Skocz do zawartości
bbc20000

Najlepszy FPS roku 2004 ? [Ankieta]

Jaka jest wedlog ciebie najlepszy FPS roku 2004 ?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest wedlog ciebie najlepszy FPS roku 2004 ?

    • 1. FarCry
      51
    • 2. Doom 3
      15
    • 3. Half-Life 2
      109
    • 4. Painkiller
      8
    • 5. inna
      9


Rekomendowane odpowiedzi

HL2

Painkiller

DOOM3

 

FC- (paskudna cukierkowa grafika , wszedzie krzaki , no i przeciwnicy jak ulepieni z kupska.. )

Widac ze grales dlugo w FC... Cala gre jest ta ochydna cukierkowata grafika, wogole prawie jak bajka.. :|

Za to doom 3 tam nie bylo cukierkowatej grafiki tylko ciemno jak w [gluteus maximus] i co 2 tekstura rozmazana :roll:

no offence... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HL2

Painkiller

DOOM3

 

FC- (paskudna cukierkowa grafika , wszedzie krzaki , no i przeciwnicy jak ulepieni z kupska.. )

Widac ze grales dlugo w FC... Cala gre jest ta ochydna cukierkowata grafika, wogole prawie jak bajka.. :|

Za to doom 3 tam nie bylo cukierkowatej grafiki tylko ciemno jak w [gluteus maximus] i co 2 tekstura rozmazana :roll:

no offence... :wink:

doom3 nie jest idealny kazdy widzial i kazdy ocenic moze ... moje zdanie jest takie mimo iz daleko mu do idealnego produktu to jednak oferuje najwiecej ze wszystkich gier dostepnych na rynku a na jaego silniku moga powstawac spokojnie gry i to przejakis jeszcze czas ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowaie FC, dlaczego? ogromne plansze, rewelacyjna grafika, super klimacik, długa rozgrywka.

HL2 jest za liniowy, można iść 10m w lewo lub 10m w prawo, zawsze jest tylko jedna droga do celu, gdzieś jakaś dźwignia, przycisk i dalej i dalej i koniec... Blee...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowaie FC, dlaczego? ogromne plansze, rewelacyjna grafika, super klimacik, długa rozgrywka.

HL2 jest za liniowy, można iść 10m w lewo lub 10m w prawo, zawsze jest tylko jedna droga do celu, gdzieś jakaś dźwignia, przycisk i dalej i dalej i koniec... Blee...

no... człowiek ma wrażenie jakby szedł po długodystansowym torze przeszkód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Half Life 2. Fakt, trochę zbyt liniowa ale mimo wszystko grywalna i fajny klimat. Graficznie też znakomita, oczywiście brakuje jej nieco do Far Cry ale FC w max detalach to ja mogę sobie obejrzeć na screenie, a grać nie da rady, tymczasem HL2 ma zajebiście zoptymalizowany engine - nie rozumiem jak ta gra może Wam haczyć na Radeonie 9800pro skoro jest jedyną od wielu miesięcy nową grą, w którą na Radku 9600pro mogę grać w 800x600 z detalami na full oraz AA i Anizo. W Doom'ie czy FC był pokaz slajdów i to powolny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. HL2 (choć dopiero zacząłem grać)

2. Far Cry(nie grałem ale sądząc po opiniach powinien się tu znaleźć)

3. Painkiller

a gdzie Doom?... no cóż wg mnie graficznie najlepsza z prezentowanych tytułów ,ale jeżeli chodzi o grywalność to zostaje w tyle za wyżej wymienionymi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie "numero uno" to HL bez dwóch zdań. Bo pierwsze śmiga mi dobrze (jak dołorzyłem drugą kość 256 od starszego to grałem z absolutnie wszystkimi ustawieniami na max - czasami zacieło ale to szczegół ;)), a po drugie świetny klimat. Na drugim będzie Painkiller (obie części) bo jestem patriotą :D - bawiłem się przy nich świetnie. Trzecie to Doomol "trzeci", bo w FC nie grałem jeszcze. Ale chyba nikt z was nie wspomniał o Halo 2 na Xboxa, który w zachodniej prasie zbiera doskonałe recenzje. Sam ixa nie posiadam ale jak wyjdzie na pieca to z pewnością się w niego zaopatrzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaglosowalem na Doom-a 3 poniewaz nie wiem jak wyglada HL2, niestety nie gralem jeszcze... wlasnie czekam na ta gre i nie mgoe sie doczekac... grajac w domma na moim sprzecie naglasniajacym prawie dostalem zawalu i musialem zaprzestac grania w nocy poniewaz robilo sie naprawde niebezpiecznie.... z niecieprliwoscia czekam na HL2, jestem ciekaw czy jest naprawde taki dobry jak ludzie o nim pisza...

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Far Cry - ukazal sie niespodziewanie, wyglada slicznie - moim zdaniem lepiej niz HL2 i ukazuje wiecej efektow graficznych, duza swoboda w dzialaniu, swietny engine (dziala calkiem sprawnie), dlugosc. Dla mnie minusem bylo pojawienie sie potworkow - gra mnie wowczacz nieco odrzucila, ale ukonczylem.

2. Half Life 2 - ladna grafika i dobrze zoptymalizowany, chociaz nie pozbawiony bledow engine, swietny pomysl z Gravity Gunem, malo muzyki, kiepkie AI przeciwkow, liniowa.

3. Painkiller - ladna graficzka, fajnie przybijalo sie przeciwnikow kolkami do scian ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 oczywiscie Far Cry < gra od ktorej nie moglem sie oderwac ...

2 HL2 < niezla aczkolwiek czasem nudnawa ( plywanie tym czyms szczegolnie , prawie wywalilem przez to gre z dysku )

 

D3 nie zasluguje na miejsce obok tych gier wyrzej

 

painkiller wogle nie powinien sie tu pojawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Dla mnie zdecydowanie HL2.ale w ankiecie zapomniano napisac o najwazniejszym tytule - Chronicles of Riddick,kto wie,moze to przebije HLa?Zobaczymy jak pogram dzis o polnocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zdecydowanie HL2.ale w ankiecie zapomniano napisac o najwazniejszym tytule - Chronicles of Riddick,kto wie,moze to przebije HLa?Zobaczymy jak pogram dzis o polnocy :)

A już wyszedł na PC? Z tego co wiem to bardzo klimatyczna gierka 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Dla mnie zdecydowanie HL2.ale w ankiecie zapomniano napisac o najwazniejszym tytule - Chronicles of Riddick,kto wie,moze to przebije HLa?Zobaczymy jak pogram dzis o polnocy :)

A już wyszedł na PC? Z tego co wiem to bardzo klimatyczna gierka 8)

Wyszedl i podobno zjada wszystko z wyjatkiem hl2,czyli: Pozycja 1 - HL2,Pozycja 2 Chronicles of Riddick,Pozycja 3 - Far Cry/Doom 3 egzekfo,Pozycja 4 - Medal of Honor Pacyfik Assault

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zdecydowanie HL2.ale w ankiecie zapomniano napisac o najwazniejszym tytule - Chronicles of Riddick,kto wie,moze to przebije HLa?Zobaczymy jak pogram dzis o polnocy :)

A już wyszedł na PC? Z tego co wiem to bardzo klimatyczna gierka 8)

Wyszedl i podobno zjada wszystko z wyjatkiem hl2,czyli: Pozycja 1 - HL2,pozycja 2 Chronicles of Riddick,pozycja 3 - Far Cry/Doom 3 egzekfo

Hehe.... niech zgadne.. gra na miare HL2... :wink:

Podobnie mówiłes o PoP: WW ( czy jakoś tak) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku wyszlo wiele wspanialych FPS gier ? ktora wedlog was jest najlepsza ?

 

 

Ja wybralem Farcry z tego tytulu ze graficznie ta gra nie ustepuje Hl2 i jest mniej przyjazdna dla slabszych komputerow niz HL2. HL2 nawet na moim systemie sprawia problemy co mnie to troche dziwi. quote]

 

dziwne, ja mam wolniejszy od twojego, i obre gry chodza mi płynie na ustwaieniach medium, przy czym HL2 lepiej, o dziwo według mnie ma minimalnie mniejsze wymagania niz FC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie FAR CRY :!:

Dlaczego? Sprawa jest prosta:

 

1 - GRA NIE JEST LINIOWA :!: Pod tym względem nastąpił pewnego rodzaju przełom - moge pływać sobie po wyspach, szukajac np. dogodnej pozycji snajperskiej; wykonywać zadania jak mi sie podoba - nic mnie nie ogranicza.

 

2 - AI PRZECIWNIKÓW - również przełom w grach FTP - kto przeszedł na wysokim poziomie trudności, ten wie o co chodzi.

 

3 - niemal FOTO-REALISTYCZNA GRAFIKA - znacznie bardziej efektowna niż ta w doomie (ktory nadrabia jedynie dynamicznymi cieniami :P )

 

4 - CIEKAWA ROZGRYWKA I SCENARIUSZ

 

5 - oraz najważniejsze - SATYSFAKCJA Z GRY :!:

 

 

IMO klasyfikacja powinna wygladać tak:

1 - FAR CRY (należy zwrócić uwage, że gra wyszła długo przed HL 2)

2 - HL 2

...

...

3 - DOOM III

i inne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i racja ze FC nie jest tak liniowy jak HL2, ale od dawna mi się tak przyjemnie nie grało jak w HL2 (oczywiście Hard), FC raczej przynosi wontpliwa przyjemnosc z gry przynajmniej mi.

 

A tak pozatym to lubie se jeszcze pograć w ET, UT(wszystkie cześci) no i na singlu CoD i MoH. :) I dziwna sprawą jest że FPP jest jedynym gatunkiem gier w które gram. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...