Skocz do zawartości
marcellus

Call Of Duty - Rozgrywki Tweak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

dla nieświadomy... ja też jestem w TT, zawsze byłem! ale mam wbite w łeb, że tag wcale o tym nie świadczy ; P

więc również pomału mam w D tą niby rekrutacje, ale mniejsza z tym

kiedy do jasnej ciasnej snajpy włączycie jelenie, wtedy czekam na paFloF gonzo... ;]

 

a tak poza tym. [*] dzis nie gramy!

Edytowane przez osek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak poza tym. [*] dzis nie gramy!

1365549[/snapback]

popieram ten pomysl...

tak jak wszystkie portale, radia, TV i instytucje, tak jak cale Panstwo Polskie, od wczoraj jest zaloba narodowa, takze naszym obowiazkiem, jest takze uczczenie Jego pamieci na swoj sposob...

 

[*]...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy juz od operatorow :(

1369644[/snapback]

i dostales po [gluteus maximus] :] to bylo do .malego

 

 

mozna do normalnego CoD wrzucic jakos bronie z UO ? chodzi mi o karabiny i granaty dymne :] i moze jakies mapki :)

Edytowane przez tanaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za takim rozwiązaniem, że wraz z patchem 1.6 (o ile taki wyjdzie) do CoD powinni wprowadzić bronie z UO. Bęzie większy wybór, będzie wyglądający po ludzku sten, będzie u brytyjczyków zaje***ty rewolwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociaż mam już nowy klan miło było pooglądać jak starzy znajomi (2 z 4) grają spara ;]

 

nikt sie tu nie chwali jak im poszło więc pochwale sie za nich ;]

 

TT (16:24) SUS

 

harbor

 

TT (axis) 2:8 SUS (allies)

Dołączona grafika

 

TT (allies) 6:4 SUS (axis)

Dołączona grafika

 

 

carentan

 

TT (allies) 3:7 SUS (axis)

Dołączona grafika

 

TT (axis) 5:5 SUS (allies)

Dołączona grafika

 

 

biorąc pod uwage że TT grało bez TS'a i z marszu bez taktyk to chyba można powiedzieć że dobrze im poszło ;]

 

SUS niejednokrotnie zdziwione że ktoś kto broni raszuje po całej mapie :P

może z tego zaskoczenia taki wynik ;]

 

jak ktoś chce to udostępnie demko moimi oczami ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok od dzis "mam pingi" LOL ale znowu kopie mnie z TO bo PB sie nie chce zaktualizowac, a manualnie cos tez nie idzie :/ ajjjj :(

1374318[/snapback]

wez wpisz w consoli przed polaczeniem sie z serwerm, "/pb_security 0", potem polacz sie z tactopsem lub z innym serwem i masz GUUUUCIO :D :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej na jakim serwerze gracie? Podajcie IP to wpadne czasami ponabijać fragów:] oczywiście mam nadzieje, że wersja 1.5 ... Gdyby ktoś chciał się zmierzyć z poważnym zawodnikiem to zapraszam na PM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej na jakim serwerze gracie? Podajcie IP to wpadne czasami ponabijać fragów:] oczywiście mam nadzieje, że wersja 1.5 ... Gdyby ktoś chciał się zmierzyć z poważnym zawodnikiem to zapraszam na PM :)

1375187[/snapback]

serwer TactOps# --->>> www.tactops.cal.pl , CKR MOD , super towarzystwo... :wink: , czeste i bardzo wysokie lagi :cry: i dodatkowe mapy :D poziom... hmm czasami nawet, nawet wysoki, a czasami to jestem pierwszy :lol:

 

217.153.86.86:28990

Edytowane przez .maly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej na jakim serwerze gracie? Podajcie IP to wpadne czasami ponabijać fragów:] oczywiście mam nadzieje, że wersja 1.5 ... Gdyby ktoś chciał się zmierzyć z poważnym zawodnikiem to zapraszam na PM :)

1375187[/snapback]

Ta jasne... A ja jestem prO wymiataka, mam aimbota w rekach, wall hacka w oczach i ogolnie jestem cool...

 

Zalosne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kare mam na kompa ;/

 

wlasnie skonczylem........

 

Jak cos to bede w poniedzialek o 14 chyba.... pisz na PW jak cos :D

1378278[/snapback]

no jo, ja tez bede na TO1 dopiero w poniedzialek, w niedziele siedze przy kompie i pisze od rana na polaka na ustna bibliografie i musze juz sobie wypracowanie zrobic, potem musze do ustnej matury jeszcze ksiazke przeczytac, i potem jeszcze z matmy siepouczyc :lol: :mur: ale w poniedzialk beda juz wszystkie oceny i po szkole troche se pogram :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...