Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/16/18 in all areas

 1. Dokładnie. Mam podobny model, ale z zakrzywionym ekranem. W zasadzie to jest prawie , że to samo. Matryca VA, niski input Lag. Przyzwoite kolory i czerń. Troszke kąty słabe jak to w przypadku VA, ale cała reszta czyli HDR i jakość obrazu robi wrażenie. Bralbym K7500 jak Ci nie przeszkadza zakrzywiony ekran.
  1 point
 2. Do grania używam Samsunga KS7000 w wersji 55 calowej. Polecam sobie obejrzeć. Obraz cudny, HDR równiez i niski imput lag.
  1 point
 3. A po co ci aż tak duży dysk w lapku ? Robisz coś co wymaga dysku o dużej pojemności czy od tak chcesz tak duży dysk ? Nie lepiej zainwestować te 300-400 zł w SSD 240-275 GB a HDD przerzucić w miejsce napędu , o ile faktycznie nie jest z nim tak źle że nawet na magazyn się nie nadaje .
  1 point
 4. Tak samo jak są amatorzy garbusów są tez amatorzy Skód z V8 :D
  1 point
 5. Nie dostrzegam w tym żadnej sprzeczności. Myślisz że jak ktoś zarabia milion rocznie to wyrzuca pieniądze na prawo i lewo? Nawet do Ferrari po jakimś czasie się przyzwyczajasz i już nie sprawia takiej przyjemności. Jeśli w tej samej cenie możesz mieć do dyspozycji 20 różnych samochodów to jest to prosty rachunek ekonomiczny. W firmie mamy projekt z klientem, który jest na liście Forbesa i zarabia kilkadziesiąt milionów rocznie. Myślisz że zgodził się na podaną cenę za urządzenie, bo to dla niego żadne pieniądze? Dokładnie przeanalizował i potem ostro negocjował. Tylko w taki sposób można
  1 point
 6. Możesz kupić stacjonarkę wraz z monitorem do gier i podłączyć do grafiki również telewizor. Do tego opcjonalnie klawiatura bezprzewodowa i mysz, żeby z wyrka można było przeglądać neta. Jak masz wifi w routerze z telewizji osiedlowej, to możesz również dla żony kupić tablet 10''cali, lub laptop 17.3'' lub 15.6'' w rozdzielczości 1920x1080p do kwoty 2, 5k (net, multimedia) . Wifi można też dokupić do stacjonarki jak nie Masz w routerze i na płycie. Kupowanie na dzień dzisiejszy karty graficznej 1080ti uważam przy obecnych cenach za niezbyt rozsądny pomysł. Lepiej wybrać coś tańszego jak choćby
  0 points
 7. To dorzuć chociaż do 549 i bierz tego Samsunga https://www.morele.net/monitor-samsung-ls24f350fhuxen-773879/ Masz Free Sync co przy Twojej karcie jest jak najbardziej wskazane.
  -1 points
 8. Owszem. Ale skoro narzeka, że 100 nie dołoży to podałem alternatywę żeby chociaż 50 dołożył jak 100 za dużo.
  -1 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00

Aktualności

Artykuły×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.