Jump to content

pierotez

Stały użytkownik
 • Content Count

  199
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pierotez last won the day on July 6 2019

pierotez had the most liked content!

Community Reputation

-9 Negatywna

About pierotez

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 01/01/1980

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  polana nad wisłą
 • Zainteresowania
  Sport, Muzyka oraz Gry.

Recent Profile Visitors

3321 profile views
 1. A co teraz będzie dobre do mielenia w tempach non-stop? Miał być drugi mp510 480Gb ale promki pouciekały. Intele mają też dobre kości i kontroler, hmm.
 2. I ja się podłączę. Platforma uboga - B75M / HD7750. Jaki tani monitor aby skończyć 8 klasę i może trochę dalej. Hmm, radek 7750 to z fHD miewa kłopoty w grach. Młoda jeszcze nie przejawia tendencji gamingowych a więc typowa nauka i home office.
 3. Corsarz ma b. dobre kości i kontrolery ;) Lepiej to tylko sajsung jak nie oszuka albo drogi Intel ;)
 4. :)) Nie patrzyć też na rodzaj kości :TLC, MLC czy inne SLC??
 5. Phantom Z390 ITX 2 w tym jedno przez sata/ahci :( kurna zależy mi na tym bo będę masę rawow obrabiał. Ps, sorki, z aktualizuję dane.
 6. Jeszcze raz zapytam. Mam w płycie 2 sloty m.2. W pełnym siedzi mp510 480. Drugi slot daje tylko przepustowość sata. Chcę dokupić 2 na temp / cache (dane w obróbce) . Brać taki sam ( promocja) czy zwyklaka na sata np. mx***.
 7. Podłącz po USB w czasie działania systemu. Manager plików i heja.
 8. To się tyczy tylko omawianego ssdeka czy można zastosować na dowolnym, np mp510?
 9. W Nikon Capture NX2 dysk ssd lub pcie na temp/cache dawał dużo większego kopa niż na system! Na forach foto-psujowych piszą że do produktów adobe wystarczy ssd na sata ahci. Co do rawów to ciągłe mielenie spakuj-rozpakuj i tak jak piszesz. Płyta ASRock Z390 Phantom Gaming ITX na 2 porty m.2 ale tylko jeden pcie a drugi chyba współdzieli z sata, a więc wszystko jasne ;) Fenks!
 10. !1. Na System / Programy brać 0,5Tb, miej bez sensu? 2. Drugi Ssd na tymczasowe / scratch disk też brać NVMe (PCIe) czy zwykły sata wystarczy? 3. Czy Rawy (inne 2D) do obróbki ładować na pierwszy dysk czy na drugi i jaką pojemność polecicie tedo drugiego - też 0,5Tb?
 11. Pany jaki szybki NVME na system, odczyt? SX8200 PRO 512GB bądź 256 będzie optymalny czy szukać dalej w podobnej cenie?
 12. Młody zażyczył sobie grę o sympatycznych rybkach Feed and Grow Fish. Słuchajcie jest możliwość instalacji tej gry poza Steamem? Nie lubię tego serwisu z powodu ich problematycznej aplikacji. Ja nie znalazłem instalki tej gry do pobrania w sieci. Gra jest płatna. Może ktoś już instalował poza serwisem Steam? Ps, pc to i5 2400, hd7750, 8g ramu.
 13. Uparłem się dalej na itxa. Słuchajcie czy płytka Zotac Z68Itx pozwoli pobawić się 3570K w okolicach 4,5 i więcej? Nie widać tam za bogatej sekcji zasilania.
 14. Zmierzone. Uff, niestety 3,30m od oparcia łózka do biurka. Chyba nie obejdzie się bez min. 27'! Do teraz używa 23' ale wiadomo, po co się wieczorami męczyć przy wideo oglądanym z łózka. Już przekazuję młodej że trzeba zbierać.
 15. Zestaw może trochę przekroczyć 4kz. Jaką wielkość monitora polecacie do tego typu zastosowań?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.