Jump to content

pierotez

Stały użytkownik
 • Content Count

  193
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pierotez last won the day on July 6 2019

pierotez had the most liked content!

Community Reputation

-9 Negatywna

About pierotez

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 01/01/1980

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  polana nad wisłą
 • Zainteresowania
  Sport, Muzyka oraz Gry.

Recent Profile Visitors

3196 profile views
 1. Podłącz po USB w czasie działania systemu. Manager plików i heja.
 2. To się tyczy tylko omawianego ssdeka czy można zastosować na dowolnym, np mp510?
 3. W Nikon Capture NX2 dysk ssd lub pcie na temp/cache dawał dużo większego kopa niż na system! Na forach foto-psujowych piszą że do produktów adobe wystarczy ssd na sata ahci. Co do rawów to ciągłe mielenie spakuj-rozpakuj i tak jak piszesz. Płyta ASRock Z390 Phantom Gaming ITX na 2 porty m.2 ale tylko jeden pcie a drugi chyba współdzieli z sata, a więc wszystko jasne ;) Fenks!
 4. !1. Na System / Programy brać 0,5Tb, miej bez sensu? 2. Drugi Ssd na tymczasowe / scratch disk też brać NVMe (PCIe) czy zwykły sata wystarczy? 3. Czy Rawy (inne 2D) do obróbki ładować na pierwszy dysk czy na drugi i jaką pojemność polecicie tedo drugiego - też 0,5Tb?
 5. Pany jaki szybki NVME na system, odczyt? SX8200 PRO 512GB bądź 256 będzie optymalny czy szukać dalej w podobnej cenie?
 6. Młody zażyczył sobie grę o sympatycznych rybkach Feed and Grow Fish. Słuchajcie jest możliwość instalacji tej gry poza Steamem? Nie lubię tego serwisu z powodu ich problematycznej aplikacji. Ja nie znalazłem instalki tej gry do pobrania w sieci. Gra jest płatna. Może ktoś już instalował poza serwisem Steam? Ps, pc to i5 2400, hd7750, 8g ramu.
 7. Uparłem się dalej na itxa. Słuchajcie czy płytka Zotac Z68Itx pozwoli pobawić się 3570K w okolicach 4,5 i więcej? Nie widać tam za bogatej sekcji zasilania.
 8. Zmierzone. Uff, niestety 3,30m od oparcia łózka do biurka. Chyba nie obejdzie się bez min. 27'! Do teraz używa 23' ale wiadomo, po co się wieczorami męczyć przy wideo oglądanym z łózka. Już przekazuję młodej że trzeba zbierać.
 9. Zestaw może trochę przekroczyć 4kz. Jaką wielkość monitora polecacie do tego typu zastosowań?
 10. Odświeżę temat bo jeszcze nie doszło do zakupów.. Sprawa gratków już przez Was nieźle wyjaśniona. Pozostaje monitor bo... Młoda myśli też o TV! Myślę że można brać 2 w 1 jak to jeszcze niedawno było. Jaki, jaka wielkość polecicie aby dobrze oglądać TV / Video w FHD, grać i czytać tekst?
 11. Aa, tak pokazał się. Jest F: z nazwą woluminu. Tylko z 2TB przeliczyło na 1,81TB :)
 12. Mam już Zdrowy (Partycja Podstawowa) Podziękowania :)
 13. Mogę tylko Zainicjuj i do wyboru sposób MBR bądź GPT. Czy tak zrobić i domyślnie czy wybrać GPT?
 14. Stara Barracuda 1T 720, hmm klasyka szybkości podobnie jak F3 Samsunga. Ja tam potrzebuję do backapu a więc nie o szybkość przynajmniej mi chodzi ;) Pomoże ktoś co i jak z tym zainicjowaniem nowego dysku?
 15. Ups! Domyślnie z MBR czy GPT? A mogę przez kieszeń USB to zrobić, i czy jeszcze szybkie formatowanie zapodać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.