Skocz do zawartości
pentliczek

Hitman: Blood Money

Rekomendowane odpowiedzi

W dalszym ciągu nie ma "całego" dźwieku nie wiem co jest nie tak może jakoś spróbować odpalić ją na wbudowanej dzwiekówce jak myslicie coś to da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No ja jak juz gdzies w srodku misji bylem to minimalizowalem gre i potem dokanczalem ;] swoja droga mogli by to poprawic bo wiele osob to odrzuca od gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

No ja jak juz gdzies w srodku misji bylem to minimalizowalem gre i potem dokanczalem ;] swoja droga mogli by to poprawic bo wiele osob to odrzuca od gry.

OT o konsolach:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

To jest to slynne upraszczanie wszystkiego co sie da na potrzeby konsoli ;)

Toz to typowo konsolowe rozwiazanie. Gre zapisujesz dopiero po wykonanej misji (skonczonym etapie, zalatwionym Bossie). To takie typowe dla tych zabawek na ktore robi sie gry, w ktore mozna pograc 30 minut i do kata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrze na wsze opisy przejsia misji Opera i nie znalazłem mojego myku

 

Uwaga Spoiler

 

Poczatek misji podchodze do policjanta w szatni biore broń z fraka lece do kibla czekam na pajaca od elektryki dusze go chowam do "pudła" lece na korytaż gdzie sa pokoje "gwiazd" czekam na aktora podmianim broń z repliki na prawdziwą biegne szybko na dach podkładam bombe i tak koncze misje jeszcze sie na koniec przebiram w swoje ciuszki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT o konsolach:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

To jest to slynne upraszczanie wszystkiego co sie da na potrzeby konsoli ;)

Toz to typowo konsolowe rozwiazanie. Gre zapisujesz dopiero po wykonanej misji (skonczonym etapie, zalatwionym Bossie). To takie typowe dla tych zabawek na ktore robi sie gry, w ktore mozna pograc 30 minut i do kata ;)

tak bylo w hitmanie 1 i tak zrobili w 4 , chociaz z tymi znikajacymi save'ami to przesadzili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

True. Kilka sztuk tych standardowych no i to co z misji wyniesiemy.

Nie ma ballersow :(

Strzelaliscie z Eagel'a? Niezlego kopa ma ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True. Kilka sztuk tych standardowych no i to co z misji wyniesiemy.

Nie ma ballersow :(

Strzelaliscie z Eagel'a? Niezlego kopa ma ;]

sa ballersy , moze jest mniej broni ale za to mozna ja upgrade'owac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma byc film z Vinem Diesel'em w roli glownej.

 

 

[OT]

 

kojarzysz transporter?

 

 

 

tak, film średni, ale główny bohater/aktor wypisz wymaluj hitman, tego aktora bym widział w jego roli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość futureeman

Gdzie jest ten mikrofilm w misji A New Life ?

 

co do save to jest to lekka wada gry a przekonałem się wczoraj kiedy grałem w misję a new life, miałem mało czasu i nie udało mi się znaleźć tego mikrofilmu i muszę misję zacząć od poczatku bo nie ma sejwów, więc jak ktoświe gdzie jest ten mikrofilm to prosiłbym o napisanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ten mikrofilm w misji A New Life ?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
za domem na basenie jest klientka i ona ma na sobie biżuterię w której jest mikrofilm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza misja i dostalem status psychopaty :D Ale przeciez nie zabilem WSZYSTKICH ;] Teraz misja w operze. Strasznie trudna ta gra ale wciaga jak wir wodny :P

A co do plynnosci gry - hmm jak jest z 9-10 przeciwnikow i strzelaja to sie niezle tnie. Ale wystraczy ze sie odwroce w inna strona i gra smiga ladnie ;] A detale mam na srednio/max 800/600 + to rozmycie na maxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Zainstaluj patcha i wlacz fastwrites jak nie wlaczyles ;]

Niezle, psychopata mowisz ;]]]

Mnie troche wkurza to, ze gdy 47 rozpakowywuje sniperke to przez chwile jest kcuenity, a potem normalnie sobie wstaje i sklada ja na stojaka... gdzie np. w misji na operze na rusztowaniach to sie moze zle skonczyc bo ktos nas moze odrazu zobaczyc. Niby nic takiego a czesto decyduje o wykryciu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Ale przeciez nie zabilem WSZYSTKICH ;]

Ja też zawsze zostawiam tylko siebie B)

Co do gry to ciekawi mnie czy 512 ramu to będzie dla niej troche przymało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Raczej nie, na 1 gb nic sie nie scielo mi raczej, wiec pewnie na 512 mb zadko kiedy sie przytnie lekko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

nie wiem czemu co niektóży mają problemy z płynnym działaniem tej gry, dzis byłem u kumpla zobaczyc jak mu to chodzi i na sprzęcie P4 3Ghz,512 mb ramu, radku x600pro 400/500@450/560 na medium z aa na x2 chodzi że tak powiem ślicznie, patch 1.1 zainstalowany,oczywiście są zwolnienia ale gra sie calkiem przyjemnie w misji gdzie jest tłum ludzi najnisza zanotowana wartosć fps to 22,nie ma jakis ścin jak co niektóży mają,sam się zdziwiłem ze na takiej karcie tak fajnie to chodzi a inni na np 6600GT maja problemy/ dziwne :D

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi podsunąć jakiś pomysł na misję "YOU BETTER WATCH OUT...", oczywiście pomysły, żeby wszystkich wybić odpadają ;) Nie mogę nigdzie znaleźć tej cholernej kasety video, jakaś podpowiedź ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to tak przeszedlem

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
na poczatku laduj sie do windy , i na sama gore , potem w pierwsze drzwi i na lewo , a potem na schody i na prawo do pomieszczenia trzeba uwazac na ochroniarzy ktorzy sie tam paletaja , jesli ci sie uda , przedostac to na balkonie stoi ochroniarz ktorego mozna

unieszkodliwic potem do kuchni po kielbase ktora oczywiscie wzbogacamy srodkiem nasennym i bierzemy afrodyzjak , idziemy na sama gore tam

gdzie jest sesja zdjeciowa i sledzimy tego starego , az wejdzie do swojego pokoju , psu podajemy kielbase jego spychamy z balkonu , kaseta jest

na tym pietrze , drzwi obok tam jest pokoj monitoringu ona lezy na biurku , potem schodzimy na sam dol do baru , czekamy az kelner przyniesie

kieliszek tego goscia , aplikujemy do niego afrodyzjak , potem sledzimy ta pare , czekamy az gosc wyjdzie , sledzimy go az dojdzie do konca na

balkon i go spychamy , potem wracamy i mamy silent assassin :)

 

bardzo fajnym dodatkiem sa te gazety na koncu misji w ktorych mozna przeczytac , praktycznie to w jaki sposob przeszlismy dana misje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...