-
Postów
5613 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
4
Treść opublikowana przez ryba
-
stary to ty masz problem !!, czasem tak poprostu jest, ja tobie znaczaco nie pomoge ale to moze byc wina serii, albo producenta, kiedys tak bylo ze czasem radiatory w 5600 uII nie dotykaly mem, bo z kolkami bylo cos nie tak, wiec pokombinuj albo oddaj na gware, nic innego tobie nie pozostaje
-
Ale radiator jest już dość gorący :? Czy póki nie ma artów to kręcić ?? tak, jezeli nie ma artow (za goracy rdzen to kropki, albo inne kolory jak powinny byc) to krec dalej
-
core daj bardziej do gory, smialo na 400, mem podawaj jak chcesz, prawie kazdy sie skapnie o co chodzi, programowo nie sprawdzisz temp rdzenia bo tam nie ma czujnika na tej karcie, a temp odpowiednia dopuki nie bedziesz mial przeklaman w obrazie
-
z mem zwolnij, ustawiles 300 (x2 czyli masz juz 600, to troszq za duzo bez vmoda) zwolnij to do 250 albo 240 i powinno byc dobrze
-
Pozyczylem dzisiaj te karte od kolegi, firmy HIS, all pieknie ale karta zaczela siadac przy 485/268, wiec co predko zrobilem vmoda olowkiem, tylko vcore i vddq, rdzen poszedl na 530-540 (musze to potestowac) ale z memkami cos sie stalo, pomimo iz sa chlodzone ledwo co na 220 teraz dzialaja :( jaka to moze byc przyczyna ? a teraz pytanie nr 2, gdy zmieniam odswiezanie na obojetnie jakie, zawsze mam 60 Hz, jest to bardzo dziwne i niczym nie moge tego zmienic. byl bym wdzieczny za odpowiedzi na te trudne pytania p.s. stery to omegi 2.5.90
-
mess ja nigdzie nie pisalem ze to bedzie wynik sredniawka :] chlopak dopiero zaczol sie nia bawic, poprawiane jest teraz chlodzenie, powerX na gpu (tak blok z cpu na gpu :D) jutro moze beda radiatory na memkach jak paczka przyjdzie, wiec te 6k to nie jest ostatnie slowo
-
Nie wiem jak to bylo z duronkami, ale pierwsze athlony sie bardzo mocno grzaly, wiec proponuje lepiej wentylowac obudowe, sam dobry wiatrak na procu imho to za malo
-
bylo go trzeba zamrozic :] to by tez odlecial, z R9100 poszlo mi latwo
-
ciekawe czemu :] ja jestem bardzo ciekaw kto spartaczyl robote :P ja jestem bardziej ciekawy od powera :D
-
Wszystko o --> DFI LanParty II Ultra B
ryba odpowiedział(a) na Kwiecień temat w Socket 462(A)/Slot A
A jaki procek, jak mobil to najprawdopodobniej przez to nie chce wstac, ja przy fsb 235 daje 1.7V, moge 1.6 ale od przybydku glowa nie boli :P, z tym tt to juz tobie nie pomoge -
Test troszke sie opozni z powodu awarii sprzetu (utopiony procesor :/). Okazalo sie ze jeden z bloczkow ma nietypowa wade i procesor plywal sobie kilka godzin, az w koncu zaprzestal dzialania. Na razie bez szczegolow. to jest normalnie mega loleq, moze zrobmy ankiete ktory to byl bloczek ;)
-
mess cos slabe masz wyniki jak na gt i a64 :P kolega ma 6k w 2005, jutro go naklonie zeby sie tutaj wpisal :D
-
Jaka obudowa?? - musi spelniac nietypowe wymagania :D
ryba odpowiedział(a) na ryba temat w Zasilacze, Obudowy, UPS
bt bo w planach po nowym roku bedzie troszq sprzetu i gdzie to musze zmiescic :) -
Tak jak Grzechu mowi, bloki produkowane komercyjnie w polsce sa robione w zakladach, gdzie ktos ma doscia zeby tanio je robic, bo normalnie jak by ktos chcial pare takich bloczkow, w nie zaprzyjaznionym zakladzie zrobic, to cena jednego by wyszla ohoho i jeszcze wiecej :P wiec Mate, Samhain, Thorn musza miec dojscie do znajomych co maja frezarki reczne badz cnc. Odwracajac to, kupic frezarke cnc po to zeby robic tylko bloczki (nawet jak bys zaopatrywal all w bloki na cpu, gpu, nb, sn, ram, mosfety i co tylko kto by chcial) to watpie zeby Tobie sam zakup szybko sie zwrocil
-
Jaka obudowa?? - musi spelniac nietypowe wymagania :D
ryba odpowiedział(a) na ryba temat w Zasilacze, Obudowy, UPS
ale to jest buda serwerowa :/ takie 2 budy postawione kolo siebie, a ja chcem tylko jedna ;) -
Jaka obudowa?? - musi spelniac nietypowe wymagania :D
ryba odpowiedział(a) na ryba temat w Zasilacze, Obudowy, UPS
no to pogadalem z kolega, buda moze byc (chodzi mi o szefa) tylko jakie beda minusy wyje***ia tej puleczki ?? i oczywiscie jakie macie jeszcze pomysly na podobna bude w rozsadnej cenie, bo chieftec mi sie juz przejadl :/ -
Co źle WC ANTLANTIS WAVE-wysoka temp 65 stopni,głośna pompka
ryba odpowiedział(a) na Hans15336 temat w Chłodzenie Wodne
jestem rowniez i jak, moj barton puszczony na 235x10 1.85V i w stresie mam 51 stopni, wiec nie wiem czy ten boski zestaw jest taki wspanialy :P Niemiec mial 12x200 ~1.95 w stresie mial ~53 na duronku wiec mimo wszystko ac jest bardzo dobre -
Jaka obudowa?? - musi spelniac nietypowe wymagania :D
ryba odpowiedział(a) na ryba temat w Zasilacze, Obudowy, UPS
w takim razie jutro zapytam sie kolegi co ma szefa bude :P ale cos nie chce mi sie wiezyc w to :/ dalsze prozby mile widziane i ciesze sie ze ktos sie tym zainteresowal :) -
Jaka obudowa?? - musi spelniac nietypowe wymagania :D
ryba opublikował(a) temat w Zasilacze, Obudowy, UPS
No to tak jak w nazwie topicu, obudowa musi spelniac pare wymagania: - musi to byc big tower, firmowy najlepiej, bez zasilacza - pomiedzy mobo a zasilaczem powinno byc tak z 5-6 cm przerwy Ta przerwa musi bys po to, zebym mogl zalozyc sobie na sp-97, ladnie przez adapter jakis wentylator 120 mm bez zadnych kombinacji. Z gory dzieki, oraz wesolych swiat ludziska :D -
, to moze urzadzimy jakas akcje protestacyjna jak ci obroncy przyrody, przywiazemy sie do drzew, torow i innych takich (hydranty tez moga byc :D) albo spalimy ich jak w sredniowieczu i powiemy ze byla to krucjata :twisted: .....o boze ale ludzie w nocy maja wybujala wyobraznie
-
http://www.wynalazki.mt.com.pl/wyn/zwezka.html patrzcie jaka to technologia (ta dysza Venturiego) jak oni mogli to zmiescic w takim malym bloczku, i kosztuje zaledwie 30 zl :D
-
taka z zelem to jest do zrobienia samemu za 5 zl :D a jak chcesz kupic katody to revolteca za 50 zl komplet 2 katod
-
mam taka drobna sugestie, czy bys mogl pozyczyc pozadna cyfrowke i dobre fotki porobic ? bo slabo sie takie oglada jakie sa :/
-
Wszystko o --> DFI LanParty II Ultra B
ryba odpowiedział(a) na Kwiecień temat w Socket 462(A)/Slot A
mogl bys to jeszcze raz napisac ale bardziej zrozumiale, najlepiej w jezyku polskim :) -
Wszystko o --> DFI LanParty II Ultra B
ryba odpowiedział(a) na Kwiecień temat w Socket 462(A)/Slot A
Mardok: nie wiem, na tym forum w kilku watkach, szczegolnie o drut modzie ludzie pisali ze to dziala, bo w sumie czym sie rozni barton od mobila ? z tym ze ten drugi chce mniej V ?
