Skocz do zawartości
marcellus

Call Of Duty - Rozgrywki Tweak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

ehh.. no jak widać ;] największym problemem TT było.. a raczej nie było serwa... teraz niby jest ;]

buhehe- ale nawet jeleń najgroch jest w pro :P a jak ten sie tam dostał? nei wiem :P:P

ale może nawet czasem zagramy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo słuchacie dzis pogadam z aminem to moze postawie stały serwer TWEAKA był wczesniej serwer MSK czyl mojej sieci noi pingi były w miare, jak sie admin zgodzi to dzis postawimy :) niestety nikt z tweaka mimo iz to ogłacszałem nie chciał grać :( ehhh zobaczymy moze admin sie zlituje hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo słuchacie dzis pogadam z aminem to moze postawie stały serwer TWEAKA był wczesniej serwer MSK czyl mojej sieci noi pingi były w miare, jak sie admin zgodzi to dzis postawimy :) niestety nikt z tweaka mimo iz to ogłacszałem nie chciał grać :( ehhh zobaczymy moze admin sie zlituje  hehe

noi sie udało :) teraz zostaje ustalenie godzin w jakich gramy wtedy załoze hasełko i bedziemy grali tylko my :) serwer to 83.238.57.2:28960 mozna grać non stop :) ale na nasze rozgrywki bede zakładał hasło bo mam na nim admina :) hasłem bedzie np. tweak

pozdro!! piszcie o ktorej gieramy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...