie  nastepne pytanko czy taki dual pamieci jedno gigowych w ogóle wypali ???.... od raz powiem ze pamiatki te bedą do nowego kompa który jeszcze nie jest złozony... pewne jest tylko to ze bedzie to a64 na s939 i najprawdopodobniej na jakiejs plycie głównej Abita.... moze ktos doradzić co wybrać ?? Pamieci w założeniu  nie będą kręcone ( no chyba ze sie upije) wiec chciałbym zeby były  szybkie i stabilne...myslalem o czymś takim :

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=33803584

ale cena jakby powala ;)

z góry dzieki za jakąkolwiek pomoc...pozdro....[/url]

Taaaaaaaa najlepiej od razu weź 3 GB będzie spory zapas.

1 a 2 GB - prawie żadnej różnicy nie odczujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do grania imo pomysl kiepski wydajność ze wzgl na slabe timingi gigowych kostek moze byc gorsza, XP + dowolna gra powinny latać na kompie z 1gb bez użycia pliku stronicowania aka mielenia dyskiem ;-) poza - za dodatkowy tysiąc - różnica między 1gb a 2gb - mozna by zapewnić sobie wiekszy wzrost wydajosci np. kupując mocniejsza grafkę, pamięci zdolne do 2-2-2 etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nowego topica nie zakładać... co się bardziej opłaca...

 

Geil 512MB DDR 400 UltraX CL2-2-2-5 (2 x 256MB)

 

czy

 

GEIL 512MB DDR 500 Dual Ultra CL2.5-4-4-7 (2 x 256MB)

 

czy

 

TwinMOS 1024 DDR 400 CL2.5-4-4-8 (2x512MB)

 

Kompa w głównej mierze używam do grania... CZy polecacie porządne 512Mb czy średniej klasy 1024Mb ?? Help bo 10 listopada pamięci zamawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1024 bezwarunkowo - wziąłem w zeszłym tygodniu te twinmosy na dualka jestem very happy ... Praktycznie sys nie jeździ po swapie - Farcry nie doczytuje nic z dysku, Simsy, które przy 512 zarzynaly hdka śmigają na ile im grafika pozwoli :D .... Jeśli Ci zależy na jakichś super timingach, ktore przyśpieszą pracę kompa o parę procent, to po prostu za miesiąc/2/3 wymienisz ten 1 GB na lepsze kości i wsio. Ja lecę FSB 266 i nie widzę konieczności strugania kołków z tego powodu .... Nic tylko dołożyć jeszcze 512 i wyłączyć swapa zupełnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

512 ramu to obecnie bardzo malo. Far cry i d3 lipnie choda na 512 , doczyty skutecznie psuja radosc z gry. Nie moglem uwierzyc w roznice miedzy 512 ramu w 1024 , gra chodzila idealnie plynnie , natomiast przy 512 czeste doczytywanie odbieralo 2/3 przyjemnosci z gry... Tak wiec nie ma co sie rzucac na niskie timingi przy 512 ramu , bo nic to nie da , gra i tak bedzie baaaaardzo doczytywac, natomaist przy 1024 to juz jest plynnosc idealna i zero doczytu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wisdze ze lepiej jeszcze poczekac z tymi 2 giga... moge miec te pamiątki w bardzo dobrej cenie czy nie bedzie z nimi zadnych problemów na AV8 ??

http://sklep.benchmark.pl/pelny_6813.html

a moze poczekac na jakąs plytę pod ddr2 (AV8 z TEGO co widze nie obsluguje) i dopiero kupowac ??...pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

512 ramu to obecnie bardzo malo. Far cry i d3 lipnie choda na 512 , doczyty skutecznie psuja radosc z gry. Nie moglem uwierzyc w roznice miedzy 512 ramu w 1024 , gra chodzila idealnie plynnie , natomiast przy 512 czeste doczytywanie odbieralo 2/3 przyjemnosci z gry... Tak wiec nie ma co sie rzucac na niskie timingi przy 512 ramu , bo nic to nie da , gra i tak bedzie baaaaardzo doczytywac, natomaist przy 1024 to juz jest plynnosc idealna i zero doczytu...

Mi na 512DDR FarCry na Very High chodził bez zacięć w 1280x1024, Doom3 na HIGH pływał ,już na VeryHigh nie było szans :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wisdze ze lepiej jeszcze poczekac z tymi 2 giga... moge miec te pamiątki w bardzo dobrej cenie czy nie bedzie z nimi zadnych problemów na AV8 ??

http://sklep.benchmark.pl/pelny_6813.html

a moze poczekac na jakąs plytę pod ddr2 (AV8 z TEGO co widze nie obsluguje) i dopiero kupowac ??...pozdro...

Taka moja rada..zanim wybierzesz/kupisz RAM, wybierz/kup 1. procesor 2. płytę główną i pod kątem tych podzespołów dobierz pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo....nowego tematu zakładać nie będę musiał, bo już troszkę znalazłem tu odpowiedzi na moje pytania...,

ale spytam, żeby dokładne zdanie Wasze poznać i doświadczenia.....

Komp jak w podpisie, pamięć Kingston 512MB-400MHz...śmiga na 434 MHz... i zastanawiam się czy coś mi da dokupienie drugiej identycznej kostki..., żeby mieć 1024 MB RAM'u...??

Komp służy do filmów i grania...póki co w projektowanie 3D się nie bawię...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo....nowego tematu zakładać nie będę musiał, bo już troszkę znalazłem tu odpowiedzi na moje pytania...,

ale spytam, żeby dokładne zdanie Wasze poznać i doświadczenia.....

Komp jak w podpisie, pamięć Kingston 512MB-400MHz...śmiga na 434 MHz... i zastanawiam się czy coś mi da dokupienie drugiej identycznej kostki..., żeby mieć 1024 MB RAM'u...??

Komp służy do filmów i grania...póki co w projektowanie 3D się nie bawię...;)

no masz szczescie ze nie zalozyles nowego tematu chociaz :D bylo 100000000 razy....ale powtorzymy po raz 100000001....TAK JEST WIELKA ROZNICA miedzy 512 a 1024MB Ramu (proponuje przylkeic ten napis na stronie glownej podforum "Pamieci RAM"...

 

jak mialem 512MB to MOH Pacific Assault w 1024x768 i max detale cial sie niesamowicie...teraz na 1GB ramu smiga ze az milo (no i wgrywa sie z 1 minutke a nie 5 jak przedtem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo....nowego tematu zakładać nie będę musiał, bo już troszkę znalazłem tu odpowiedzi na moje pytania...,

ale spytam, żeby dokładne zdanie Wasze poznać i doświadczenia.....

Komp jak w podpisie, pamięć Kingston 512MB-400MHz...śmiga na 434 MHz... i zastanawiam się czy coś mi da dokupienie drugiej identycznej kostki..., żeby mieć 1024 MB RAM'u...??

Komp służy do filmów i grania...póki co w projektowanie 3D się nie bawię...;)

Oczywiscie, ze jest roznica, choc moze nie taka jak w przypadku przejscia z 256MB na 512MB.

Nie wiem na ile mial wplyw moj konfig (glownie procek i jego kontroler pamieci) ale po dolozeniu drugiej kosci spore roznice dostrzeglem nie tylko w grach ale takze w systemie!

A tak poza tym to dopiero przy 1GB RAMu moge wlaczyc w doomie ultra high detale! - wczesniej praktycznie nie dalo sie grac w ultra high ze wzgledu na doczytywanie i przerwania tym spowodowane...

Zreszta wyglada na to, ze przyszle hiciory (HL2, Stalker) takze beda mialy wzmozony apetyt na pamiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o obecne gry, a pewnie i z wyprzedzeniem na jakieś 2 lata różnicy między 1 a 2GB pewnie nie zobaczysz.

Jasne :)

Mniej wiecej rok temu standardem dla gier bylo 0.5 GB. Teraz jest 1 GB. Za rok-poltora na bank trzeba bedzie miec 2 GB zeby grac w najnowsze gry w wysokiej rozdzielczosci itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o obecne gry, a pewnie i z wyprzedzeniem na jakieś 2 lata różnicy między 1 a 2GB pewnie nie zobaczysz.

Jasne :)

Mniej wiecej rok temu standardem dla gier bylo 0.5 GB. Teraz jest 1 GB. Za rok-poltora na bank trzeba bedzie miec 2 GB zeby grac w najnowsze gry w wysokiej rozdzielczosci itd.

Nie no troche przesadziles - rok temu zadna gra nie wymagala 512MB RAMu, wtedy standardem bylo 256MB, teraz juz coraz czesciej trzeba miec 512. 1GB to ciagle luksus, czasem zbedny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o obecne gry, a pewnie i z wyprzedzeniem na jakieś 2 lata różnicy między 1 a 2GB pewnie nie zobaczysz.

Jasne :)

Mniej wiecej rok temu standardem dla gier bylo 0.5 GB. Teraz jest 1 GB. Za rok-poltora na bank trzeba bedzie miec 2 GB zeby grac w najnowsze gry w wysokiej rozdzielczosci itd.

Nie no troche przesadziles - rok temu zadna gra nie wymagala 512MB RAMu, wtedy standardem bylo 256MB, teraz juz coraz czesciej trzeba miec 512. 1GB to ciagle luksus, czasem zbedny...

no teraz troche Ty przesadziles....rok temu standardem bylo juz 512MB!! ja juz od ok 2 lat mam 512MB!! NFSU, Unreal 2 itd. juz korzystaly z takiej ilosci ramu...przeciez sam czysty XP na 256 ramu to porazka!! a co dopiero gry...teraz 1GB jest naprawde bardzo potrzebne i nie jest to zaden luksus...a ze sprzedaja caly czas kompy w marketach/vobisach/innych syfach z 256ramu to juz sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno: Gdzieś słyszałem ze pamieci twinmosa maja jakieś problemy na plytach abita.... płyta o jaka mi chodzi to konkretnie abit nf7-s (ver 2.0)... czy lepiej kupic pamiec twinmosa 512 mega pc3200 (400mhz) z cl 2.5 czy "taka sama" kingstona z tym ze cl 3 ??z góry dziekuje za odpowiedź.....pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no teraz troche Ty przesadziles....rok temu standardem bylo juz 512MB!! ja juz od ok 2 lat mam 512MB!! NFSU, Unreal 2 itd. juz korzystaly z takiej ilosci ramu...przeciez sam czysty XP na 256 ramu to porazka!! a co dopiero gry...teraz 1GB jest naprawde bardzo potrzebne i nie jest to zaden luksus...

 

Bzdety piszesz, Xp będzie Ci krzaczył niezaleznie ile ramu mu wsadzisz :? ten system ma tendencje do zajmowania połowy dostepnego ramu. Widziałem go w akcji na 128MB i jakoś do worda czy www spokojnie mu starczyło więc nie wiem na jakiej podstawie wysuwasz takie teorie ze na 256 sam sys sie krzaczy. Ja mam 256 i sys zajmuje mi z całym stuffem około 120 MB w pamieci, na kompie ze 128 miescił sie w obszarze koło 70MB.

Krzaczenie :?: no chyba ze ktoś nie potrafi sobie skonfigurowac poprawnie systermu, ale to nie wina sprzetu tylko jego niewiedzy ( nie pije do Ciebie akurat tylko mówie ogólnie jak jest ).

 

Do gierek owszem 512 jak najbardziej. 1GB to luksus, wole sobie zagrac w rozdziałce o stopnień nizszej a miec większa płynność niz pakowac kase w GB ramu i grać w 1280x1024 na granicy płynności, przestoje wynikają właśnie z tego ze ludzie próbują grac na przesadnie wyśrubowanych ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo trafisz, albo nie. Ja TwinMosa juz nie kupie nigdy, nawet flasha

Ja dla pewnosci bym kupił hyniksa - problemy mogą wystąpić, ale rozwiązesz je flasciach!ąc dobry bios, np discovery, bądz taipan od merlina.

Moje TwinMosy oddaje na gware, bo już 190 nie trzymają, tak sie kaszani....Max tera jadą na 180Mhzx2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra to wole nie ryzykowac i kupic cos nie twinmosowego ... jednak nadal nie wiem czy te kingi cl3 sa lepsze od twinów cl 2.5... czy duza jest różnica w wydajności ( mozliwosci OC) jesli chodzi np o te same kingi z cl 2.5 i cl 3 ???... przykladowo te z cl 3 moge miec za 330 zeta a te drugie za 390 wiec czy oplaca sie dorzucic te 60 zeta ???...pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ty bzdety piszesz hipo

 

To prawda ze polowe dostępnej pamieci zajmuje xp, ale reszta co sie nie miesci wpada na swapa

I mieli wtedy dysior

Miałem 256, miałem potem 512, tera mam 1gb i jest rożnica

Na 256 Mielonka, na 512 najnowsze gry jak doczytywały to sie można było pociąć, na 1 gb jest lux BO DYSIOR SIE NIE WTRACA I NIE DOCZYTUJE ZE SWAPA!

I tyle

CAŁĄ GRA W PAMIĘCI, BRAK SWAPA= BRAK OKAZJONALNYCH ZWISÓW< FREEZÓW W CZASIE GRANIA GDY JEST DOCZYT DANYCH Z HDD!

 

Proste, logiczne i niewazne jaka grafa jest, czy była (od gf1 przez fx5200 do r9800 tera) problem płynności w dużej mierze wynikał z doczytu.

Lepiej miec non stop 30-40 fps na fx5200 i 1 gb ramu, niż 80-100 na r9800 i 256, bo tam fps w doczycie spada do 2-10 fps, a jak to denerwuje np w czasie grania w wyscigi i FPS nie musze nikogo przekonywac.

 

UPDATE

CHyba róznica jest w wydajności cl 3 i 2.5. Niewielka. Prócz tego w podkręcalności jest różnica.

Na pewno mniej podkręcisz z zasady te z cl3 , na 2.5 masz jeszcze możliwość wejscia na wyższą fsb, dając wtedy dopiero cl3, a przyrost fsb zapewni o wiele wiekszą wydajność.

Hyniksy niby mają cl3(ustawienie spd producenta) ale latają na 2, 2.5 do 225(chyba, nie pamiętam, moze nawet wiecej) a na pewno polecą na 250, przy max napięciu, i cl 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra to wole nie ryzykowac i kupic cos nie twinmosowego ... jednak nadal nie wiem czy te kingi cl3 sa lepsze od twinów cl 2.5... czy duza jest różnica w wydajności ( mozliwosci OC) jesli chodzi np o te same kingi z cl 2.5 i cl 3 ???... przykladowo te z cl 3 moge miec za 330 zeta a te drugie za 390 wiec czy oplaca sie dorzucic te 60 zeta ???...pozdro...

oj nie ryzykuj nie ryzykuj....tez mialem Twiny 512MB 400 (na Abicie NF7) i wymienilem je na Hynixy...Twinmosy nie chcialy isc na default!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli brac hynixy z cl3 czy cl 2.5 ?? oplaca sie doplacic te 60 zeta ??a moze cos takiego:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34378178 (kingi bylyby ze sklepu z 3-letnia gwarą)

bo jak nie to poprostu bede mial troszke lepsza zasilke z tagana 420 zmienie na 480 (spalilem jednego kompa bo zasilka byla do bańki wiec akurat na tym wole nie oszczedzać )...pozdro....

P.S.

Konfiguracja kompa który mam zamiar złożyć:

AMD Barton mobile 2500+

ABIT NF7-S [ver 2.0]

512-1GB ramu no wlasnie szukam jak widać;)

Tagan 420/480 W

Pentagram freezone qvc 120 nadz zalman 7000a (chyba wejdzie ?? daleko przyszlosc WC)

dysk seagate 8giga z kawalkiem ;) ( ze starego kompa)

grafa S3 savage 4 32mb ram :/ (ze starego kompa ale bede zmienial na minimum gf6600gt)

cd-rom 52 x (bedzie jakies dvd)

no i takie tam rupiecie

 

Update:

najprawdopodobniej zdecyduje sie na to :

http://allegro.pl/show_item.php?item=34931394

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gierek owszem 512 jak najbardziej. 1GB to luksus, wole sobie zagrac w rozdziałce o stopnień nizszej a miec większa płynność niz pakowac kase w GB ramu i grać w 1280x1024 na granicy płynności, przestoje wynikają właśnie z tego ze ludzie próbują grac na przesadnie wyśrubowanych ustawieniach.

Ee tam - Far Cry na 512MB doczytywał co chwilę - na 1024 giera co najwyżej zwalnia przy kupie przeciwników ze względu na proca... No i Quickload się robi 3 sekundy, a nie pół minuty ....

 

PS - wszyscy narzekają na TwinMosy - w ciagu 2 tyg ja i kolega braliśmy duale 2x512 i chodzą w porząsiu ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i moze ja sie dokleje do tematu...

Niestety mowicie tu o Twinach i innych cudach a ja mam troche nizsza polke i raczej nie zamierzam jej zmieniac..

 

Mam kostki Samsunga, ktore na naklejce (ze sklepu) opisane sa jako 333-CL2.5 ale jak sie okazalo wczoraj (po przejrzeniu oznaczen kodowych producenta) sa to w rzeczwistosci kosci 266.

Mimo wszystko ladnie chodza od poczatku na 333-CL2 (jakas fajna seria) a nawet 340 nie ma problemu (nadal na CL2).

No ale ze to 256MB to mi sie troche dlawi i teraz mam zamiar dokupic drugie 256 (bo 512 to pewnie ciezko bedzie) i mam taki dyletam:

Czy nowe kosci (pewnie beda to 400) beda chcialy pracowac stabilnie z moimi obecnymi na czestotliwosci 333 lub powiedzmy nawet 340 lub wiecej..?

Jesli ma to dzialac znosnie, to pasowalo by mi CL2 przy tych 340MHz. Czy kosci z sredniej polki (nie zadne Gail, Twin itd) dadza rade pracowac w takich ustawieniach? Pytam, bo pewnie Samsungi trudno bedzie znalezc.. a uzywanych (moglbym kupic identyczne jak moje) troche sie boje..

Czy moze lepiej sprzedac moja kosc i kupic 512-400 w jednej kosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 2x256 HYNIXY D43 400 i chce dokupic 512 da rade to odpalic wszystko razem na epox8rda rev1,1 ??

Oficjalnie jest powiedziane że chipset obsługuje tylko dwie kości PC3200

w praktyce to wygląda tak, że często chodzi, ale nie tak fajnie jak by się tego chciało. AMD to najwyżej 2 kości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...