Skocz do zawartości
romeorunner

Street Legal Racing 2: RedLine

Rekomendowane odpowiedzi

.PO wgraniu gry ,obrazki taki kreskowkowe .Muzyka - jacys murzyni spiewaja (mi sie nie podoba) ale za to fizyka jazdy bardzo podobna do life for speed czyli bardzo fajna .Grafa tez ładna .jak na 20 min grania to fajnie sie zapowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyzby activision wyposcil kolejna czesc??

ciekawe czy da sie grac ? :lol:

 

Ciężko, ale się da. Poprawili grafikę, dodali kupę nowych części, samochodów, itp. Co ciekawsze teraz można oddzielnie zmieniać opony i felgi. Opon już nie można naprawiać, bo się normalnie zużywają. Ulatwiono sprawe z tuningowaniem, bo teraz wybierajac jakąś część, od razu jesteś informowany, czy będzie pasować do samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno gra lepsza od Midnight Club II. Wmiare znosny model jazdy... ale porownywac to do LFS to chyba jakies wielkie nieporozumienie :? Mozecie napisac jak wam to chodzi... bo u mnie strasznie. Grafa wcale nie jest taka rewelacyjna aby to tak kiepsko chodzilo... no ale poprzednia czesc tez miala ta wade... szkoda bo gra sie milo zapowiada, tylko ze w takich warunkach przyjemnosc z gry jest duzo miejsza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos dac w miare wiarygodna i opisujaca wszystkie aspekty relacje z grania w ta gre? Przede wszystkim jakie toto ma wymagania? Musze kompa zmienic? Czy troche lepiej jak w SL? I ile jest fur? Tylko 8? (tak mowi wydawca). Gra jest na osiolku ale chcialbym cos juz wiedziec zanim sie sciagnie...

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie jest kicha - tak jak z SL 1 - trzeba poczekać na patche - identycznie było z 1 - najpierw ledwo działała dopiero po 2gim patchu zaczeła chodzić normalnie i działały wszystkie funkcje - tutaj brakuje połowy "osprzętu" do aut, wydajność też nie rewelacyjna - na p4 3.0, R97Pro i 1GB ram potrafi przyciąc w 800x600 :!:.

 

Ogólnie to gra jest niezła - albo będzie jak wyjdą patche - model jazdy lepszy niż w 1 i w miarę realny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same modele aut wygladaja nienajgorzej...

 

http://members.lycos.co.uk/ftpman02/myride.jpg

 

Szkoda tylko ze zrobili ich zaledwie 8 :cry:.

 

A jak wyglada modelowanie zniszczen? Tak samo zarombiscie jak w SL po patchu 2.2 ? Czy w ogole nie ma odksztalcen/zarysowan?

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa zniszczenia nawet wmiare zrobione... wgniata sie karoseria, odpadaja czesci, grafika nawet ujdzie ale engine tej gry to porazka na calej lini... tak samo mi to chodzi na 1024x768 wszystko na High i na 640x480 i wszystko na low :( Przyczym na low to ja juz nie widze sensu z gry bo nie lubie jak mi sie droga rysuje 4m przed samochodem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa zniszczenia nawet wmiare zrobione... wgniata sie karoseria, odpadaja czesci, grafika nawet ujdzie ale engine tej gry to porazka na calej lini... tak samo mi to chodzi na 1024x768 wszystko na High i na 640x480 i wszystko na low :( Przyczym na low to ja juz nie widze sensu z gry bo nie lubie jak mi sie droga rysuje 4m przed samochodem :)

trzeba poczekać na patcha :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W morde tak zjebac taka gierke. Jedynke dalo sie jeszcze przebolec. Ale oni nie ucza sie na bledach. Gra moze by byla zajebista jakby dalo sie jezdzic. A to jest pokaz slajdow. Jedynie moge sobie furki porobic. Moze mam za slaby sprzet :? hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa zniszczenia nawet wmiare zrobione... wgniata sie karoseria, odpadaja czesci

Ale z tego co widze to skasowac auta nie mozna... :( W starym SL ktoregos razu tak owinalem sie wokol latarni ze wlasciwie nie bylo za bardzo co zbierac...

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

engine tego czegoś wygląda jakby go robił nasz rodak - nic nie trzyma się kupy - niebo mi mryga, cienie wariują, kół też czasami brakuje lub np. kiedy przełączam kamery obraz skacze. Tym autem w ogóle nie da się jeździć (na klawiaturze przynajmniej) - toż to jeździ jakby miało błoto zamiast powietrza w oponach + do tego gość chyba wypił kilka głębszych...

w 1 nie grałem, ale skoro twierdzicie, że patche poprawiają dzieła z tejże stajni no to czekam na patcha z niecierpliwością.

PS. Czemu w tym gruchocie nie działa ręczny ???

(kashana a nie gra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

engine tego czegoś wygląda jakby go robił nasz rodak - nic nie trzyma się kupy - niebo mi mryga, cienie wariują, kół też czasami brakuje lub np. kiedy przełączam kamery obraz skacze. Tym autem w ogóle nie da się jeździć (na klawiaturze przynajmniej) - toż to jeździ jakby miało błoto zamiast powietrza w oponach + do tego gość chyba wypił kilka głębszych...

w 1 nie grałem, ale skoro twierdzicie, że patche poprawiają dzieła z tejże stajni no to czekam na patcha z niecierpliwością.

PS. Czemu w tym gruchocie nie działa ręczny ???

(kashana a nie gra)

Bo silnik nie pasuje zupełnie do gry. To lekko zmodyfikowany engine Gearhead Garage i dlatego tak tandetnie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm ja sobie poskladalem Emer Noun Street GT i moc mi wyszla 839km :] Calkiem fajna gierka, tylko ze strzach skrecac samochodami RWD na pelnym gazie :]

 

Do tematu: U mnie chodzi jakby chcialo a nie moglo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie widzicie jaki mam sprzet

i powiem ze za chu=ja nie moge pograc na 800x600 mam slide show jak nigdy......

wystraszyłem sie ze musze odłozyc kase na nastepny sprzet ale widzer ze nie tylko u mnie tak sie dzieje (JONATHAN) heheheh

moze wiecie co powyłączac zeby lepiej chodziło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w 1 czescie tej gry podjzedzalo sie do samochodow stuningowanych trabilo sie i sie zaczynal wyscig a czasami rywale odrzucali propozycje wyscigow zmierzam do tego ze sl 2 redline robie to samo ale wszyscy odrzucaja moje propozycje czyli Go away Kiddy czy jakos tak :( i niewiem dlaczego ?? pomozcie mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u ciebie ale ja juz mam zaliczone 70 % gry i nigdy nie mialem takiego problemu......

aha ja mrugam swiatlami a nie trabie........ domyslnie klawisz F

 

dodam ze od polowy to ta gra jest jazebiscie trudna..... wymiekam w tokio.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty napisales chyba o grze midnight club racing II ??? a nie street legal 2 redline racer ??? czytaj najpierw topic :):):) chyba ze ja sie myle ???

o lol :DDDDDDD czekaj jak brejdak wroci to sie go spytam on gra non stop w ta gre :D :D

sorrr :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...