Skocz do zawartości
Sir Jedi

DirectX 10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

No właśnie .. dobre gry powstają latami ... więc na DOOM IV czy HL3 poczekamy do 2010 ..... B)

 

A tak na poważnie .. Dx10 .. Panowie bez ekscytacji ... pierw sie pojawią alfy bety omegi .. a dopiero później oficjalne ... czyli jeszce min 1 rok ... mam nadzieje <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

No właśnie .. dobre gry powstają latami ... więc na DOOM IV czy HL3 poczekamy do 2010 .....  B)

 

A tak na poważnie .. Dx10 .. Panowie bez ekscytacji ... pierw sie pojawią alfy bety omegi .. a dopiero później oficjalne ... czyli jeszce min 1 rok ... mam nadzieje  <_<

1233898[/snapback]

Nie ma juz DirectX'a. Projekt nazywa sie Windows Graphic Founation i powinien niedlugo (chociaz niewiadomo dokladnie kiedy) powinien ujrzec swiatlo dzienne. W okolicach wrzesnia zeszlego roku do sciagniecia mozliwa byla wersja 0.99. Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiesz czytac ze zrozumieniem? DirectX zmienil nazwe na Graphic Foundation i zaczyna numeracje od 1.0. Rozumiesz teraz?

1237650[/snapback]

teraz tak...

FAktycznie Ati&NVDIA powinny ozłocić <i tak juz bogatego> deBILLA GATESA... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to ze masa jest takich użytkowników których nie stać na wymiane swojej grafiki i seidzą w epoce dx 7 :( :( niby jakiegos radka 9550 kupi za niewiele ponad 200 zl ale gdzie ja sprzedam swoją karte i zmodowana i wyopklejaną no i jeszcze w tym roku rok 18-stek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, ale przeciez nei beda robic gier, ktore eda korzystac TYLKO z WGF, one msuza byc kompatybilne ze starymi DXowymi

1244728[/snapback]

eee? Że co?

A aktualne gry masz kompatybilne ze starszymi DX? Bo ja jakoś przy wszystkich nowych widze wymagany do instalacji DX9 bo na tarych nie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ja podsumuje, bo temat bedzie sie dalej rozrastal, a sgj wyprowal sobie zyly, zeby wszystkim odpowiedziec.

 

1. Bedzie nowy DirectX lecz pod nowa nazwa Graphic founation. Od teraz wersje beda liczone od 1.0 . Nie bedzie wiec DirectX 10 !! !! !! !!

2. Wszystkie nowe gry wymagaja najnowszego DirectX zainstalowanego, lecz mozna grac na karcie, ktora nie obsluguje w/w Directa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo, żeby was to nie zaskoczyło :D Battlefield Vietnam 2, który wychodzi w marcu (a demo ma być już w lutym), będzie korzystał z WGF. Tak więc lada moment nastąpi "przeskok".

Ciekawe, czy poza nazwą zmieni się coś jeszcze w nowym DX'ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo, żeby was to nie zaskoczyło  :D  Battlefield Vietnam 2, który wychodzi w marcu (a demo ma być już w lutym), będzie korzystał z WGF. Tak więc lada moment nastąpi "przeskok".

Ciekawe, czy poza nazwą zmieni się coś jeszcze w nowym DX'ie.

1246663[/snapback]

Przeciez do marca nie wyjdzie jeszcze żadna karta z WGF :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...