Skocz do zawartości
marcellus

Call Of Duty - Rozgrywki Tweak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

narazie serwer jest w fazie testow :\ a grac na nim moze ok 8-10 osob z pingem 50-80

 

jak bede zmienial cpu i mobo to zostawie te graty co mam na serwer :] jakie moze miec minimalne wymagania serwer do coda na ok 12 osob ? juz myslalem zeby kupic jakiegos procka ok 1700xp+ i mobo na dwa procki tylko drogie takie plyty :[

Edytowane przez tanaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wymagań serwera COD - dedykowany na linuxie zabiera mi ok 45-50 % z durona 1000 i ok 50 - 55 MB ramu (przy 18 slotach) - więc nie są to jakieś duże wymagania. Pingi zależą bardziej od jakości łącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co jest chlopaki: zero dyskusji??

 

Co z tym serverem?

1399000[/snapback]

z serwerm hm - pogadaj z tanaka :D moze cos poradz, ale jak juz to tylko trzeba sobie zarezerwowac u niego i bedzie :)

 

no wlasnie trzeba cos pograc...!! bo juz pare dni nie widuje znajomych mordek na serwach ;]

1399184[/snapback]

cos pograc - ja non-stop teraz bede na TO1 :wink: :P bo matura (ustne) juz OK teraz w maju beda dopiero pisemne, takze duzo teraz bede grac na TO1 - kto sie dolaczy do zabawy :wink: ?

 

Brakuje ci moich headow??

Ja mam tygodniowy odpoczynek od CoD.

Mam dosc pytan o TT, RCONa, to czy chce grac w innym klanie itd.

1400012[/snapback]

zadko kiedy widzialem, aby jonathan zabil kogos hedem :wink: :lol:

 

tak brakuje mi tych head'ow... nikogo tak latwo nie trafic w glowke jak Ciebie :D

1400015[/snapback]

a co juz moich ci nie wystarcza :wink: :)

 

Co do wymagań serwera COD - dedykowany na linuxie zabiera mi ok 45-50 % z durona 1000 i ok 50 - 55 MB ramu (przy 18 slotach) - więc nie są to jakieś duże wymagania. Pingi zależą bardziej od jakości łącza.

1400046[/snapback]

to mowisz, ze bedziesz nam serwa stawial :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg nabz moze zagracie z nami mecz do cb jak jestescie tacy mocni w gebie to pewnie na meczu jest to samo ?? co wy na to ?? sobote mamy praktycznie wolna wiec mozemy grac kiedy tylko wam pasuje.

1405512[/snapback]

o kolejny amator :wink: nie wiesz co TT :D my najpier musimy ocenic przeciwnika, znaczy sie TT musi ocenic, ja tam nic do gadania nie mam :wink: B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kolejny amator :wink: nie wiesz co TT :D my najpier musimy ocenic przeciwnika, znaczy sie TT musi ocenic, ja tam nic do gadania nie mam :wink: B)

1405551[/snapback]

Ahhahahahah Ares back LoL !

Maly zobacz sobie na początkowych stronach tego tematu co on wypisywał :D Nawet dostal bana :D

Taki z niego pr0....

 

Gnz....wkrocz do akcji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powaznym klanem

1405729[/snapback]

MEHEHEHEHEHEHE

 

szczerze to ja sie boje grac z takim powaznym klanem naprawde, boje sie ze jesli taki powazny klan dostanie od nas po [gluteus maximus] to sie chlopaki zalamia i jeszcze samobojstwo popelnia :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że nic sie nie nauczyłeś po ostatnich wydarzeniach ... jak można nie dostrzegać że skoro wszyscy z tego tematu sie z ciebie śmieją to z tobą jest coś nie tak ...

 

grasz dobrze, grasz lepiej ok - my nie chcemy tego słuchać.

 

przyszedłeś sie tu znów przechwalać, wyzywać i wypisywać te swoje OMG'ady to szybko sie pożegnamy...

 

 

 

co do reszty chłopaków z tematu ... :dontfeedtrolls:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz gonzo musisz tutaj czesciej zagladac bo chlopaki wkraczaja do akcji i robia zamieszanie :D SMIERC CZITEROM, itp, itd :D (itp-wszystko reszta, itd - np. omg :lol:)

 

P.S gonzo kiedy powrocisz na TactOpsa...:>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg przyszedlem z propozycja zagrania meczu #e-Cleaners vs TT a wy odrazu zmieniacie temat, powiedzcie poprostu, ze sie boicie, niechcecie albo ze przyjmiecie wyzwanie.

1405789[/snapback]

 

Heheh...wyzwanie... :D

 

Apropos... widziałem w okolicach miejsca zamieszkania Aresa sklep o tej samej nazwie*... (mozna tam kupic cool, Pr0, POWAZNA odziez....) i wnioskuje ze tam sie wlasnie on ubiera, a ta nazwa to jest na jego czesc !! :D

 

* - Odziez dziecęca itp lub jak woli nasz miSZCZ etc :P

 

Moze kiedys wrzuce fotke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S gonzo kiedy powrocisz na TactOpsa...:>?

1406154[/snapback]

nigdy ;]

 

chyba że moda zdejmą ;]

 

jak zdejmą to i tak nie wróce aż łącza nie naprawią ;]

 

 

za długo już gram riflem na niezmodowanych serwach by teraz sie tylko denerwować powolnością ruchów i przeklinać pingi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy ;]

napewno :>?

 

chyba że moda zdejmą ;]

UWAGA, UWAGA - specjalnie na zyczenie gonza bedzie mod zdjety z opsa :P

 

jak zdejmą to i tak nie wróce aż łącza nie naprawią ;]

za długo już gram riflem na niezmodowanych serwach by teraz sie tylko denerwować powolnością ruchów i przeklinać pingi ;]

1406856[/snapback]

aaa i gonzo placi nam w pifpafie za 36 slotowy serwer :P chyba, ze znajdziesz lepszych opeatorow za free :wink:

 

- pozdro 8)

 

P.S. to nikt nie chce grac spara...:| :unsure: ehhh a potem narzekacie, ze nic nie gra TT <_<

 

pozdro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat o COD więc mam pytanie niedawno kupiłem na allegro pełną wersje oryginalną i mam problem że na niektórych serwach jak na nie wchodzie pisze informacja"czekaj na autoryzację klucza cd" i tak w nieskończoność... ale to jest jakieś 10% serwów... O co tu chodzi? 2. Pytanie co może być powodem dość znacznych przycinek gry? config u dołu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat o COD więc mam pytanie niedawno kupiłem na allegro pełną wersje oryginalną i mam problem że na niektórych serwach jak na nie wchodzie pisze informacja"czekaj na autoryzację klucza cd" i tak w nieskończoność... ale to jest jakieś 10% serwów... O co tu chodzi?

no to pewnie koles spisal sobie klucz, a sprzedal tobie oryginala, z ktorego klucz (cd-key_ juz jest wykorzystywany, wlasnie przez nigo, lub sprzedal jeszcze osobno klucz za dodatkowa kase :lol: a te 10% bo pewnie nie skrakowane, a na reszte mozesz wejsc, gdzie nie sa potrzebne cd-keye

 

2. Pytanie co może być powodem dość znacznych przycinek gry? config u dołu

1410151[/snapback]

moze masz za duzo detale?:| a moze formata czas zrobic? :? napisz ile masz fps'ow (wlacz cod'a -> polacz sie z jakim serwer, gdzie mozesz grac i wpisz w consoli -> " /cg_drawfps 1 " i wylacz console i zobacz ile masz w prawym gornym rogu fps'ow :P :lol: :) ) a moze to lagi na serwie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy da sie sprawdzić czy ktoś więcej gra na moim cdkeyu? Udusze kolesia ... zadzwonie tylko nie wiem co powiedzieć ;) "czy gra pan na moim cdkeyu?" :|

 

edit. klatek mam z rzędu 40-:-60 częściej 60

Edytowane przez Sphinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...