Skocz do zawartości
Gość wortigern

Age Of Empires 3

Rekomendowane odpowiedzi

z pliku setup.ini wnioskuje ze tak:)

 

EDIT: a ja mam inny problem:

otóż gra nie działa z procesorami bez SSE.

wlasnie probuje kombinowac z edycją plików tej gry ale poki co nic z tego mi nie przyszło :/

czy ktos moze wie czy wogole istnieje taka mozliwosc aby oszukac gre ze niby mam SSE albo zeby instalator tego nie sprawdzał?

Edytowane przez Pageup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interfejs jest normalny wszystko widać

a mam radeona x800 i jakoś bloom i wszystkie inne pierduły chodzą na maxsa a grafika lepsza od tamtych z nv niedługo screena podam

a radeony te co macie dlatego niemajo blooma bo stare wersje

jak czytam takie rzeczy to spadam z krzesła za każdym razem.

Człowieku to że masz włączone w opcjach bool nie znaczy że efekt jego działania jest dla ciebie widoczny.

twoj radek X800 jak i wszystkir inne radki (za wyjątkiem nowej sero X1x00) nie obsługuje HDR a co za tym idzie bloom tylko masz właczony w opcjach a w grze go nie uświadczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki maly problemik odnosnie instalacji. Gralem sobie milo i fajnie ale sfajczyl mi sie dysk. Kupilem sobie tego samsunga co w opisie i teraz jak instaluje AOE3 to dochodzi ladnie instalka do konca robi jakies [ciach!]ly, ale na koncowym ekranie jest ladny napis, ze instalator corrupted i [gluteus maximus]... kasuje to co zainstalowal. Wczesniej u mnie dzialo u kumpla tez normalnie. Wina SATA II czy co za !@#!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi gra elegancko działa, ale mam problem.

 

Gram sobie, a tu po jakiejś godzinie gry wyłancza się dźwięk z gry :/

Musze wyjść z gry i wejść ponownie żeby było normlnie. I tak za każdym razem musze robić :/

 

2 problem: Wychodze z gry a w menadżerze zadań Windowsa w procesach jest dalej Age3.exe Musze to zamknąc i dopiero wtedy mogę ponownie wejść do gry.

 

 

Wie ktoś może jak to naprawić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzal ktos z Was czy dziala na gf3 ? szukam wymagan ale nie ma nigdzie na necie jakie to karty grafiki obsluguje :) poprostu nie moge sie doczekac az mi sie demko sciagnie :P i nie wiem czy je warto sciagac bo nei wiem czy wogole to odpale :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...