Skocz do zawartości

ryba

Stały użytkownik
  • Postów

    5613
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez ryba

  1. 750 czy 800 to taka roznica przy dobrze krecacym sie procku ?
  2. ryba

    Nowy Blok Mcs!

    to chyba ty i przecietny polak nie zna angielskiego (i nie mowie zeby kazdy go znal) homemade to okreslenie ze ktos sobie moze we wlasnym domu zrobic blok scyzorykiem, a nie na maszynie cyfrowej
  3. ryba

    Nowy Blok Mcs!

    a co px to home made ? czyli tak samo jak x3n bo nacinany tam gdzie px :mur:
  4. mozna to traktowac jako sprawdzanie sprzetu przed wysylka, czy nie jest wadliwy juz od producenta, bo potem moga byc pretensje ze uszkodzona sztuka do nich doszla pozatym moim zdaniem jak chcecie lepsze oc to kupcie sobie 3700+ sandiego, mnoznik 11, 1mb l2 i teoretycznie lepiej trafic dobrego sd niz opka teraz
  5. MaSell ciagnij dalej*, moze dojdziesz do 300 stable jako tako :P *lecisz z koksem -> niektorzy moga miec dziwne skojarzenia :]
  6. a potem dostane same pretensje i negatywa bo nie lata tyle co u mnie :P
  7. ryba

    7800gtx & O/c Team

    no lecicie z koksem, czekamy na smarka2005 :)
  8. ta, jak ktos winny to zawsze ryba :wink:
  9. mam 4 procki i juz nie pamietam ile robil ten oem, do wt zdaze jeszcze go przetestowac dokladniej
  10. kupa myrddin669, zmiana biosu nic nie dala, dalej walcze na 623-2...
  11. ryba

    Oszustwo Wrześni@ka

    temat sledze od poczatku, normalnie paranoja..... lyzkov: procka dostales w jakims stanie, widac nadpalenia lub uszkodzenia ktore by kwalifikowaly proca odrazu do nieuznania gwarancji ? i czy wogole jest w takim samym jak go wyslales
  12. ten oem na boxie lecial, teraz juz nie pamietam czy prime robil na 1.44 czy na wiecej, ale na boxie, a sd lecial na wc, z zamknietym oknem i bez lodu, prime robil na 1.5v
  13. oem 2700 1.44v, slabo.... a sandiego
  14. ryba

    Ciekły Hel

    od jakiejs godziny do nawet 4-5, zalezy jak szybko tobie o/c pojdzie
  15. no te te 3ghz, potem juz mu za cieplo, wc bez lodu i otwierania okna tylko na tyle pozwala... spokojnie pozniej ide po fc :P
  16. ryba

    Asus P4C800 i P4P800

    tak, jeden kabelek i po ptokach, dziala fajnie tylko jak masz pamiatki utt to jednak potrzebna regolacja bo za malo/za duzo V i pamieci sie sypia
  17. tak to te procki z arche, fajnie ze koles pozyczyl, to chyba bedzie pierwsze opki i sandiego na fc w polsce, jeszcze nie widzialem zeby ktos je testowal
  18. ryba

    Ciekły Hel

    jestes pewien ? ln2 ma ksiazkowo -196, wsumie to -195.x
  19. posadz w jednym roku ze 30 razy bios na plycie to jest wyczyn :P
  20. no to tak, polecial dzisiaj box i oem opteron144: box - 2800 1.48v (cpuz/itg sg) prime stable oem nawet 2800 na 1.4v nie chcial leciec, zauwazylem duzo wyzsze temp na nim niz na innych prockach, wiec wniosek taki ze czapka krzywa, ale nie bede poprawial obie sztuki maja tcase 57 jakby ktos chcial wiedziec, no i chlodzone moim wc, temp otoczenia ok 25 stopni, nie moglem otwierac okna, bo jestem chory na zatoki i nie chcialem sie bardziej dobijac aha no i jeszcze sie pochwale 3700+ san diego...... tylko 3ghz 1.5v prime stable :blink: wc jak wyzej, temp w stresie to 38 stopni, spi 16m moglem przeliczyc na 1.456v wiec nie jest zle, biorac pod uwage ze myrddin669 lecial na bardzo niskich temp pomimo ac i stad na roznica, jutro czas na fc, moze bachusa i brqt sie przegoni w spi :lol:
  21. ja chcem obudowe 10x10x10cm zeby w budzie sie zmiescilo :P
  22. taa, tylko od kiedy ty sie przesiadles na procki z czapkami :P nie no ostatnio wolisz bez czapki intela :P
  23. back plate + armaflex, brak sprezynek i na maxa docisniete jak masz rowny blok i prosta czapke to efekt jest bdb
  24. ryba

    Kooboos Water Cooling

    bo do spi to trzeba umiec przygotowac system no i alfy, bez nich ani rusz
  25. ryba

    Aibench Dyskusj

    hahah ale ja zrobilem to pierwszy :D MaSell za duzo GHz :P
×
×
  • Dodaj nową pozycję...