Skocz do zawartości
medievil

6230 & 6230i

Rekomendowane odpowiedzi

chcesz dopłacić 400zł za większy wyświetlacz, aparat 1.3mpx, możliwość ustawienia mp3 jako dzwonek i kilka szczegułów? Jak dla mnie to bez sens, mi starcza nokia 3210 ;)

1625207[/snapback]

wlasnie sie gleboko zastanawiam, nie wiem czy dokladnie bedzie to koszt 400zl, moze byc mniej, to jest orientacyjnie :)

 

p.s.

w 6230 tez mozna ustawic mp3 jako dzwonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do roznice pomiedzy 6230 a 6230i to cos wiecej niz tylko nowy przod, jest tego sporo, postaram sie wypisac najwazniejsze:

- aplikacje java 3d

- olepszona ksiazka adresowa

- aparat z matryca 1.3mpix

- wiekszy ekran z rodzielczoscia 208x208

- zmienione menu

- push to talk

- dyktafon nagrywa godzine dzwieku

- tematy

- wiecej profili bt

- 32mb wbudowanej pamieci

- 64-tonowa polifonia

- lepsza klawiatura

- mms do 300kb

- usb mass storage (komp widzi tela jako dysk usb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli dla kogos jakosc foto jest istotna to na pewno 6230i bedzie lepszym produktem od 6230. dla mnie to jednak nie robi roznicy, najwazniejsze zmiany to wieksza pamiec, lepsza ksiazka adresowa, ulepszona klawiatura i wiekszy wyswietlacz (w sumie bardzo dobrej jakosci, zdecydowanie najlepszy wsrod 65k tej wielkosci) i ladniejsze menu. jednak wymiana 6230 na niego nie ma chyba sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie te zmiany są warte 400zł pff za 500zł można kupic aparat 4 mpx, a to jest chyba największa różnica między 6230 a 6230i - lepszy aparat i więcej pamięci...

1626414[/snapback]

Słuchaj koniu... jak tobie wystarcza 3210 to ok ... nie pyta sie kolega jaki aparat sobie kupic, tylko czy zmienc telefon. Jak ci sie nie podoba to sie nei odzywaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma co obrazac od koni:) Kazdy ma prawo wypowiedzi, to ze troszku przyziemne i malo satysfakcojunace to juz inan sprawa. Wracajac do tematu, mialem ten problem:] i kupilem za 1000 zeta 6630:) mi wielkosc nie przeszkadza, a symbian robi swoje:) Mi sie wydaje ze jednak nie warto doplac te 400 zeta, na serio:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma co obrazac od koni:) Kazdy ma prawo wypowiedzi, to ze troszku przyziemne i malo satysfakcojunace to juz inan sprawa. Wracajac do tematu, mialem ten problem:] i kupilem za 1000 zeta 6630:) mi wielkosc nie przeszkadza, a symbian robi swoje:) Mi sie wydaje ze jednak  nie warto doplac te 400 zeta, na serio:]

1634351[/snapback]

no to witam w klubie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma co obrazac od koni:) Kazdy ma prawo wypowiedzi, to ze troszku przyziemne i malo satysfakcojunace to juz inan sprawa. Wracajac do tematu, mialem ten problem:] i kupilem za 1000 zeta 6630:) mi wielkosc nie przeszkadza, a symbian robi swoje:) Mi sie wydaje ze jednak  nie warto doplac te 400 zeta, na serio:]

1634351[/snapback]

wlasnie sie nad tym zastanawiam, mysle rowniez nad 6670 bo moge miec w podobnej cenie (za 6230 zaplacilem swojego czasu 1300zeta :cry: )

 

p.s.

jak sie sprawuje telefonik, usuwales simlocka ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czasów kiedy miałem 6230 (bez i) z rzeczy których się używa, które są zdecydowanie LEPSZE w nowej wersji "i" to... klawiaturka.

 

6230 miało paskudny środkowy guzik. W 4 kierunki wciskało się jeszcze nie najgorzej, ale jeżeli chodzi o środkową pozycje - tragedia. Hint - do 6230 można wrzucić klawiaturke z "i" i precyzja działania jest wreszcie normalna. Reszta rzeczy według uznania i kaprysu moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśłi masz okazje dać 400 więce na 6230i to bież ją- telefon przejdzie ;]

i zdjęcia anwet jakieś już robi... o filmach nie wspomne- tragedia jak prawie na każdym :D ;]

ja sie troche pośpieszyłem- bo teraz wolałbym od tej noki k750i ;] albo w800 : D

 

więc jeśli amsz okazje- bież SE- jeśłi ma podobną cene do noki- to napewno będzie od niej lepszy : D nokia każe sobie ładnie płacić za marke ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzany kotlecik, ale po co smiecic...

 

Jaka jest jakosc mp3 w 6230i ? Wiadomo ze nie bedzie taka jak typowych odtwarzaczach mp3, ale czy utrzymie chociaz poziom taki jak jest w n-gage ?

Jak sprawuja sie dolaczone sluchawki? Jest wyjscie np. mini-jack, czy tylko przez ten port u spodu telefonu?

 

Pzdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakosc mp3 jest na poziomie na przyklad MuVo TX...

Mialem MuVo i mam teraz te Nokie... 6230i, nie widze wiekszej roznicy...

Sluchaweczki sa OK, aczkowiek przydalby sie wiecej basu. Nie mozna narzekac i tak graja bardo czysto i maja dosc przyzwoita dynamike.

Niestety mini Jacka nie ma, aczkolwiek mozna poszukac na allegro przelotek z popportu na minijacka.

Nokia gra czysto, natezenie poszczegolnych tonow mozna regulowac, gdyz mamy pieciopasmowy korektor graficzny...

Mialem przez miesiac Samsunga D500, to ten gral tragicznie... Nokia przy nim, to jak sprzet audiofilski przy kasprzaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz 6230i bo TO NAJLEPSZY TELEFON NA RYNKU!!!!!!!!! Pozdro

Uwielbiam czytać takie teksty :lol: Czemu najlepszy? Niech zgadne, dlatego że Ty go masz, pfff... Zmartwie Cię dla większości to żaden argument.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam czytać takie teksty :lol: Czemu najlepszy? Niech zgadne, dlatego że Ty go masz, pfff... Zmartwie Cię dla większości to żaden argument.

Właśnie ja go nie mam :-( :-( :-(... ale te argumenty co wymienił Szumi nie wypowiedzą się za i przeciw. POZDRO a ja na twoim miejscu bym śmiało dopłacił.

P.S:N6230i&

Edytowane przez P@weł m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie mam teraz u sibie 6230i i 6630.... ta druga sie troche lepiej sprzedaje ;) więc w drugą strone nigdy bym nie dopłacał ;)

i trzeba pamiętać żeby sie tanio nie nadziać na 6630 z simem, bo w bułgarii go dopiero ściągniesz ;] i to hurtem 50 'gołych' płyt tel trzebaby wysłąć... a to, że za jeden 50 euro, to szczegół :D (tak tylko słyszałem)

ino- jak kupic tel, to tylko SE.. czekam właśnie na mojego uprawgnionego k750i ;]

a i na sprzedaż za jakiś miesiąc badziewiasko drogą 8800 bym miał.. ktoś chętny? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6230i? Czy jest w stanie obsłóżyć 1G?

Widziałęm taki przypadek na allegro.pl. Jeden allegrowicz(niw wiem jaki nick) dokładał do swojej N6230i kartę 1GB. ja bym na wszelki wypadek proponował kupno karty od jaiegoś markowego producenta(np. Kingston).

POZDRO

->pmp:Ten klawisz nawigacyjny w N6230(bez "i") jest traciczny. Ale chyba można do tego telefonika wrzucic klawiatyrę od N6230i... Bo tam(chyba na klawiatyrce) jest coś podobnego do "joya".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej znaleźć sprzedawcę z bliska, który pozwoliłby sprawdzić u siebie kartę. Czytałem że z tymi 1GB to jest loteria - jedna działa druga nie, trzecia działa w połowie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie bym nie doplacil, sam mam manie czestych zmian a o tej nokii juz nie wspominam-chorowalem na nia odkad sie pokazala na rynku, ale teraz tylko k750i albo W800i.

Teraz posiadam K700i i jestem zadowolony tylko brakuje portu na karty pamieci. To tak nawiasem mowiac;]

 

1GB nie warto pakowac w telefon, jak kolega wyzej wspomnial. Za cene tej pamieci lepiej jakiegos playera kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...