Skocz do zawartości
FastlY

Liga Mistrzów oraz Piłka Nożna

Rekomendowane odpowiedzi

[ciach!]e szwaby gdyby nie ta malpa kahn to bym swietowal sukces a tak znowu zostali wywaleni. Moim zdaniem Arsenal powinien przejsc mala transformacje. Nie wiem czy dobrym rozwiazaniem byloby zwolnienie Wengera... Na pewno trzeba jakos inaczej poustawiac zawodnikow, kupic paru (obroncow) chociaz na to nie ma kasy (budowa stadionu). Kolejna LM zakonczyla sie dla Arsenalu zenujaco, mimo ze jest ich kibicem od dawna w[ciach!]ili mnie dzisiaj i to po raz kolejny. Mam na mysli sama LM. Taki sklad a tak nieskutecznie graja... Cos jest nie tak. Oby czelsi ani juventus nie wygraly Kibicuje teraz the reds i lyonowi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz moje grosze.

Takiego meczu jak Barca-Chelsea nie widzialem daaawnoo !

A bramka Ronaldihnio to po prostu 8 cud swiata.

Reszta Barcy grala jak dzieci na osiedlowym.

Londyn pokazal jak sie gra w pilke nozna nie zapominajac, ze w ta gre gra sie w 11 osob. Klasyczny europejski futbol mnie po prostu rozniosl.

Okazuje sie, ze taki jest najskuteczniejszy, a przy takich akcjach po jakich padaly bramki dla Chelsea jest rowniez najpiekniejszy.

Chelsea idzie na mistrza jak nic.

Barcy mi nie szkoda, jedynie Ronaldihnio.

 

To samo Real. Banda gwiazd, ktora nie potrafi grac w pilke tylko swietnie wychodza na reklamach Pepsi ze swoimi zwodami.

 

Leverkusen, i tak mial farta, ze doszedl do 1/8 :D

 

Bayernu nie lubie ale skoro graja tak dobrze niech sobie do 1/2 dojda, a pozniej niech ssaja z LM.

 

Zycze jak najlepiej Juventusowi ale Chelsea to raczej rady nie dadza chociaz bardzo bym chcial zeby temu ruskowi przytarli nosa.

 

Szkoda MU ale sami sobie zasluzyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem troszeczke rozdarty...

z jednej strony abramowicz wladowal w chelsea tyle kasy w ciagu 2 lat co ferguson wydal w MU przez 18lat, wiec gdyby londynczycy mieli wygrac lige mistrzow po zmianie trenera (1 rok) to oznaczalo by ze majac kase mozna miec "cos najlepszego" od zaraz a to mi sie srednio podoba...

z drugiej strony np. real'owi teraz ta cala kasa i gwiazdy sie czkawka odbijaja :]

 

Juventusu nie znosze... wogole wloskiej pilki... i ibrachimovicza tez :)

ale finalem chelsea juve moglby sie zadowolic nie jeden kibic zdaje mi sie:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arrghhh moje ulubione teamy odpadly - Braca, Real :cry:

$

Bosheeee :|

1319835[/snapback]

że co ?! nie ma tak stary albo BARCA albo REAL co z ciebie za kibic :lol:

 

a IMO jak sie stało tak sie stało real szmaciorze ze hej pewniak w STS ze juve przejdzie dalej ( no i przeszło) a co do barcy no to przegrali na własne życzenie choc byli lepsi (mieli wieksze mozliwosc) ale standartowo dała dupkiobrona

 

 

a teraz trzeba liczyc na "czarne koniki" IMO O.Lyon i PSV ktore zadziwiajaco łatwo poradziły sobie z przeciwnikami w 1/8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi i same Champions League.. Bylo mi to obojetne ktory "Hiszpan" przejdzie ;]

W lidze zawsze bylem za Realem ale pokupowali gwiazd a graja tak ze szkoda gadac... Coraz bardziej jestem za Barcelona...

W sumie wisi mi to naprawde...

Bardziej szkoda mi Barcy bo grali dobrze i taka poazka :cry:

A Real ma tyle gwiad i dal doopy... Ronaldo sie chyba starzeje.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chealse w pierwszych 20min poprostu rozgromila barce, barcelona niepotrafila nic zrobic nokaut kompletny i za te bledy przyszlo jej placic.... szkoda mimo ze pozniej to zupelnie inna druzyna i nawet miala szanse przejsc dalej no ale....... szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żałoba ?

 

 

 

 

tak :( :( :(

 

ps. opłaca się jeszcze oglądać tą ligę mistrzów ?? , jedyne zespoły ktore wg mnie mozna jeszcze poogldac to milan i juve reszta a szczególnie angielskiej zespoły(do dudka nic nie mam :P ) to nie powinny tam być, ogólnie nie lubie takiej "prostackiej" gry, kto bedzie czarował w finale?? słupki obronne chealsea ?? pfff nie taki futbol mnie interesuje, chodż chwała im(chealsea) za to że potrafią wygrać z barcą.....

 

jeszcze raz

 

 

 

żałoba :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jejku, no szkoda mi tej barcy.

wole na pewno barcelone niz chelsea. chcialbym zeby chelsea NIE wygrala ligi mistrzow.

 

oznaczalo by ze majac kase mozna miec "cos najlepszego" od zaraz a to mi sie srednio podoba...

 

dokladnie sie zgadzam z tym co napisal etrev.

 

teraz bede kibicowal juventosowi, ale jak juz to wczesniej zauwazyl Kaeres nie dadza chelsea rady. no cuz. bedzie trzeba ogladac i taka LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha wygralem kase wygralem kase :P postawilem pare dni temu na milan chelsea ( chociaz ich nie lubie ) i na to, ze bayern przejdzie :P, a wczoraj na juve, ze liverpool przejdzie ;], ale malo postawilem, wiec malo wygralem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja rozumiem, że jest załoba itp., ale żeby to był powód do odwołania transmisji ćwierćfinałowych meczów Ligi Mistrzów :?: :mur: :angry: :x

 

No dajcie spokój, co to ma do żałoby, za co ja płacę ten pieprzony abonement? Wie ktoś na jakim kanale można nieodpłatnie obejrzeć te mecze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skrótów też nie ma :angry: [ciach!] co za barany w tej tvp pracują, przecież mecz to nie jest jakiś program rozrywkowy, zamiast tego puszczają jakieś debilne filmy, przy których zbiera mnie na wymioty, choć oglądam je dupą, bo jestem odwrócony plecami do tv :angry: :angry: :angry:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZkoda mi PSV.Wedlug mnie zasluzyli na awans. w pierwszym meczu przegrali za wysoko,awdrugim Milan wogole nie stwarzal sobie sytuacji ale jednak strzelil ta bramke. :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...