Skocz do zawartości
Wiesiek

Kto spędza sylwestra na PurePC?

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety zwykłe :lol: Ja lubie te z Michael'em Jacksonem :D xD

Czasem lubie te z księżmi ale ciężko znaleźć na darmowych serwach :lol: Bo oni kasują 4$ za 1 download :P

Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spać nie ide, zapewne będe musiał psa uspokajać gdy zacznie sie rzeźnia.

 

Co do kumpli to mam na nich zlew. Tacy z nich przyjaciele. Zresztą poziomem sie do laski zniżyli. Co do laski to prawdopodobnie ostatnią okazją na jaka pójdziemy jako para zapewne będzie moja studniówka, bo juz to mam z nią ugadane od dawna. Zresztą w minionym roku za dużo razy mnie wystawiła do wiatru, za dużo razy olała, że aż sie dziwie że jeszcze jesteśmy razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też w domu spedzam,kumple mnie wystawili,mieli napisać gdzie idą na sylwka bym poszedł z nimi i napisali ze kazdy w domu,a na GG opisy że na imprezie u kumpla.Szmaty głupie....:/

To mniejwięcej taka sama sytuacja jak u mnie...olać ich, wyciągaj % i dajesz z nami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Przypomina mi się sylwek z '06 który spędziłem na serwerze et - graliśmy wtedy cw :lol2:

 

Jak będę lamił to się nie śmiejcie - 4 dni temu zainstalowałem ET po rocznej przerwie ;0

O , ja dokladnie to samo. Rowniez roczna przerwa. Chetnie pogram, 4-5dni gram wiec... :D PW / GG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm,jakis Sobieski stoi w lodówce i żubrówka też ale nie mam soku jabłkowego więc raczej Sobieski.Ide sobie nalać :)

A ja się zastanawiam nad tym miom Absolwentem...wypić samemu czy zostawić na inną okazję...chyba wezmę dziabnę troszke a reszte zostawię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to wam wszystkiego naj naj, rybek idzie pic dalej :D

 

Szprotex company zyczy wam wszystiego naj naj, szczegolnie kochajacych kobiet i czego tylko chcecie :wink: Do zobaczenia w nowym roku z nowymi aspiracjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinball (ten z xp'ka) oszukuje. Miałem zielone silniki na górze a po kilku odbiciach znowu się niebieskie zrobiły.

 

Wzajemnie ryba!

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do laski to prawdopodobnie ostatnią okazją na jaka pójdziemy jako para zapewne będzie moja studniówka, bo juz to mam z nią ugadane od dawna. Zresztą w minionym roku za dużo razy mnie wystawiła do wiatru, za dużo razy olała, że aż sie dziwie że jeszcze jesteśmy razem.

to wy jeszcze jestescie razem? i spedzasz sylwestra w domu? :huh: to ta "niewierna" tak? kurcze dajze sobie spokoj tak na dobre. wiem ze cholernie ciezko, bo ja sobie dosyc dlugi czas nie moglem dac spokoju, ale kurcze, wiecej szacunku dla siebie. zapytaj jakas fajna kolezanke, popytaj partnerek kolegow, na pewno jakies towarzystwo sie znajdzie (studniowka.. kiedy to bylo.. ^_^ ). el gringo, zbieraj sie do kupy i zapomnij o pannie. wiem, ze latwo jest gadac, ale mysl czesciej ze nie warto, niz o tym, ze szkoda ze tak wyszlo. pomysl sobie o wszystkim, co Ci w niej nie pasowalo i pomysl, ze trafisz na taka, ktora tych "minusow" miec nie bedzie. Twoje zdrowie el gringo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać rybka ma juz wzięte ;) I bardzo dobrze...mógł byś mi zdjąć moje 10%??:D

Gdzie Ty masz procenty?:PJa mam 20% od pewnego Pana którego bardzo nie lubie,więc jakby ktoś był taki dobry to mógłby zdjąć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

el gringo, zbieraj sie do kupy i zapomnij o pannie. wiem, ze latwo jest gadac, ale mysl czesciej ze nie warto, niz o tym, ze szkoda ze tak wyszlo. pomysl sobie o wszystkim, co Ci w niej nie pasowalo i pomysl, ze trafisz na taka, ktora tych "minusow" miec nie bedzie. Twoje zdrowie el gringo.

Wiesz, najbardziej boli to, że serce podpowiada zebym z nią zostać bo nie chce stracić czegoś o co tak długo walczyłem. Z drugiej strony rozum podpowiada ze miarka sie przebrała i nie warto walczyć dalej. Zdrowie, wszystkich razem i każdego z osobna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...