Skocz do zawartości
Lisek

No To Jedziemy Na Nowym Forum - Invision

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety stare forum phpbb nie było w stanie poradzić sobie z takim obciążeniem. Zakupiliśmy zatem licencję na INVISION i jak widzicie już je uruchomilismy :)

 

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii. Co do skórek to większa ilość pojawi się już niedługo - po zmianie layoutu Tweak.pl - tak, aby dobrać skórkę do nowego wyglądu Tweaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, kupiliście licencje na rok czy tak na zawsze?:>. I jak to jest z językiem polskim na forum? Sami tłumaczycie czy już jest gdzieś gotowy plik do ściągnięcia? (sam mam takei forum, a nigdzie nie widze polskeigo) :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, kupiliście licencje na rok czy tak na zawsze?:>. I jak to jest z językiem polskim na forum? Sami tłumaczycie czy już jest gdzieś gotowy plik do ściągnięcia? (sam mam takei forum, a nigdzie nie widze polskeigo) :(.

1202845[/snapback]

Przy tym kursie dolara można się szarpnąć na dożywotnią :) Co do polskiego to jest dostępny, jednak nie ma tumaczenia do działu "Pomoc"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No forum jest ladne :D W koncu wam sie udalo cos z tym zrobic. Gratulkacje. Na poczatku troszke trudno sie polapac z tym wszystkim (w koncu stare forum bylo troszke inne), ale teraz jest fajnie. Bardzo duzo opcji w panelu kontrolnym - to mi sie podoba i co najwazniejsze teraz podpis ma podwyzszona granice max znakow na 2000 :D Teraz nic tylko szalec :D

 

I pytanie czy bedzie mozna dodac swoje zdjecie?? i czy ten adres forum juz tak na stale zostanie czy bedzie normalny forum.purepc.pl ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak to jest z językiem polskim na forum? Sami tłumaczycie czy już jest gdzieś gotowy plik do ściągnięcia? (sam mam takei forum, a nigdzie nie widze polskeigo) :(.

1202845[/snapback]

Z tego co widziałem to jest tylko spolszczenie forum, panelu admina nie widziałem spolszczonego....

 

Co do forum to wypadałoby zmienić styl, bo ten niebieski plus ikonki IPB przejadły mi sie bo prawie na kazdym forum IPB są :) przydało by się coś w tym stylu: http://forum.tactops.net/ nie duzo grafiki i nie wali po oczach :)

W topie szary z niebieski nie pasuje...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: jak szybko , poza tym bajer , szkoda jednak starego poczciwego phpBB ;)

1202854[/snapback]

 

może w końcu nie trza sie bedzie denerwować że forum sie slimaczy ;] poztym phpBB jest tylko ladniejsze a podobno invision o wiele lepszy

 

ps. dlaej bedzie można obejrzeć ??

 

serwer chwilowo....

update// ps2. zy bedą emoty w podpisach czy w invision'nie sie tak nie da ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum wygląda ładnie i zapewne wszystki się podoba i wszyscy się przyzwyczają w oka mgnieniu.

 

 

Mam tylko pytanie dotyczące tej wiadomości w Profilu:

"OSTRZEŻENIE EMAIL

 

Twój adres email został zmieniony ze względu na to, iż jest on wykorzystywany przez inne konto. Oznacza to, że wszystkie email'e NIE BĘDĄ dochodzić na poprawny adres, między innymi zgłoszenie utraty hasła, itd.

PROSZĘ zmienić adres email jak najszybciej. "

 

 

Co to oznacza??? :unsure:

Przecież tylko ja mam taki adres i mam tylko 1 konto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie...

A i czy macie spolszczony Panel Admina, czy nie?

1202849[/snapback]

Nie ma gotowego spolszczenia dla panelu admina. No ale to akurat jest najmniej ważne.

 

I pytanie czy bedzie mozna dodac swoje zdjecie?? i czy ten adres forum juz tak na stale zostanie czy bedzie normalny forum.purepc.pl ??

1202853[/snapback]

Będzie normalny, jak się skończy etap testów :)

 

Co do forum to wypadałoby zmienić styl, bo ten niebieski plus ikonki IPB przejadły mi sie bo prawie na kazdym forum IPB są :) przydało by się coś w tym stylu: 1202857[/snapback]

Ale to jest Invision w wersji 1.3 :) Aktualnie jak już pisałem nowe skórki będą jak będzie nowy layout :)

 

btw. Ale teraz sie fajnie cytuje kilka osób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może w końcu nie trza sie bedzie denerwować że forum sie slimaczy ;] poztym phpBB jest tylko ladniejsze a podobno invision o wiele lepszy

nie sądze ;) mi sie invision dużo bardziej podoba, a rozbudowany tak że ażsie nie moge nacieszyć ;) tylko jedna rzecz była lepsza w phpBB2 - emoty IMHO...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum chodzi z 2-3x szybciej ,ale to pewnie za sprawą

małej ilości aktywnych userów ,poczekamy i oblookamy co będzie

w godzinach szczytu Piątek/sobota ;)

 

Czy istniej możliwość zmiany kolorystyki ,na tą z starego Forum ??

 

 

W ustawieniach znalazłem info na temat opłat ???

Jeśli takowe będą to ile będzie za miecha ???? :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, widze, ze jednak zdecydowaliscie sie na IPB i z tego co widze konwersja bazy rozwniez sie udala :). Poki co dziala ladnie, co zreszta widac po opinii innych, tylko ten skin nie bardzo pasuje, chociaz podejrzewam, ze zostanie to szybko "naprawione" ;)

 

Jesli chodzi o tlumacznia, to zapraszam na ibplanet.pl, ktore poswiecone jest IPB. Mozliwe, ze gdzies w zakamarkach tamtego forum znajdziecie tlumaczenie do panelu admina, lub znajdzie sie jakas pomocna osoba, ktora je wykona ;)

 

EDIT:

Zostalo jeszcze kilka rzeczy do poprawki, na przyklad dodanie polskich dat:

Dołączył: 25-June 04

 

Z tego co widzialem niektore posty nie przekonwertowaly sie poprawnie i aktualnie zamiast cytatu widac cos w tym stylu

cos
- nie dotyczy to wszystkich postow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zdradzicie jakies tajemnice co do nowego wygladu tweaka :rolleyes:

1202889[/snapback]

Póki co jeszcze nie. Ale będzie mała rewolucja. Oprócz layoutu zmieni się także cały CMS Tweaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forum ma fajne opcje, i wogóle jest cool ;)

 

ale przydałoby sie zmienić skina oraz stare emoty wstawić, jakoś się do nich przyzwyczaiłem :), i zrobic skurke podobną do starego forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co jeszcze nie. Ale będzie mała rewolucja. Oprócz layoutu zmieni się także cały CMS Tweaka.

1202901[/snapback]

 

Możesz zerknąć wyżej (nad Twoim przedostatnim postem) i odpowiedzieć na moje pytanie??? :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no :D podoba mi sie to nowe forum :D :D mam nadzieje ze bedzie mozliwos szybkiej odpowiedz ( takie okienko na dole strony zebym nie musial kilkac odpowiedz :]) taki szczegol ale ulatwia zycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...