Jump to content

baba12

Stały użytkownik
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

baba12's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. http://allegro.pl/olympus-stylus-xz-2-12-3mpx-f-1-8-2-5-gwarancja-fv-i6019967356.html ??
 2. Tz tak. Format obrazu będzie A4, zdjęcie będzie robione z odległości 1-2m od obrazu. Zdjęcia nie będą drukowane, będą tylko i wyłącznie na PC. Mówicie o filtrze polaryzacyjnym, lecz te obrazy będą podświetlane LEDami czyli nie mogę używać lampy w aparacie. Mniej więcej będzie to coś takiego: Tylko tutaj jest jasno w pokoju, Ja będę chciał robić w ciemności dla lepszego efektu led.
 3. Też tak myślę. Rozważam jeszcze smartfona, S6 radzi Sb całkiem nieźle w trudnych warunkach. Zdjęcia będą robione obrazom na szkle/szybie, obrazy są podświetlane diodami LED i tylko to światło będzie wykorzystane do zjdęcia. Format A4. Jaki aparat podolał by temu zadaniu ?
 4. Witam, chciałbym z racji ceny zrobić z kamery internetowej aparat. Wstępnie miałem kupić aparat ale może uda się taniej kupić kamerę z taką funkcją a zdjęcia będą podobnej jakości. Zdjęcia będą robione na statywie w ciemnych warunkach. - Samsung Galaxy S6, (zastanawiałem się aby w przy okazji wymnieć telefon) - lustrzanka/ cyfrówka do 1tys zł - bądź jakaś kamera internetowa, bądź aparat podpięty na stałe pod kompa. w cenie trochę mniejszej jak reszta. Uda się takie coś zrobić ?? Ewentualnie jak to się ma do SONY CYBER SHOT DSC-QX10 ?
 5. Witam, zmieniam systam w laptopie Asus x550c, z 7 na 10 ale z płyty. Wyskoczył mi ten komunikat, wyczytałem że mogę zmienić na styl MRB lecz musiał bym sformatowac wszystko, a na jednym dysku mam 20gb zdjęć które muszę odzyskać, a sformatowalem już dysk C, co robić ? Ewenatualnie jak przegrać te dane ? Zainstalować spowrotem win7 ?
 6. kupuję drugą stacjonarkę i zastanawiam sie jak taniej przejść na win 10. Kupić używanego win 7 box, czy normalnie win 10 ?
 7. Dokładnie o to mi chodziło, czyli lepiej się opłaca kupić taką wersję i samemu Sb ewentualnie trochę podnieść takty
 8. Czy ten Asus różni się czymś od tych droższych ? skąd ta cena ?
 9. do poczytania: do poczytania: http://waluty.com.pl/s36-komentarze_walutowe.html
 10. http://www.morele.net/inventory/info/ZlRXvm/
 11. Popatrz na zestaw z grudnia i Marca w tej samej cenie i będziesz wiedział, ostatnio znowu ceny poszły w górę. w środę ma być w USA konferencja właśnie związana z dolarem. Ogólnie na forum tematycznym wyczytałem żeby poczekać bo ma iść teraz w dół i dzisiaj to już widać. Zobaczymy co będzie w srode EDIT: Dzisiaj o 19.30 odbyła się konferencja FED. Wynika zniej iż stopy procentowe w usa pozostaną na niezmiennym poziomie. Co oznacza iż dolar będzie spadał, także każdemu teraz doradzam czekać przynajmniej do końca mies.
 12. Czyli odezwę się jeszcze pod koniec miecha, karta może poczekać :) ps. jest jakiś kupon na darmowy montaż ?
 13. Teraz trochę się zmieniło. Otóż kartę chciałem pod koniec roku kupić na raty, przez tzw. raty allegro 0%, w grudniu 2014r była taka promocja. Ale widzę iż znowu jest dostępna do końca miesiąca. W takim razie mogę się pokusić o lepszą kartę, mianowicie myślę nad czymś na 2 lata(działania nie rat :)) w cenie powiedzmy 1tys, na średnie detala do gier ?
 14. pewnie wezmą tego Asusa. A czy ten zestaw ma zintegrowaną grafikę ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.