Skocz do zawartości
nadmundo

ASUS V9999 (GT,GE,LE)

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, 256mb na grafice przyda się bardziej niż dwukanałowy kontroler pamięci w athlonie. Może narazie tego nie odczujesz, ale w przyszłych grach jak Unreal 3 czy FarCry 2 te 128mb pamięci da niezłego kopa...

 

PS. Sprzedaje mojego ASUSA, patrzcie do podpisu i tu :wink:

Edytowane przez J-A-J-O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz 2.8 to calkiem niezle sie kreca bo 940 to super wynik. Ja na mojej 6800 mam hynix 2.2 i na tyle nie poszly wiec troche to dziwne. Zastanawia mnie tez czy osoby ktore maja w podpisie pamieci na 800 to wiecej nie krecily czy to jest max jaki mogli wyciagnac. aha robiles pencil moda na pamieciach?

1224195[/snapback]

...domyslam sie ze z tymi 800MHz to bylo do mnie... A wiec: mam ta karte od tygodnia i nie mialem czasu na wykarecanie jej wiecej - podkrecalem ja Smart Doctor'em i tyle.. A nalezy zauwazyc ze nawet na standardowych 700MHz po godzinie gry pamieci moga byc bardzo gorace - smart doctor nie wykrywa temperatur wlasciwie.. No i planuje sprzedanie tej karty i zakup Pelnego 6800GT od ASUS'a na PCB Ultry:) - co to daje to nie wiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz takie pytanko:

 

Oblookalem pamieci na karcie bo dzis widze temat nr.1 to czas dostepu (no i pcb ultry..) i jest tak:

- mam Hynixy :) tyle ze nie wiem jaki maja czas dostepu.. tzn domyslam sie ale..

 

Mam na nich napisane:

 

HY5DU283222A

F-28 442U

W7CDA775UQ

B)

 

A sama karte mam w REV. 1.01 ma ktos cos nowszego? i jakie pamieci?

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie traktuj tego co napisalem osobiscie. Z tego co napisales to masz 2.8ns. Ciekaw jestem na ile pojda. Chyba wiekszosc posiadaczy tej karty takie ma. tylko jedna osoba napisala ze ma 2.2ns ale czy tak jest naprawde to nie wiem. Jesli chodzi o pcb os ultry to mnie to nie interesuje bo z tego co wiem to ma je werja 12-potokowa ktora ma pamieci ddr3 500mhz a jesli bede musial kupic nowa karte to na pewno musi miec 16 potokow. Nie interesuje mnie czy sie uda odblokowac czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potestowałem troche 71.24 od DNA i oto moje spostrzeżenia:

 

- Kompresja 3DC nie działa

- Wyniki w markach są identyczne jak w normalnych 71.24 (na high quality)

- stery wyświetlają poprawnie filmy w każdym playerze

Edytowane przez J-A-J-O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety nie mam zapisanych pierwszych wynikow z 2003, ale interesuja mnie wyniki od Jajo... jakim cudem albo na jakich sterach tyle wycisles?... wczoraj puscilem karte na 400/895(krecony przez sterowniki nvidii, wpisalem w rejestr coolbitsa) i w wdmarku 05 mialem 4539, a sprzet jak w opisie, teoretycznie lepszy (ram pusczony na 2.5- 2 - 2 - 11) ... ofkz bez zadnego pencilmoda to krece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, już tyle razy o tym pisałem, poczytał byś a nie pytasz bez sensu...

 

Stery od 71.24 wzwyż dają takiego kopa :mur:

1226008[/snapback]

tylko że te sterki takie cacy wcale nie sa, mozna na nich powyciskac fajne wyniki w 3dmarkach co do codziennej pracy nie polecam, ja miałem problemy z filmami

 

edit : tych nie miałe miałem 71.22 a 71.24 mam zamiar potestować chodziło mi ogólnie o modyfikowane stery :D

Edytowane przez cyganos king

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam ASUSA GT z pamięciam 2,2ns

 

Co do oznaczeń to są one następujące:

 

HY5DU2832330A F-22 332A

 

Interesuje mnie natomiast temat instalacji chłodzenia ARCTIC COOLING NV SILENCER 5 na tej karcie ??

 

Generalnie chodzi o ten nieszczęsny molex ustawiony pionowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam ASUSA GT z pamięciam 2,2ns

 

Co do oznaczeń to są one następujące:

HY5DU2832330A F-22 332A

Interesuje mnie natomiast temat instalacji chłodzenia ARCTIC COOLING NV SILENCER 5 na tej karcie ??

Generalnie chodzi o ten nieszczęsny molex ustawiony pionowo.

1226193[/snapback]

Heh, musisz chyba pojechac z karta do sklepu :P i sprawdzic czy wejdzie na nia NV5'ka.. Molex na tej karcie jest straszny! Ja za chu..a nie moge go odpiac! Probowalem juz srobokret wciskac itp. sposoby.. ale na razie nie udalo sie. Moze ktos ma jakis opatentowany sposob?

 

Wracajac do ARCTIC COOLING SILENCER NV5.. Jest to na pewno bardzo dobra alternatywa.. zwarzywszy na fakt ze stock'owy cooler jest bardzo glosny..

 

Ale mysle ze do chlodzenia takiego ASUS'a V9999GT 256 MB bedzie to zaslabe! Pamiatki 1GHz pewnie ostro sie grzeja a tam jest jedynie miedziana blaszka podprowadzona do "srodka" czyli rdzenia karty.. Hmm.. B)

Edytowane przez Blade04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam ASUSA GT z pamięciam 2,2ns

 

Co do oznaczeń to są one następujące:

 

HY5DU2832330A F-22 332A

 

Interesuje mnie natomiast temat instalacji chłodzenia ARCTIC COOLING NV SILENCER 5 na tej karcie ??

 

Generalnie chodzi o ten nieszczęsny molex ustawiony pionowo.

1226193[/snapback]

No wlasnie to jest ciekawe dlaczego masz takie pamieci i jakie jest prawdopodobienstwo dostania karty z nimi.

Jesli chodzi o silencera to spoko da rade schlodzic takie pamieci. przeciez mozna go nawet zamontowac na ultrze wiec ze "zwyklym" v9999gt nie powinno byc problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam ASUSA GT z pamięciam 2,2ns

 

Co do oznaczeń to są one następujące:

 

HY5DU2832330A F-22 332A

 

Interesuje mnie natomiast temat instalacji chłodzenia ARCTIC COOLING NV SILENCER 5 na tej karcie ??

 

Generalnie chodzi o ten nieszczęsny molex ustawiony pionowo.

1226193[/snapback]

a jaka masz REV.isje karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceiakwi mnie jak to jest z przerabianiem 6800 LE od Asusa.

Na innym forum słyszalem, że odblokowanie wszystkich potoków i wszystkich jednostek vertex/pixel shader udaje się na każdej karcie...

A jak jest w rzeczywistości???

 

I czy zdarzają się LE z pamięciami 2,2ns? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musi być bardzo małe forum, jak wszystkim udało się odblokować potoki, w rzeczywistości o wiele mniej egzemplarzy udaje się odblokować do pełnego GT.

 

Co do pamięci 2,2 ns to zdarzają się, mi się właśnie taki egzemplarz "zdażył" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh a nie tak jeszcze dawno jechałes www.computer.istore.pl za to ze długo wymiana trwa. Długo ale patrz jaka wymiana :D:D. Apropo Co mi wkoncu doradzacie asusa czy ladteka chodzi o pełne gt raczej nie będzie hc o/c

Edytowane przez Korean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh a nie tak jeszcze dawno jechałes www.computer.istore.pl za to ze długo wymiana trwa. Długo ale patrz jaka wymiana :D:D. Apropo Co mi wkoncu doradzacie  asusa czy ladteka chodzi o pełne gt raczej nie będzie hc o/c

1227013[/snapback]

ASUS, bo ma PCB od ultra

 

J-A-J-O - Malutkie forum, pclab ;)

Powiedz, czy jak kupowałeś w Komsadzie to udało Ci się jakoś dogadać by móc sprawdzić wcześniej podatność karty na odblokowywanie potoków/jednostek shadera?

 

BTW. Nieźle sobie liczysz za tą karte :)

1227046[/snapback]

Tak, pytałem ich to nie odpisali, myślałem że nawet tego maila nie odczytali. Ale potem jak okazało się że dostałem uszkodzoną kartę, to szef firmy oskarżył mnie że sam ją popsułem bo chciałem odblokować potoki...

 

 

Odpalał ktoś demko technologicze FarCry 2?? Bo ja jak włączyłem, to nie mogłem uwierzyć, że chodzi tak płynnie choć było robione pod ati... jedyny szkopół był taki że na końcu woda nie miała połysku

Edytowane przez J-A-J-O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh a nie tak jeszcze dawno jechałes www.computer.istore.pl za to ze długo wymiana trwa. Długo ale patrz jaka wymiana :D:D. Apropo Co mi wkoncu doradzacie  asusa czy ladteka chodzi o pełne gt raczej nie będzie hc o/c

1227013[/snapback]

Jesli chodzi o pelne gt to ja polecam leadteka. Chociaz nie mialem karty zadnej z tych firm ale mam lepsze zdanie o winfast'ach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę że znacie tu kart asusa od kuchni wię chciałem zadać dwa pytania...

1. chcę lupić kartę 6800gt z tym że są dwie wersje jedna (okrojona) która ma nizsze taktowanie i 128 ramu kosztuje ona 1367zł w komputroniku (jedyny sklep który to jeszcze ma:( ) no jest druga pełna wersja z 256 ramu i pamięcią 1ghz za 1640 poradzćie mi czy warto kupic droższą wersję...wiadomo że jest lepsza ale nie mam tyle kasy i będę musiał sie baaaardzo sprężyć żeby ją kupić:( poradzcie mi czy warto kupić droższą czy tanszą (zaznaczam że to będzie dla mnie duże obciążenie te300zł więcej czy warto?

2.mam zasilacz logic 350w w testach nie wypadł najgorzej ale zdaję sobie sprawe ze za fajny on nie jest pytanie:

myslę że tanszą wersję karty uciągnie ale jeśli kupię droższą to nie wieże że sobie poradzi...co o tym sądzicie czy jesli kupie lepszą kartę to będę mógł choć z miesiąc działać na tym zasilaczu czy to za duże ryzyko?

 

 

proszę o szybkie odpowiedzi bo lada dzień muszę zdecydować....

 

 

 

a może kupić inną kartę w tym przedziale cenowym?

Edytowane przez D.O.C. STRUŚ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę że znacie tu kart asusa od kuchni wię chciałem zadać dwa pytania...

1. chcę lupić kartę 6800gt z tym że są dwie wersje jedna (okrojona) która ma nizsze taktowanie i 128 ramu kosztuje ona 1367zł w komputroniku (jedyny sklep który to jeszcze ma:( ) no jest druga pełna wersja z 256 ramu i pamięcią 1ghz za 1640  poradzćie mi czy warto kupic droższą wersję...wiadomo że jest lepsza ale nie mam tyle kasy i będę musiał sie baaaardzo sprężyć żeby ją kupić:( poradzcie mi czy warto kupić droższą czy tanszą (zaznaczam że to będzie dla mnie duże obciążenie te300zł więcej    czy warto?

2.mam zasilacz logic 350w w testach nie wypadł najgorzej ale zdaję sobie sprawe ze za fajny on nie jest  pytanie:

  myslę że tanszą wersję karty uciągnie ale jeśli kupię droższą to nie wieże że sobie poradzi...co o tym sądzicie czy jesli kupie lepszą kartę to będę mógł choć z miesiąc działać na tym zasilaczu czy to za duże ryzyko?

proszę o szybkie odpowiedzi bo lada dzień muszę zdecydować....

a może kupić inną kartę w tym przedziale cenowym?

1228588[/snapback]

Ciezka sprawa... Ja mam mojego ASUS'a V9999GT/TD/128M i.. chce go sprzedac:( i kupic pelnego V9999GT/TD/256M! Mysle ze sie oplaca sie wydac te 300zl wiecej... Teraz zaluje ze pospieszylem sie z kupnem tej karty chociaz nie moge powiedziec ze jest wolna! Wymiata! Ale te pamieci 1000MHz baardzo kusza...

 

Elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezka sprawa... Ja mam mojego ASUS'a V9999GT/TD/128M i.. chce go sprzedac:( i kupic pelnego V9999GT/TD/256M! Mysle ze sie oplaca sie wydac te 300zl wiecej... Teraz zaluje ze pospieszylem sie z kupnem tej karty chociaz nie moge powiedziec ze jest wolna! Wymiata! Ale te pamieci 1000MHz baardzo kusza...

 

Elo

1229940[/snapback]

 

No mnie też to kusi...jedno jest pewne że ta karta ma być na dłuższy czas do tego tanszy model poszedł w górę i kosztuje prawie 1400zł .tylko jak kupie droższą to na pewno nie kupie od razu zasilacza bo i tak chleb z musztardą będę przez dwa miechy wcinał... a co do poboru prądu to może mi coś powiecie bo jak widzę dwa gniazda zasilające na karcie to szok

 

kompa mam

celeron D 2.8Ghz

MSI 865PE Neo2-P

DDR 512 Kingston 333

cdrw, dvd

seagate barracuda 60gb 7200

zasilacz logic 350w:(

i na razie GF FX5200 64mb 128 bit 250/400 310/550:)pracuje stabilnie jeszcze wyżej ale traci wydajność potem hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie też to kusi...jedno jest pewne że ta karta ma być na dłuższy czas do tego tanszy model poszedł w górę i kosztuje prawie 1400zł .tylko jak kupie droższą to na pewno nie kupie od razu zasilacza bo i tak chleb z musztardą będę przez dwa miechy wcinał... a co do poboru prądu to może mi coś powiecie bo jak widzę dwa gniazda zasilające na karcie to szok

 

kompa mam

celeron D 2.8Ghz

MSI 865PE Neo2-P

DDR 512 Kingston 333

cdrw, dvd

seagate barracuda 60gb 7200

zasilacz logic 350w:(

i na razie GF FX5200  64mb 128 bit  250/400  310/550:)pracuje stabilnie jeszcze wyżej ale traci wydajność potem hehe

1229988[/snapback]

Hmm.. Zawsze mozesz odlaczyc np. cdrw, modem, k. dzwiekowa.. itp..

 

A w ostatecznosci przykrecic troche pracka.. i jego napiecie..

 

Tego ASUSa z 256MB RAM bedziesz mogl uzywac o wiele dluzej.. jakies 6 mies..

Cze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Zawsze mozesz odlaczyc np. cdrw, modem, k. dzwiekowa.. itp..

 

A w ostatecznosci przykrecic troche pracka.. i jego napiecie..

 

Tego ASUSa z 256MB RAM bedziesz mogl uzywac o wiele dluzej.. jakies 6 mies..

Cze

1230332[/snapback]

no juz sie tak zastanawiałem nad odłączeniem na razie niektórych podzespołów i jak tylko odłożę kasę to kupić nowy zasilacz....chyba jednak kupie te lepsza kartę bo skoro na fx 5200 prawie 2 lata pociągłem to na tej karcie te dwa latka spokojnie dam radę... zresztą żle bym sie czuł wiedząc że wydałem tyle kasy i mam kastrata chyba jednak kupię pełna wersję.Ale pozostaje jeszcze kwestia firmy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no juz sie tak zastanawiałem nad odłączeniem na razie niektórych podzespołów i jak tylko odłożę kasę to kupić nowy zasilacz....chyba jednak kupie te lepsza kartę bo skoro na fx 5200 prawie 2 lata pociągłem to na tej karcie te dwa latka spokojnie dam radę... zresztą żle bym sie czuł wiedząc że wydałem tyle kasy i mam kastrata chyba jednak kupię pełna wersję.Ale pozostaje jeszcze kwestia firmy....

1230839[/snapback]

Ja rok temu kupilem Radeon'a 9600 z rdzeniem od 9600PRO ale pamiatkami od 9600 (400MHz) i po dwoch miesiacach bardzo zaczalem tego zalowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..maly offtopic..odradzm zakupy w computer.istore..zamowilem tam asusa v9999 i pen drive'a 1GB kingston..w paczce przyszla tylko karta..bo niby nie mieli pamieci na magazynie co sie okazalo dopiero po otrzymaniu paczki..po tygodniu przyszla pamiec..tylko wybrakowana..bez smyczy i oczywiscie bez fakturki ktora zamawialem..aha i cena wzrosla o 20zl mimo ze przesylka maila byc gratis..dogadalem sie z gosciem ze przysle fakture i te 20zl poczta..czekalem miesiac..po miesiacu okazalo sie ze koles czeka na rachunek ode mnie i wtedy wysle fakture..fajnie ze powiedzial to dopiero po miesiacu..w koncu przyszedl list..faktura byla ale kasy nie..nie chce miec z ta firma juz nic wspolnego (mam nadzieje ze karta sie nie popsuje)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...