Jump to content
Sign in to follow this  
lordmistrzbobek

Jaka nagrywarka DVD z obecnych na rynku jest najlepsza?

Recommended Posts

Tym bardziej, że dużo osób dało się naciąć i kupiło Pioneera DVR-112/212 a tu taka kaszana, za przeproszeniem, że głowa mała. Zobaczymy na co mi wymienią, ale jestem zażenowany, bo jak widać, taka sytuacja nie tylko spotkała mnie. Nie ma co bronić producenta, puścił bubel - niech wymienia na nowy ;).

No... ja też dałem się naciąć i kupiłem Pioneera DVR-212 :) i jak na głupka przystało jestem zadowolony, niemal równocześnie moi kumple zakupili odpowiednio Samsunga i Optiarca i jak na razie po paru testach z wypalaniem i odczytem na pewno bym się z Nimi nie zamienił :)

Mój Pioneer wypala płytki nieznanych firm których te dwa pozostałe albo nie chcą w ogóle wypalić albo w ogóle nie wykrywają, a co do odczytu to, owszem długo i z rzężeniem ale odczytał moją porysowaną i pękniętą starą płytkę.

Jednak zależało mi przede wszystkim na wypalaniu :)

P.S.

Być może jutro mój Pioneer się zepsuje, albo za miesiąc zacznie źle wypalać Verbatimy z prędkością x2 ale jak na razie cieszę się że dałem się naciąć :)

Edited by irishmist

Witam. Dzisiaj zakupiłem LG GSA H44N ;)

Miał już ktos taką nagrywarke? Jak sie sprrzwdza?

Ja bede wstanie cos o niej napisac nie prędzej niż za jakieś 2 tygodnie.

Dawno tu nikogo nie było :) . Potrzebuję porady co do nagrywarki DVD, bo kompletnie nie mam pojęcia jakie modele teraz są warte uwagi (do 120 zł), jakieś propozycje :) ?

Edited by St.Anger

Witam. Ma ktoś z was Pioneera DVR-212 i płytę główną AS-Rock Dual-sata2? Jeśli tak, to czy u was ta nagrywarka też zacina komputer po włożeniu czystej płytki? Dodam, że ten problem nie występuje na dwóch innych komputerach.

PS. Czy Samsung DVD+/-RW SH-S203B będzie dobrym wyborem, jeżeli głównie zależy mi na ciszy i na odczycie?

Samsung będzie dobry.

Sparwdź w biosie czy Pioneer jest w trybie DMA. Jak jest np w PIO to zmień na DMA.

Jasne :lol:. Tym bardziej, że dużo osób dało się naciąć i kupiło Pioneera DVR-112/212 a tu taka kaszana, za przeproszeniem, że głowa mała. Zobaczymy na co mi wymienią, ale jestem zażenowany, bo jak widać, taka sytuacja nie tylko spotkała mnie. Nie ma co bronić producenta, puścił bubel - niech wymienia na nowy ;).

mam Pioneera 212 odkąd tylko pojawił sie w Polsce, niestety padł po czasie zapis/odczyt CD, ale na gwarancji mi go naprawiono w Alstorze i wszystko potem śmigało super jednak sprzedałem bo mnie wnerwiało ze napęd był już grzebany :) kupiłem nową sztukę i jak narazie spisuje sie rewelacyjnie jest z sierpnia 2007 tamta pierwsza była ze stycznia 2007 wiec pewnie te pierwsze modele były jakies wadliwe i padała optyka cd, do tej pory wypaliłem sporo płytek cd i sie trzyma, mam nadzieje ze tak już zostanie

Co do płyt DVD nigdy nic mi nie popsuł przy nagrywaniu zarówno dvd+/-r czy dvd+r dl, zawsze płytki wypalone wyśmienicie, nagrywam głownie same Verbatimy.

Edited by PeterMac

A jak z nagrywarkami LG? Mam zamiar sprawić sobie jakąś po świętach tylko wszystkie to ATAPI i nie wiem czy pójdą na ATA :/

A jak z nagrywarkami LG? Mam zamiar sprawić sobie jakąś po świętach tylko wszystkie to ATAPI i nie wiem czy pójdą na ATA :/

pójdą ATAPI