corsair 7000d - mam i polecam
o- to taka obudowa- u mnie tak wygląda- jest biała i powinna zmieścić to co chcesz - chociaż u mnie nie zmieściła trzech chłodnic 420mm i 45mm grube - więc ostatnią dałem na zewnątrz na aluminiowych wspornikach z tyłu - działa- to głupie nie jest XD !