Jump to content

xtrade

Stały użytkownik
 • Posts

  59
 • Joined

 • Last visited

xtrade's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

-3

Reputation

 1. "...Chcąc przetestować jak to będzie działać, zrobiłem backup partycji recovery, sformatowałem dysk i wgrałem Windows 10 Preview. Okazało się że nie ma sterownika do Intel graphics Core i3 1st i max rozdzielczość 1024x... Więc zainstalowałem 8.1 Preview czekając na 10. Teraz mam obraz Windows 10 na usb ale instalacje nie chcę mnie przepuścić, ponieważ klucz z Windows 7 nie działa. Sytuacja jest o tyle skomplikowana że backup był robiony programem Paragon Recovery i obraz jest uszkodzony (nie jestem wstanie odzyskać partycji recovery. Asus za przywrócenie partycji chcę 250 pln...." Pzdr
 2. Był legalny dostałem powiadomienie do migracji na które się zapisałem, ale jest to system OA z naklejką pod laptopem przywracany z partycji recovery a tą że partycje sformatowałem, co jest opisane w pierwszym poście. Pzdr
 3. Moją bierzącą wersją jest windows 10 enterprise. Pzdr
 4. Witam, posiadam laptop z oryginalnym Windows 7 Home Premium OA 64bit. Dostałem powiadomienie o przyznaniu migracji do Windows 10, zapisałem się. Chcąc przetestować jak to będzie działać, zrobiłem backup partycji recovery, sformatowałem dysk i wgrałem Windows 10 Preview. Okazało się że nie ma sterownika do Intel graphics Core i3 1st i max rozdzielczość 1024x... Więc zainstalowałem 8.1 Preview czekając na 10. Teraz mam obraz Windows 10 na usb ale instalacje nie chcę mnie przepuścić, ponieważ klucz z Windows 7 nie działa. Sytuacja jest o tyle skomplikowana że backup był robiony programem Paragon Recovery i obraz jest uszkodzony (nie jestem wstanie odzyskać partycji recovery. Asus za przywrócenie partycji chcę 250 pln. Czy w tym przypadku istnieje możliwość aktywacji Windows 10 ? Przeczytałem na KŚ: "... Posiadam Windows 10 Insider Preview Build 10162. Czy dostanę aktualizację do finalnej wersji Windows 10? Jeżeli na urządzeniu znajdowała się wcześniej legalna kopia systemu Windows 7 lub 8.1 to już niedługo powinna pobrać się aktualizacja do finalnej wersji Windows 10. Można również użyć Media Creation Tool i utworzyć instalator systemu Windows 10. ..." Mnie instalator nie chce przepuścić bez podania klucza. Pozdrawiam.
 5. Szukam na p35 bo mam wgrane takie stery. Pzdr
 6. Witam, najprawdopodobniej padła mi juz leciwa płyta Abit ip35, mam pytanie jaką płytę teraz kupić pod q6600 podkreconego na 3GHz ? Moga byc z portali aukcyjnych. Pozdrawiam.
 7. Witam, mam problem z płytą IP35-E, nie włącza się tylko długi sygnał pauza długi sygnał i tak w kółko, wiatraki się kręcą, monitor się nie włącza. Odpiąłem wszystko oprócz monitora. Z netu wyczytałem że taki sygnał przy tym biosie to RAM, mam dwie kości po 1GB oczywiście wkładałem pojedynczo w każdy slot bez efektów. Miał ktoś podobne objawy ? Pozdrawiam.
 8. Witam, wyniki z 3D vision ? Podaj nr posta. Pozdrawiam.
 9. Witam, jakie macie wyniki w 3dmark06 z 3D vision ? Moje: 15 000 z wyłączonym i 12400 z włączonym 3D vision (win7 64 bit Q6600 3GHz, wydaje mi się że to trochę mało zwłaszcza z wyłączonym 3D ) Pozdrawiam.
 10. Witam, już po problemie. Pozdrawiam.
 11. Witam, ma i to dwa tylko do 3d muszą być okulary które są pod winde. Pozdrawiam.
 12. Witam, ponieważ c+ i N nadają/będą nadawać kanały 3D a ja mam monitor 3D i nvidia 3d vision ale nie mam TV 3D. Więc sobie pomysłem czy nie dało by rady po hdmi przesłać do kompa i na nim oglądać 3D z TV. Pozdrawiam.
 13. Witam, a czemu miałoby nie być ? :) Pozdrawiam.
 14. Witam, czy jest na rynku karta graficzna z hdmi in GeForce ? Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...