Skocz do zawartości
AMD55

Problem z athlonem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma konfig taki jak w podpisie i nie umiem ustawic mojego procka na 3200 jeżeli dam napięcie z 1.75 na 1.80 to komp sie wyłańcza i włańcza od nowa a nie było tak na moich innych wg forum słabszych zasilaczach

 

miałem megabajta 350w

qteca 450w

chiefteca 1136h 360 i na tym tez tak było

i teraz na tym tak jest

 

czego to jest wina czyżby chieftec to takie ciach!lone ciach!stwo.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wyłącza sie od razu czy po chwili dopiero ?? - chlodzisz mosfety ?

dlaczego od razu idziesz na 3200+ ?? - sprobuj powoli isc od 2500+ i jak zobaczysz ze sie krzaczy to po woli zwiekszajnapiecie a nie od razu na 3200 i 1,8V 8O - to duzo zwazywszy ze proc standardowo chodzi na 1,65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiecie mi co jest grane albo wypierdalam tego chiefteca i kupuje tagana takiegohttp://allegro.pl/show_item.php?item=34856604

Bez WULGARYZMÓW proszę :!:

 

A tak nawiasem mówiąc to widzę, że sobie posty nabijasz :!: Większość twoich tematów jest głupkowata i banalna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby tak było że nabijam sobie posty i byłyby one banalne to byś znał na nie odpowiedź wiesz bys pomógła a nie komentował to ty nabijasz sobie teraz punkty a nie ja a innym narazie dziękuje zobaczymy co dalej będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma konfig taki jak w podpisie i nie umiem ustawic mojego procka na 3200 jeżeli dam napięcie z 1.75 na 1.80 to komp sie wyłańcza i włańcza od nowa a nie było tak na moich innych wg forum słabszych zasilaczach

 

miałem megabajta 350w

qteca 450w

chiefteca 1136h 360 i na tym tez tak było

i teraz na tym tak jest

 

czego to jest wina czyżby chieftec to takie <font color="#FF0000">[ciach!]</font> <font color="#FF0000">[ciach!]</font>.

Pozdrawiam

Napisz coś więcej o temperaturach na procu, mostku północnym. Czym chłodzisz? Jak zachowują się poszczególne napięcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperatura na procku 55 celcjusza chłodzone oby dwa chipsety tak jak w podpisie napięcie skacze wogóle mam na tym szefie 3,23 na vbat to chyba cos nie tak a miernika nie mam jak kupie ta zasiłkę to chyba będzie lepiej co nie oto link

http://allegro.pl/show_item.php?item=34856604

albo ten ten jest chyba lepszy co nie

http://allegro.pl/show_item.php?item=35025305

co polecacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę wysoka ta temperatura. Zanim kupisz nowy zasilacz sprawdź czy stary jest rzeczywiście wadliwy. Prawdopodobnie wina leży po stronie płyty głównej (jak postuluje Benito)...musi nieźle huśtać napieciami. Spróbuj poprawić też chłodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam kupić abita jak może płyta huśtać napięciami może jest zrąbany monitoring napięć ale to nieznaczy że ma się wyłańczać komp bo taki miałem przy megabajcie a przecierz ten zasilacz to dobry szef więc o co bieg bo nie kumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:evil:

AMD55, opanuj trochę to postolejstwo. Następny wyskok i pozostanie Ci tylko lektura Tweak'a

przez jakieś dwa tygodnie.

2 punkty + 2 za recydywę i nazbierasz razem 11, a wiesz, chyba, co to oznacza :?: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tu już teraz wiem skąd u Ciebie taka ilość zebranych punktów w tak krótkim okresie..

Nie czytałeś regulaminu, ani punktacji systemu ostrzeżeń.

Radzę Ci uważną lekturę. Unikniesz wielu problemów.

Aby zobaczyć za co dostałeś punkty, przyciśnij Dołączona grafika na którymkolwiek swoim poście. Jest tam wszystko napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...