Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/11/21 in all areas

 1. Czekając na przybycie szyby zabrałem się za montaż do ściany:
  1 point
 2. Wybierz GRID Day One Edition, tak jak kolega napisał wyżej sprzedawca mógł wykorzystać kod.
  1 point
 3. Tak są normalnie aktywne. Bo to są sezony a w sezonach masz wyścigi. "Zostań graczem GRID Ultimate Edition, aby zdobyć 6 miesięcy zawartości premium, w tym: • 99 dodatkowych zawodów kariery (33 na sezon), 12 nowych bolidów (4 na sezon) i sezonowe nagrody*: o Sezon 1 (Hot Hatch Showdown) o Sezon 2 (Track Day Supercars) o Sezon 3 (Track Day Hypercars) Jak ktoś kod już wbił na swoje konto to kaszana... U siebie go nie wbijesz bo są jednorazowe. Musisz się sprzedawcy pytać o to czy wykorzystał. Tak to jest w formie kodu.
  1 point
 4. sytuacja zaczyna się klarować , dwa największe sklepy narzekały na brak dostaw kart i brak możliwości wysyłki w cenie jak była przy premierze, tyle że modele bardzo podobne droższe o 200% były dostępne od ręki ... (na moim przykładzie Asus Dual RTX 3070 - 2750zł - zamówiony - brak , ale już Asus Dual OC RTX 3070 za 6.800zł dostępny od strzała) , do tego telefony że dostanę 50zł na zakupy jak zrezygnuję z zamówienia. No i bum w ciągu jednego dnia karty staniały o 2 tysiące , widać że są to ewidentnie sztuczne ceny bo większość kart np 3070Ti ma jednakową cenę bez względu na producenta. Pewnie już niedługo zaczną realizować wysyłki bo ceny spadają z dnia na dzień. Polecam ciekawy artykuł: https://wccftech.com/dont-buy-a-gpu-right-now-prices-hit-6-month-low-in-global-markets-as-us-prepares-for-a-price-crash/
  1 point
 5. Renderowanie i montaż filmów na laptopie to masochizm. Obróbka zdjęć to wiadomo, żaden wysiliłek dla nowoczesnego laptopa. Zwiększenie ramu do 32GB nic nie przyśpieszy no chyba, że masz tak zaawansowane, olbrzymie projekty, że tyle potrzebujesz? Każdy z laptopów na nowym ryzenie 5000 czy najnowszych Intelach zagotuje się po kilkudziesięciu sekundach i będziesz miał wydajność 8 wątków dwa razy niższą niż Intel 10100f za 300zł. Na ale jak nie możesz pracować na stacjonarnym to szukaj takiego z najwydajniejszym chłodzeniem i najszybszym ramem. Jeśli obrabiasz profesjonalnie zdjęcia to trzeba szarpnąć się na laptopa z ekranem typu OLED.
  -1 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00

Aktualności

Artykuły×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.