Skocz do zawartości
Gość kev

Quake IV

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze napisze tylko co do wymagan

 

gra napewno ma Znacznie wyzsze Wymagania nizeli doom3 - pomimo ze jest na jego enginie ...

 

Dzis dla proby robilem testy

w doom3 w 1024 detale high - i gra zapierd*** i nie bylo mowy o spadkach ponizej 45-50 fps - wlasciwie to caly czas wyswietla 60 fps

 

Natomiast Quake 4 - tez 1024 i high .. to na dziendobry w niektorych lokacjach jak tylko stoje jest 38-40 fps

Natomiast jak sie poruszam i jest dynamicznie potrafi zejsc do 30fps :/

A niestety to juz jest odczuwalne ;/

Stestuje jeszcze na tych najnowszych sterowikach 81.85 - bo teraz jade na jakis mega syfskich starych betach - moze nieco sie sytuacja poprawi

Tak wiec Co prawda mozna grac w 1024 i high ale predkosci dooma 3 to to nie ma oj nie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do Quake3 to nie można jednoznacznie ocenic, bo wiadomo, tam był tylko multi. W Q4 fizyka jest taka "doomowa" jak na razie chodzę po ciemnych kotytarzach i niewiele widzę... Fajnie jest się postrzelac, ale hmm... cyba spodziewałem się czegoś więcej. No ale zobaczymy, może wkrótce zrobi się jakiś zwrot w akcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestańcie już z tymi ciemnościami bo mi się na wymioty zbiera  :blink: Macie z nią jakiś kompleks czy co ??? Dla mnie i większości to tworzy min. klimat a reszta to miała chyba trudne dzeciństwo, że się tego czepia  :angry:

1710294[/snapback]

 

Dokladnie. Pewnie jak byli dziecmi to rodzice zamykali ich w szafie i trzesli nia. Ehh ta patologia... A potem D3 sie nie lubi.

 

 

A co do gry to chyba niedlugo juz zagram :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się jeszcze zastanawiał czy jest jaśniej niż w doomie  :wink: :

 

Ale sam Q4 jest naprawdę grywalny dużo bardziej niż D3.

1710286[/snapback]

dzieki temu ze jest ciemno mamy okazje zobaczyc zajebiste efekty latarek naszych kompanów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie piszcie ze na sprzecie podobnym jaki ja mam w opisie gra wam zap...... bo mnie trzepie. Jak jest jadka to w 1024 high potrafi spasc mi do 13fps!!! ALe jak ide i walcze z 2 gora 3 to zgodze sie gra zapierdala 35fps!!(jesli mozna 35fps tak nazwac!!) jesli wylacze dodatkowe opcje (advance .....) to zgodze sie rzadko spada poniezej 25fps a nie 30 - 40!!! Ludzie wlaczcie frapsa!!!!!

Edytowane przez Jajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie piszcie ze na sprzecie podobnym jaki ja mam w opisie gra wam zap...... bo mnie trzepie. Jak jest jadka to w 1024 high potrafi spasc mi do 13fps!!! ALe jak ide i walcze z 2 gora 3 to zgodze sie gra zapierdala 35fps!!(jesli mozna 35fps tak nazwac!!) jesli wylacze dodatkowe opcje (advance .....) to zgodze sie rzadko spada poniezej 25fps a nie 30 - 40!!! Ludzie wlaczcie frapsa!!!!!

1710324[/snapback]

raczej ludziu zmień procesor <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie choc gralem tylko 1,5h gra jest dobra choc nie rewolucyjna! Jest duzo szybsza od doom3 i jasniejsza choc czasami przypomina d3! W q4 jest duzo wiecej przciwnikow na raz ( co pewnie odbija sie na wymaganiach ). Dla kazdego maniaka fpp jest moim zdaniem pozycja obowiazkowa! Jeszcze nie gralem w multiplayer! A wlasnie ten tryb wciagal mnie w kazdym quake'u najbaredziej! Patrzac na singla wydaje mi sie ze q4 w mutli bedzie napewno wciagajacy!! Pozdrawiam wszystkich!

Edytowane przez Jajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie piszcie ze na sprzecie podobnym jaki ja mam w opisie gra wam zap...... bo mnie trzepie. Jak jest jadka to w 1024 high potrafi spasc mi do 13fps!!! ALe jak ide i walcze z 2 gora 3 to zgodze sie gra zapierdala 35fps!!(jesli mozna 35fps tak nazwac!!) jesli wylacze dodatkowe opcje (advance .....) to zgodze sie rzadko spada poniezej 25fps a nie 30 - 40!!! Ludzie wlaczcie frapsa!!!!!

1710324[/snapback]

i po co tak drzesz ta jadaczke ??? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jajo, taka jest okrutna prawda. Jeden jest bardzo zadowolony z tych 40-20 klatek. A drugi nie bardzo jest zadowolony z 60-40 fps'ów.

Ja się cieszę z tego że jeszcze przy tej grze sobie pogram, nawet na high i 1024. Owszem zdarza się przy większych pomieszczeniach frame rate na poziomie 15-20 fps'ów. Ale nie rzadko jest powyżej 30 nawet podczas walki. I z tego się cieszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jajo, taka jest okrutna prawda. Jeden jest bardzo zadowolony z tych 40-20 klatek. A drugi nie bardzo jest zadowolony z 60-40 fps'ów.

Ja się cieszę z tego że jeszcze przy tej grze sobie pogram, nawet na high i 1024. Owszem zdarza się przy większych pomieszczeniach frame rate na poziomie 15-20 fps'ów. Ale nie rzadko jest powyżej 30 nawet podczas walki. I z tego się cieszę.

1710500[/snapback]

I jak zwykle wojan nie wiadomo o co...

Chyba o kase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rada dla tych co mają za ciemno - trzeba użyc atitrytools ustawic brightness pod jakies klawisze i sobie w grze pare razy jasnosc zwiekszyc

1710400[/snapback]

a nie prosciej wlaczyc konsole i dac

r_gamma 1.2

r_lightscale 3

??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojeju jeju normalnie ziomek niejaki jajo płacze ze mu zwalnia do tam 13 fps . Łupie sobie w q4 na moim sprzęciku i jakos ponizej 30 to nie spada , wiec chyba jojo cos masz nie tak z tym swoim kompem , a stawiam na proca , ktory juz az wzywa o pomste aby go zmienic :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojeju jeju normalnie ziomek niejaki jajo płacze ze mu zwalnia do tam 13 fps . Łupie sobie w q4 na moim sprzęciku i jakos ponizej 30 to nie spada , wiec chyba jojo cos masz nie tak z tym swoim kompem , a stawiam na proca , ktory juz az wzywa o pomste aby go zmienic :P.

1710523[/snapback]

Thortona zmieniac bo wola o pomste ?

Dobry thorton jest taki sam jak dzisiejsze proce.

Sa wersje z odblokowanym mnoznikiem i niektore smigaja z baardzo wysokim FSB i moga pokazac nawet Venicowi pazurki.

Jezeli juz polecialem ostro po OT to dodam, ze w kwestii prockow swiat sie zatrzymal jakies 2 lata temu gdy powstaly wlasnie bartony.

 

Aby nie wylecial post z watku to zapytam o kwestie wymagan.

Jedni pisza, ze smiga tak samo jak D3 inni, ze zwalnia 2 krotnie.

Takie rozbiezne opinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...