Skocz do zawartości
ivan07

ASUS lepszy od ABITA ????

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałbym żebyście doradzili mi która plyte wybrac , mam dwie mozliwosci :

 

1.płyta ASUS http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=11414

2.płyta ABIT http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=9560

 

ktora lepiej wybrac ????

Będzie 50 na 50 i tak nie będziesz wiedział co wybrać. Wszystko podobne i zblizone do siebie. Każda z nich będzie dobrym wyborem.

A tymczasem chyba powinienś avatar zmienić, bo łudząco do Raptora podobny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus P4P800 Deluxe najlepsza płyta pod P4 s.478 . 8) (oprócz P4C800 Deluxe :D) Do tego pasywnie chłodzony NB - cisza!. Można pobawić się w O/C i jest maksymalnie stabilna i dopracowana. Jeśli zamierzasz robić jakiś hard O/C, to bierz Abita (choć i na Asusie można nieźle podziałać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abit na pewno tez to wprowadzi do swoich plyt!!hehe

ale ta zmiana jest tylko w dul!! a wiekszosci przypadkow blokadom podkrecania jest za wyskoie fsb!! wiec po co jeszcze zmieniac mnoznik w dul!! a tamtan opis tez jest bez sensu bo po co kupowac proca 3,6 i zmniejszac mu mnoznik dla wiekszego fsb jak mozna kupic wolniejszy procek za mniejsze pieniadze i mu zwiekszyc fsb!!

 

IMO bezsens chociaz nie calkiem ale bezsens!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za opinie , a co do plytki to szukam plytki pod P4 3.0GHz (z HT) , 2x512MB RAM GEIL, chodzi mi o to ze wybral bym ABITA ale ten wiatraczek na plycie moze sie szybko zepsuc , ewentualnie za glosno chodzic . Na ASUSie jest sam radiator wiec chyba mnie problemow bedzie , prawda???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki bezsens? to raczej olsnienie Asusa :)

 

Chyba lepiej jak proc chodzi na 300 FSB a nie 250FSB

 

A ten BIOS eliminuje max wytrzymalosc proca na OC przy zachowaniu lepszej przepustowosci pamieci dzieki wiekszemu FSB.

 

Wiec pisanie ze to besens jest kompletno ignorancjo tematu !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezsens bo to zazwyczaj plytka i fsb blokuja dalszy overclocking a nie za duzy mnoznik!! a zwlaszcza ze da sie zmniejszyc go z 18 na 14:)) po co kupowac procek 3,6 jak mozna kupic 2,8 i miec to samo!!(prawie)

tak wiec IMO lekki bezsens ale zawsze mozna sie pobawic!!

 

EDIT:

 

Jakie ddry ci pujda na 300MHz?? bo mowa o P4C800!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...