Skocz do zawartości
SGJ

[artykuł] Genius Mp3-dj Elite

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam kilka pytań w związku z artykułem :

 

-jak testowane było radio? (Czy był robiony test podczas poruszania się , autobus,tramwaj,samochód?. Czy był robiony test w pomieszczeniach z zadaszeniem np, centra handlowe ?)

 

-jak testowane były słuchawki? (czy były porównane do innych słuchawek z odtwarzaczy mp3 ? czy autor miał możliwość takiego porównania? czy jest to 100% subiektywna opinia w stylu " słuchawki grają == są dobre"

 

- jak jest czas ładownia baterii po kablu usb? (do 100% , czy jest opcja szybkiego ładowania? do 80-70%?)

 

W artykule brak jakiejkolwiek metodologii testów, to że jest to sprzęt z low-end tego nie usprawiedliwia.

 

Czy autor mógłby porównać mp3 do jakiegoś (kilku) innych konstrukcji z tego przedziału cenowego ? czy miał jakiś punkt odniesienia ? poza stwierdzeniem że jest to alternatywa do "marnej jakości odtwarzaczy z Chin" Genius jest produkowany w Europie?

 

Czy ocena 4/5 nie jest trochę za wysoka ? (błędy software, bezużyteczny dyktafon)

 

pozdrawiam

 

@Canti problem oceny na ppc (nie tylko w kategorii mp3) to dość duży problem. W przypadku tego mp3 ja bym proponował 2-2,5 pkt max

Chodzi mi tutaj o 5 stopniową skalę która jest imo za wąska aby dać WYRAŹNĄ opinie o produkcie.

Taki prosty przykład :

Co oznacza ocena 4/5 ? imo produkt bardzo dobry

Co oznacza 3/4 ? produkt dobry (jeszcze warto polecić)

(1/5 bubel, 2/5 kiepski, 5/5 hit można brać w ciemno)

 

Dziwi mnie brak w testach takich firm jak iriver czy iaudio nie wspominając o najbardziej popularnym ( co nie znaczy że dobrym) creative.

 

@SGJ co to za tłumaczenie że sobie dokupisz? bzdura dla mnie. Jak jest artykuł o np. athlonie 4000+ , to w teście masz porównania do innych procesorów które redakcja czy autor (testowali wcześniej) nie wiem czy się orientujesz ale to nie jest pierwsza mp3 testowana na ppc. Nikt ci nie każe nic kupować. Czy jak ktoś testuje k. graficzne to każe mu się kupić 10 kart ati i 10 nvidii?

Nikt się nie czepia że nie ma w testach ipoda itp, ale to że w testach jest tylko 1 mp3 i nie jest porównany

Edytowane przez Abaddon+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co powyzej oraz:

 

to jest bardziej sesja zdjeciowa

 

zrobienie zdjec mp3 wyswietlacza itp.

potem ktorki opis i juz plusy minusy

 

i nie dosc ze wbudowany akumulator zostal doliczony do plusow co jest jawnym skandalem poniewaz kazdy akumulator sie zuzywa wprzeciagu 1-3lat i potem wymiana jest jak ból w dupe

 

to sam odtwarzacz dostal 4/5 a powinien miec max 3

bo ile dasz iriverom/iaudio? 5/5? a topowym modelom tych firm? 6/5?

 

jedyny wysilek jaki został w ten art wlozony to fotografowanie i sprawdzenie czy dyktafon nagrywa

----------------------------------------------

podsumowując

 

-test wyjatkowo lakoniczny w tresc bardziej przypomina sesje zdjeciowa

-autor tylko spisal to co widzial na pudelku/w menu

[sluchawki sa, parametry podali takie, a player wyglada tak i nagrywa dzwieki tak i kropka]

-nalezaloby poprawic ocene

-nalezaloby na przyszlosc wyslac mp3 do testow komus kto ma inne mp3 w domu aby mogl porownac i moze osobie ktora ma dobra karte dzwiekowa aby mogla zrobic odczyty RMAA, oraz ktora ma rozne modele sluchawek to moglaby opisac czy sluchawki dolaczone do szrot czy nie

-nalezaloby sprawdzic czy to nie jest poprostu chinszczyzna w ladniejszej obudowie z doklejonym znaczkiem geniusa tak jak poprzednie modele

+w artykule sa bardzo ladne zdjecia :) pzydaloby sie fotki bebechow jesli jest mozliwosc

Edytowane przez Canti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko. Nastepnym razem sobie dokupie jeszcze kilkanascie odtwarzaczy i par sluchawek zebym mial mozliwosc porównywania z jeszcze większą iloscią niz to zrobiłem zeby jakis (*%&&^$ uzytkownik sie nie (*^&^#^% do recenzji tylko dlatego ze testowany odtwarzacz nie nazywa sie ipod czy iriver....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzac te sluchawki, i opis, smiem twierdzic iz SGJ nie jest bardzo wymagajaca osoba jesli chodzi o przenosny sprzet audio. Wiec jego dobra, subiektywna ocena jest odpowiednia ;) To nie porownanie sprzetow..

Zas samych uzytkownikow jakiegos dobrego irivera, taki odtwarzacz raczej nie wzbudzal by w nich zbyt pozytywnych odczuc, nawet zaraz po właczeniu ... ;) Subiektywna ocena SGJ, odtwarzacza wyzej opisanego to 4 pkt na 5 .. tyle ;)

 

ps. ładne fotki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to nie porównanie. W porównaniu z odtwarzaczami, które kosztują wiele więcej i są zdecydowanie lepsze na pewno dałbym mu mniej.

A opisując jedno urządzenie przy ocenie nie mozna ocenic urządzenia na 1 bo... sa lepsze. Wyraznie napisalem jaka grupa uzytkowników powinna zwrócic uwagę na ten odtwarzacz i w takiej kategorii zostal on oceniony.

 

 

 

Fotki robił lukasrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko. Nastepnym razem sobie dokupie jeszcze kilkanascie odtwarzaczy i par sluchawek zebym mial mozliwosc porównywania z jeszcze większą iloscią niz to zrobiłem zeby jakis (*%&&^$ uzytkownik sie nie (*^&^#^% do recenzji tylko dlatego ze testowany odtwarzacz nie nazywa sie ipod czy iriver....

"zebym mial mozliwosc porównywania z jeszcze większą iloscią niz to zrobiłem" - chyba pominąłem ten fragment, w którym porównujesz Geniusa do jakiegokolwiek innego odtwarzacza?

 

Wybacz, ale to nie jest żadne tłumaczenie. PPC to jeden z największych portali o różnorodnym sprzecie elektronicznym w Polsce (to, że to Pure PC a nie Pure MP3 nie jest usprawiedliwieniem), więc oczekiwałbym opisania odtwarzacza trochę dokładniej, bo więcej informacji jest często w komentarzach na komputroniku.

 

Przykład. O dźwięku (czyli to, co w odtwarzaczu muzyki najwazniejsze) dowiedziałem się tyle:

 

Urządzenie oraz dołączone słuchawki ceciach!ą się dobrej jakości dźwiękiem. Podczas odtwarzania muzyki dźwięk jest czysty, nie występują żadne trzaski itp. Dla osób niebędących audiofilami jakość odtwarzanego dźwięku w zupełności wystarczy.

Tyle - czyli praktycznie nic. Teoretycznie ten Genius może bić jakością dźwięku Karmę, ale nie dowiemy się tego, bo nie podłączyłeś nawet innych słuchawek (nie wymagam E500, ale ep-630 za 60zł redakcja mogłaby chyba załatwić?).

 

Kwestię akumulatora w plusach pomijam, bo dla jednych jest to wada, dla innych zaletą.

 

Za to również przyczepię się do oceny. 4/5? Dla sprzętu, który jest "alternatywą dla tańszych, marnej jakości odtwarzaczy z Chin"? Bez żartów.

 

Tyle moich spostrzeżen.

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jesli nie jest napisane na playerze Creative lub iriver to znaczy ze produkt jest do d....

 

Powiem tak MP3 DJ Elite to dobry produkt, ja mogę go nawet polecić. Odtwarzacz naprawde gra dobrze, jego słuchawki grają równie dobrze co douszne Senheisery za 70zł. Wykonanie urzadzenia jest dobre, nie mozna sie specialnie do czego przyczepic, slaby dyktafon? nie widzialem jeszcze odtwarzacza mp3 za 100/200 czy 300zł ktory by miał dobry dyktafon - jeśli Wy widzieliście to ja sie chowam, przepraszam... MP3 DJ Elite spełnia w 100% swoje podstawowe funkcje, OLED spisuje sie i wyglada naprawde bardzo fajnie, player jest lekki, wszystkie przyciski sa tam gdzie byc powinny... słuchawki przypisujac do przedzialu cenowego (cena/jaksosc) umieściłbym w przedziale 45-65zł - grają może minimalnie mniej dynamiczne co Seny za 70zł

 

Ocena jak najbardziej zasłużona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irivera T10/T30 z Allegro można kupić poniżej 300zł. A biją one jakością dyktafonu praktycznie wszystkie playery na rynku.

 

BTW ile kosztuje ten Genius?? Bo jakoś go nie widzę po sklepach na necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie ten Genius może bić jakością dźwięku Karmę, ale nie dowiemy się tego, bo nie podłączyłeś nawet innych słuchawek (nie wymagam E500, ale ep-630 za 60zł redakcja mogłaby chyba załatwić?).

Teoretycznie to polecam naukę czytania. Sczegolnie polączenie tego co zacytowałem z tym co Ty zacytowałeś na samym początku.

 

 

BTW ile kosztuje ten Genius?? Bo jakoś go nie widzę po sklepach na necie.

Cos koło 180-190. Tylko chyba jeszcze nie ma go w sprzedazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasrz

Niektore fotki dobre, inne mniej - chodzi mi o te z rozblyskiem flasha (drugie i ostatnie). :]

Na jednej mozna nawet zobaczyc aparat. ;]

 

Co do odtwarzacza to najlepszy w tym wszystkim jest oled. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to polecam naukę czytania. Sczegolnie polączenie tego co zacytowałem z tym co Ty zacytowałeś na samym początku.

Proszę Cię o wytłumaczenie mi twojej zawiłej obelgi bo faktycznie mam problemy z czytaniem.

 

Rozumiem, że przetestowałeś odtwarzacz na 32 parach słuchawek, ale wyniki uznałeś za tak nieistotne, że postanowiłeś pominąć je w recenzji? To by wszystko wyjasniało.

 

Mógłbyś przyjąc zasłużoną krytykę z honorem, a nie obrażać szaleńców, którym coś ośmiela się niepodobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednej mozna nawet zobaczyc aparat. ;]

Tego zdjęcia inaczej się nie dało. Próbowalem robic zdjecia swoim aparatem(zle wyszły) i tez sie odbijał.

 

 

Proszę Cię o wytłumaczenie mi twojej zawiłej obelgi bo faktycznie mam problemy z czytaniem.

Co mam tłumaczyc? To ze zacytowales posta, w którym napisalem ze sprawdzalem odtwarzacz na innych słuchawkach dalej pisząc ze tego nie zrobiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam tłumaczyc? To ze zacytowales posta, w którym napisalem ze sprawdzalem odtwarzacz na innych słuchawkach dalej pisząc ze tego nie zrobiłem?

Jeśli testowałeś go na innych słuchawkach, a w recenzji całość spostrzeżeń ująłeś w "ceciach!ą się dobrej jakości dźwiękiem" to ja w ogóle nie widzę sensu marnowania czasu na ten test.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo przepraszam bardzo admina czy zaden redaktor nie posiada mp3 w uzytkowaniu aby porownac? albo inne sluchawki? NIKT w redakcji nie ma innego mp3/sluchawek?

nikt nie mowil ze masz cos kupowac wiec nie szalej

 

i jeszcze jedno test tego mp3 ma byc dla ludzi malo wymagajacych ?

to napiszcie na gorze

"PurePC portal dla malo wymagajacych"

 

fakt jest taki ze jako admin mogles albo wiecej pracy w to wlozyc albo (lepiej) wyslac redaktorowi ktory ma wiecej mozliwosci

 

jakbys mial redaktora w redakcji ktory ma te irivery/chinszczyzne i inne do porownania to co nie lepiej mu wyslac?

no chyba ze lecisz na mp3 i chcesz miec dla siebiea jakosc artykulow na purepc cie nie obchodzi

 

a lukasrz

sie tak nie podlizuj zrobiles kiedys pseudo recke ktora wiekszosc osob skrytykowala w tym ja stalo sie daj se siana

Edytowane przez Canti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo przepraszam bardzo admina czy zaden redaktor nie posiada mp3 w uzytkowaniu aby porownac? albo inne sluchawki? NIKT w redakcji nie ma innego mp3/sluchawek?

nikt nie mowil ze masz cos kupowac wiec nie szalej

 

i jeszcze jedno test tego mp3 ma byc dla ludzi malo wymagajacych ?

to napiszcie na gorze

"PurePC portal dla malo wymagajacych"

 

fakt jest taki ze jako admin mogles albo wiecej pracy w to wlozyc albo (lepiej) wyslac redaktorowi ktory ma wiecej mozliwosci

 

jakbys mial redaktora w redakcji ktory ma te irivery/chinszczyzne i inne do porownania to co nie lepiej mu wyslac?

no chyba ze lecisz na mp3 i chcesz miec dla siebiea jakosc artykulow na purepc cie nie obchodzi

 

a lukasrz

sie tak nie podlizuj zrobiles kiedys pseudo recke ktora wiekszosc osob skrytykowala w tym ja stalo sie daj se siana

Zaraz normalnie Cie zbanuje bo jestes bezczelny. Po pierwsze napisalem duzo recenzji po drugie nie musisz ich czytac. Nie moja wina ze Ci sie jedna nie podobala. Po trzecie ja porownywalem tego playera na kilku rodzajach i typach sluchawek poczawszy od dousznych za 50 - 70zł skonczywszy na zamknietych Senach i Technics'ach za 200zł. Porownywalem sam player rowniez do badziewia za 70zł po rozne twory z allegro za 200zl z kolorowym LCD i creative'ach za 300zł... stad moja opinia oraz SGJ ! Za jakosc dzwieku + OLED + sluchawki 4/5 jak najbardziej zasłużone.

 

Albo napisz cos konstruktywnego albo skończ swoje żale i płacze, widocznie dla Ciebie pro i elo są tylko produkty najdroższe, największych firm - ahh co ten marketing robi z ludzmi.

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trzeba trochę zejść z tonu bo zrobi się pyskówka bez sensu (i do kogo to ja mowię).

 

Jesli porównywaliście tylko z No Name i Creative to 4/5 może się faktycznie wydawać słuszną oceną. Ale wtedy dojdzie do paradoksów - Genius 4 gwiazdki i np. Sansa 4 gwiazdki (bo iaudio miało 5).

 

lukasrz nie obraź się, bo nie taki jest mój cel, ale już w Twoim pierwszym poście widać, że na temacie mp3 się nieszczególnie znasz. Dlatego niezbyt daję wiarę Twoim porównaniom tych słuchawek do czegokolwiek, zwłaszcza, że inne źródła nie robią z tych słuchawek sensacji (kiepskie - czyli dokładnie to, czego można się było spodziewać). Gdyby Genius dołączał do swoich mp3 słuchawki równe z MX500 to naprawdę byłby hit.

 

Powiedz też w końcu - jeśli testowaliście tyle słuchawek i odtwarzaczy, dlaczego nie ma o tym nic w recenzji, a opis dźwięku to 2 puste zdania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trzeba trochę zejść z tonu bo zrobi się pyskówka bez sensu (i do kogo to ja mowię).

 

Jesli porównywaliście tylko z No Name i Creative to 4/5 może się faktycznie wydawać słuszną oceną. Ale wtedy dojdzie do paradoksów - Genius 4 gwiazdki i np. Sansa 4 gwiazdki (bo iaudio miało 5).

 

lukasrz nie obraź się, bo nie taki jest mój cel, ale już w Twoim pierwszym poście widać, że na temacie mp3 się nieszczególnie znasz. Dlatego niezbyt daję wiarę Twoim porównaniom tych słuchawek do czegokolwiek, zwłaszcza, że inne źródła nie robią z tych słuchawek sensacji (kiepskie - czyli dokładnie to, czego można się było spodziewać). Gdyby Genius dołączał do swoich mp3 słuchawki równe z MX500 to naprawdę byłby hit.

 

Powiedz też w końcu - jeśli testowaliście tyle słuchawek i odtwarzaczy, dlaczego nie ma o tym nic w recenzji, a opis dźwięku to 2 puste zdania?

Dołączone słuchawki graja minimalnie gorzej od MX450. Powiem Ci ze rozne sluchawki Geniusa widzialem i moge stwierdzic ze roznie one graja, mam u siebie w domu genius'a sport z podobnymi z wygladu sluchawkami, tylko podobnymi, bo graja fatalnie... Czy sie znam czy sie nie znam... moze sie nie znam, moze sie lepiej znasz.

 

Player dostał ocene w klasie low/middle end.

 

Rownie dobrze w tescie procesorów układowi Athlon64 4000+ powinnismy dac ocene 1/5 i znaczek nie polecamy bo przeciez sa procesory 4 rdzeniowe juz o wiele lepsze...

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączone słuchawki graja minimalnie gorzej od MX450. Powiem Ci ze rozne sluchawki Geniusa widzialem i moge stwierdzic ze roznie one graja, mam u siebie w domu genius'a sport z podobnymi z wygladu sluchawkami, tylko podobnymi, bo graja fatalnie... Czy sie znam czy sie nie znam... moze sie nie znam, moze sie lepiej znasz.

Gorzej od MX450 = źle. Seria Sennheisera MXx50 gra słabo. Sądzę więc, że te słuchawki grają lepiej od noname'owej tandety (bo twierdzisz że nie są złe), ale jako dobrych bym ich nie przedstawiał.

 

Player dostał ocene w klasie low/middle end.

Rownie dobrze w tescie procesorów układowi Athlon64 4000+ powinnismy dac ocene 1/5 i znaczek nie polecamy bo przeciez sa procesory 4 rdzeniowe juz o wiele lepsze...

Przyznaję rację.

 

EDIT: Ale coś wypadaloby z tym zrobić np. jak ktoś już wspomniał rozszerzyć skalę ocen.

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej od MX450 = źle. Seria Sennheisera MXx50 gra słabo. Sądzę więc, że te słuchawki grają lepiej od noname'owej tandety (bo twierdzisz że nie są złe), ale jako dobrych bym ich nie przedstawiał.

Przyznaję rację.

 

EDIT: Ale coś wypadaloby z tym zrobić np. jak ktoś już wspomniał rozszerzyć skalę ocen.

Rozszerzyć skale ocen? po to zeby Athlon64 4000+ dostał ocene 2/10 albo 3/15? dalej bedzie wygladalo ze to tandeta... Musielibysmy wprowadzic do kazdej polki cenowej inne oceny - inne znaczki co byloby bzdura i wprowadziłoby zamieszanie. To chyba logiczne i nie trzeba miec IQ 150 zeby sie domyslic ze dany produkt oceniany jest po tym co soba prezentuje w danym przedziale cenowym i na tle podobnych produktów. No ale jak ktoś jest ułomny i porownuje zwykłe mp3 z produktami 2 razy droższymi i wyższej klasy to nic nie pomoze.

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach czyli znowu dochodzimy do obelg rzucanych niby w powietrze.

 

Więc proszę bardzo, zobaczymy kto zasłuży tu na bycie ułomnym.

 

Genius Elite 512 - jak napisał SGJ 180zł

 

Sandisk Sansa M240 1GB - 126zł (http://allegro.pl/item171626052_mp3_sandisk_sansa_m240_1024mb_etui_nowyod_ss.html)

 

Ipod Shuffle 1GB - 200zł (http://allegro.pl/item171864643__ipod_shuffle_1gb_nowy_gwarancja_promocja_.html)

 

Sansa C240 - 220zł (http://allegro.pl/item170363369_sansa_c240_mp3_1gb_slot_microsd_hermes_gliwice.html)

 

I jak się ma teraz to 4/5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie kazdy na allegro chce kupowac

 

po drugie o co wam chodzi ze sie tak unosicie honorem forum jest po to zeby opinie tworzyc a jak chcecie wprowadzic cenzure i nie podobaja wam sie krytyczne opinie to prosze bardzo chetnie se pojde gdzie indziej

 

po trzecie luksarz zalosne jest grozenie banem za co przepraszam bardzo? za obraze majestatu? wyrazane opini czy co? napisales jeden kiepski art i nie bylo to wylacznie moja opinia, widac dalej trzymasz uraz do mnie nie wiem dlaczego.

 

po czwarte SGJ co chcesz wskórać tymi groźbami? chcesz aby na tym forum ludzie pieli z zachwytu na kazdy art? strona jest mloda niektorzy mowia ze kradziona nawet, nie jestescie wielkim portalem uczycie sie dopiero i po to jest krytyka aby kolejne arty byly coraz lepsze

napisalem tylko co mogloby sie znalezc w tym arcie, i co wedlug mnie nie jest plusem a minusem masz z tym jakis problem?

 

po piąte nie musicie wcale rozszerzac skali ocen

wystarczy ze wstawicie podwojne ocenianie tak jak niektore gazety

np. Możliwości(1-100%)/Opłacalnośc(1-100%)

Edytowane przez Canti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co Tobie chodzi? Najpierw piszesz cos bez sensu(zresztą nie pierwszy raz) nie czytając w ogóle tego co piszą inni a potem wspominasz cos o krytyce.

 

strona jest mloda niektorzy mowia ze kradziona

No rewelacja. Ktos wie chyba cos więcej od nas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kilka pytań w związku z artykułem :

 

-jak testowane było radio? (Czy był robiony test podczas poruszania się , autobus,tramwaj,samochód?. Czy był robiony test w pomieszczeniach z zadaszeniem np, centra handlowe ?)

 

-jak testowane były słuchawki? (czy były porównane do innych słuchawek z odtwarzaczy mp3 ? czy autor miał możliwość takiego porównania? czy jest to 100% subiektywna opinia w stylu " słuchawki grają == są dobre"

 

- jak jest czas ładownia baterii po kablu usb? (do 100% , czy jest opcja szybkiego ładowania? do 80-70%?)

 

W artykule brak jakiejkolwiek metodologii testów, to że jest to sprzęt z low-end tego nie usprawiedliwia.

 

Czy autor mógłby porównać mp3 do jakiegoś (kilku) innych konstrukcji z tego przedziału cenowego ? czy miał jakiś punkt odniesienia ? poza stwierdzeniem że jest to alternatywa do "marnej jakości odtwarzaczy z Chin" Genius jest produkowany w Europie?

Radio testowalem rowniez ja- w ruchu, spisuje sie ono bardzo dobrze (autobus, droga na uczelnie, duzo ruchu)

 

na reszte odpowiedzi juz udzielilismy,

 

 

p.s czas ladowania zna sgj

 

 

strona jest mloda niektorzy mowia ze kradziona nawet, nie jestescie wielkim portalem uczycie sie dopiero

:lol: x 2

 

po pierwsze nie kazdy na allegro chce kupowac

 

po drugie o co wam chodzi ze sie tak unosicie honorem forum jest po to zeby opinie tworzyc a jak chcecie wprowadzic cenzure i nie podobaja wam sie krytyczne opinie to prosze bardzo chetnie se pojde gdzie indziej

 

po trzecie luksarz zalosne jest grozenie banem za co przepraszam bardzo? za obraze majestatu? wyrazane opini czy co? napisales jeden kiepski art i nie bylo to wylacznie moja opinia, widac dalej trzymasz uraz do mnie nie wiem dlaczego.

 

 

 

po piąte nie musicie wcale rozszerzac skali ocen

wystarczy ze wstawicie podwojne ocenianie tak jak niektore gazety

np. Możliwości(1-100%)/Opłacalnośc(1-100%)

Chodzi o to ze nie lubie jak ktos zarzuca mi klamstwo... genius mi za artykuly nie placi,

 

player nie dostal od nas oceny oplacalnosc ani polecamy - a takie oceny posiadamy, nie zasluzyl na nie, dostal jedynie ocene jakosci i jego funkcji 4/5 Co oznacza ze nie jest to jakis super produkt a jedynie dobra mptrojka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...