Skocz do zawartości
marcellus

Call Of Duty - Rozgrywki Tweak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

pfff, a onio siedzie od 5 rana, do 24 w nocy przed kompem i gra non-stop... po tym co widze :wink: bo On co godzine mi na gg wysyla adres ip serwa, ze tam siedzi i gra :wink:

1452004[/snapback]

 

OO wypraszam sobie :P Siedze gora od 12 do 22 :P

Wlasnie zaczynam dzisiejsza dawke.... w sobote 100 m od mojej chaty bedzie wystepowala IRA wiec moge dac wam jakas transmisje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm kiedys byl jeszcze serwer TO UO, mozna by go przywrocic do zycia dla zwyklej wersji CoD, bez modow, bez snajp, z dodatkowymi mapami itd ?? :D

 

to chyba nie jest awykonalne? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm kiedys byl jeszcze serwer TO UO, mozna by go przywrocic do zycia dla zwyklej wersji CoD, bez modow, bez snajp, z dodatkowymi mapami itd ?? :D

 

to chyba nie jest awykonalne? :wink:

1453302[/snapback]

Wlasnie TactOps nie mogl by postawic jeszcze jednego serva, 16 slotow, cod, bez modow, mapy dodatkowe itp ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadam z Zigim

1455852[/snapback]

nice pomysl !! czekam na pozytywane efekty dzialania ;] ja nie gralem 3 dni, bo w pracy od 6 rana do 22 ;/ ale spoko sobote i niedziele mam wolna takze sobie popykam :wink: ale od pon. dalej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadam z Zigim

1455852[/snapback]

Grate! Napisz co z tego wyszlo :)

 

 

nice pomysl !! czekam na pozytywane efekty dzialania ;] ja nie gralem 3 dni, bo w pracy od 6 rana do 22 ;/ ale spoko sobote i niedziele mam wolna takze sobie popykam :wink: ale od pon. dalej :P

1455911[/snapback]

Wreszcie zmieniles opis :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj nocna sesja ... od 19.00 - 4 rano :/

 

troche publika + 2 spary + 2 mixy ;]

 

rano nie miałem oczu ;]

 

pewnie nie grałbym tak długo ale jako że miałem wczoraj niezłego farta (bo skilla brak :P) i byłem wszędzie najlepszy to mi sie podobało ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj nocna sesja ... od 19.00 - 4 rano :/

 

troche publika + 2 spary + 2 mixy ;]

 

rano nie miałem oczu ;]

 

pewnie nie grałbym tak długo ale jako że miałem wczoraj niezłego farta (bo skilla brak :P) i byłem wszędzie najlepszy to mi sie podobało ;]]]

1456210[/snapback]

Ale z ciebie papla :P

 

Mhmmm... najdroch... masz pomysly!

PS: niezauwazyliscie ze strashnie malo osob pisze w tym temacie?? :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twin? :o o kur**! to ty jeszcze zyjesz? hehe czy kumpli nowych szukasz B)

1456241[/snapback]

najdroch a Ty tez jeszcze zyjesz? :wink: chyba pierwszy raz od miesiaca na forum cos napisales...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwer Tact Ops oraz pozostale serwery ktore staly na tym samym sprzecie czyli e-komputer (chyba 2 lub 3) PADLY! Sprzet padl... najprawdopodobniej procesor sie spalil o_O Niezly kibel hahaaaa! Podajcie panowie z laski B) swojej ajpi kilku fajnych serwerow! danke szyn!

 

prostujcie sie! :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto serwery na ktorych gram, oprocz tych co padly (Win Talkers, TO1, IFC, oraz Steal panters) uprzedzam, iz nie wszystkie serwery sa skrakowane, poniewaz zakupilem oryginala :wink: B)

 

 

 

S&D

 

[ZTP.NET] CoD Public Server 24 / 7 |72ms| 83.142.72.8:28960 - skrakowany!!!

 

dot com COD serwer|123ms| 212.182.96.186:28961

 

CoD neostrada tp/Strefa Gier |PB=ON|PAM1.08|S&D|47ms|193.110.122.209:28960[/b]

 

[bez Strachu with zk] Public Server | www.bez-strachu.pl | GamesNet.pl|50ms|213.218.117.243:28960

 

:: Asta-Net CoD Serwer :: FragZone|62ms|81.15.212.6:28960 - skrakowany!!!

 

[www.ekomputer.pl] #SUS|Public Server ONLY Original CD-KEY|50ms|85.128.75.172:28960

 

Virtual CoD Soldiers Public Serwer GamesNet.pl|55ms|213.218.117.227:29050

 

^4Destroy company Clan server Theater Of The Dreams|59ms|62.21.96.9:28960

 

e^9P^1 ^7Excellent ^9Players^1 ^2Clan ^3Server ^1Sponsored ^3by ^4dot.com|123ms| 212.182.96.186:28960

 

^5#^7Sn^5ow So^7ld^5ie^7rS^5# [bTK] ^5-=^7Public Serwer^5=-|55ms|80.54.240.3:28960

 

^1[^7L^9i^7W^1] ^4P^7ublic ^4S^7erwer^7 by ^4T^7kk.^4N^7et.^4P^7l|55ms|83.145.128.3:28960

 

^3CoD^0 | ^7AS^4MED^0.PL|97ms|195.117.34.114:28960

 

^3veranet ^2CoD ^3Server ^9|62ms|195.214.217.138:28960

 

^7CoD ^1neostrada tp/Strefa Gier ^4|^7PB=ON^4|^7PAM1.08^4|^7S&D|49ms|193.110.122.205:28960

 

^3ProGame s4s SERVER ^1MultiGaming ^9Clan Server|69ms|212.87.237.134:28960

 

-[ DolinkaNET ]- Call of Duty (Waw/PL)|132ms|212.75.108.235:28960

 

^1~^9p13^1~^9 and ^8ATM Clan Server- Hosted By ^1Enterpol|55ms|83.142.115.33:28961

 

^3NS ^2CoD ^3Server ^7|70ms|62.233.171.20:28960

 

^3Server v1.5 ^7-=CALL OF DUTY=- ^4ZANET|121ms|217.153.211.68:28960

 

^1|^7RRF^1| ^7*^2CLAN SERVER^7* ^7S^1ponsored ^7B^1y ^7BYD^1net |67ms|81.15.220.15:28961

 

'Rybnet! public server|71ms|195.82.184.4:28960 - skrakowany!!!

 

reszty nie wiem czy skrakowane, te co pamietalem, jak mialem pir**a, to napisalem, ale teraz juz mam oryg. i gram na tych w/w, a jak bedziesz chcial to Ci napisze jeszcze TDM i DM B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwer Tact Ops oraz pozostale serwery ktore staly na tym samym sprzecie czyli e-komputer (chyba 2 lub 3) PADLY! Sprzet padl... najprawdopodobniej procesor sie spalil o_O Niezly kibel hahaaaa! Podajcie panowie z laski  B) swojej ajpi kilku fajnych serwerow! danke szyn!

 

prostujcie sie! :]

1460426[/snapback]

Servery stoją, mozna grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok panowie trzeba zagrac TT vs. "siakis klan" bo publiki mi juz nie wystarczaja  B)  a jesli nie TT to ja na jakis mix sie moge pisac :)

1463133[/snapback]

Proponował bym Tweak.pl vs Polish Army (jezeli oczywiscie zgodzą sie oni grac). Jakies sugestie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby zagrac jakis mecz to trzeba trenowac! trzeba miec obcykana przynamniej jedna swoja mape, ustalic jakas taktyke itp. A bez tego to mecz bedzie wygladal jak na publiku... kazdy idzie gdzie chce i kazdy chce jak najwiecej fragow... o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam juz swoj klan, i radze tez wam zmienic TT na jakis porzadny :| jestm w uT i normalnie WOW!! takta na kazdej mapie, 3 ts'y, serwer, cb, pif-paf - normalnie GREAT! :wink:

 

pozdro cioteczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam juz swoj klan, i radze tez wam zmienic TT na jakis porzadny :| jestm w uT i normalnie WOW!! takta na kazdej mapie, 3 ts'y, serwer, cb, pif-paf - normalnie GREAT! :wink:

 

pozdro cioteczki

1464320[/snapback]

Jeszcze kilka dni temu byles z nami na rowni a teraz wyzywa nas od cioteczek... Milo nam :)

Jak mamy taktyki wymyslec skoro TT nie ma nic, Cl`e nic nie robią, nic nie ma ;P Ani nawet nie wiadomo kto jest obecnie... (Maly w UT.... czyli w TT nie ?? ) Ciagle tylko jakies laiki pytają sie co to TT i czy mozna dojsc... ktore w CB itd.. :P Wiec co to za marka skoro nikt nie wie, co ten skrot znaczy ?? :mur:

 

Mozna by to odbudowac... i zrobic porządne TT aby bylo w miare,.... znane itp :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no trzeba wkoncu cos zrobic z TTeamem !! jeszcze miesiac temu bywajac na TO widywalem 8 ludzi z TT a teraz? nikogo :/

1464782[/snapback]

Moglby ktos podac wszystkich czlonkow TT i ich numery gg ?? (te osoby ktore nie maja klanu [po za TT]) ?? Jest pewna sprawa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie ja nie chce was martwic ale Tweak Team ZAKONCZYL swoje istnienie ponad POL ROKU TEMU! Z dniem kiedy wylaczyli nam serwer pif-paf, usunieto nam strone z domeny .com i ludzie sie wykruszyli... Teraz jest tylko "marka" TT Jak chcecie to sprobojcie cos nowego zrobic... ja gram TYLKO i wylacznie 4fun. No chyba ze stara ekipa sie spręży (Stranger, NYer, Johnatan, Gnz odpadł, Twin odpadł, Darcon i ktos tam jeszczy byl:]) ale na to sie nie zapowiada.

ole!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie ja nie chce was martwic ale Tweak Team ZAKONCZYL swoje istnienie ponad POL ROKU TEMU! Z dniem kiedy wylaczyli nam serwer pif-paf, usunieto nam strone z domeny .com i ludzie sie wykruszyli... Teraz jest tylko "marka" TT Jak chcecie to sprobojcie cos nowego zrobic... ja gram TYLKO i wylacznie 4fun. No chyba ze stara ekipa sie spręży (Stranger, NYer, Johnatan, Gnz odpadł, Twin odpadł, Darcon i ktos tam jeszczy byl:]) ale na to sie nie zapowiada.

ole!

1465476[/snapback]

No wlasnie co z Twin`em ? A co z tymi nowymi "nabytkami" ??

Mozna zalozyc nowa marke.. Tweak.pl :P

A co z klanem Pclabu?

 

PS: Czyli mam przez to rozumiec ze ty nic nie chcesz tak ?

Edytowane przez Onio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...