Skocz do zawartości
Slayer

Nowe Forum- Co Wam Się Nie Podoba?

Rekomendowane odpowiedzi

Mi na razie sam jego wygląd, ale może się przyzwyczaję- jest po prostu zbyt XP- style :? Ale jak na razie denerwuje mnie najbardziej to, że jak szukam tematów w jakich uczestniczyłem, to nie znajduje mi ich. W wyszukiwarce wpisuję Slayer i pokazuje mi praktycznie same topiki, które sam założonyłem. :blink: Czy tak już zostanie? To bardzo utrudnia użytkowanie forum :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz są ważniejsze sprawy do zrobienia. Marco odzyskuje tematy jakie padły podczas awarii poprzedniego forum. Moderatorzy robią porządki. Minie trochę czasu zanim wszystko będzie tip-top.

 

Forum jest w fazie testów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć stary layout bardziej mi pasował ten nowy wygląda jak debilne pclab. Ogólnie jakoś stare forum bardziej mi pasowało. Co mi jeszcze nie pasuje to w szukaj nie może być wyrazów poniżej 3 znaków wtf!!!!!! Np chce wpisać płyta nie daje rady itp i jest napisane że nie może być słów poniżej 3 znaków wtf!!!! i co się stało z pkt karnymi gdzie jest o nich info. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@feluś

 

Forum jest w fazie testów. BTW: kiedyś było phpBB, teraz jest IPB. Czyli jest zupełnie inne forum.

 

Teraz są inne priorytety niż poprawianie wyglądu, dyskusja co mi się podoba, a co nie itp. Wiele tematów się sypnęło, pomóżcie w ich odzyskaniu. Patrz wyżej link do Zagubionych tematów (czytać topic od początku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że za każdym razem musze sie logować :-|

1204217[/snapback]

 

opera - nie mam tego problemu - obojętnie z którego aliasu bym nie wchodził

1204252[/snapback]

 

fakt - przydałoby sie ... ;]

 

ale tymczasem zadowalic sie musimy opcją "TOP" ;]

 

i co się stało z pkt karnymi gdzie jest o nich info. pzdr

1204254[/snapback]

 

1204263[/snapback]

 

pustynna burza jest w trakcie tworzenia

dodany już jest testowy skin 'la comatose

subsilver to praktycznie to co jest teraz ;]

 

będzie czas na skiny to sie pojawią to najmniejszy problem - nie róbcie z tego tematu kopii tego który już został zamkniety ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko jednego. Po co zmieniac cos co bylo moim zdaniem bardzo dobre. Bylo ladnie i przejrzysscie, a tera 1000 nowych opcji w moim profilu, ze az sam nie wiem jaka to ja tam mam ksywe ;), ciezko sie w tych nowych opcjach polapac. Poza tym pojawil sie jakis problem, ze musze zmienic Email, bo ktos ma juz taki sam ???? NIE KUMAM TEGO. Aha i jeszcze te kolory, jakis takie wyblakle. Stary "dizajn" :) byl lepszy. pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydalby sie jakis szybki samouczek korzystania z forum IPB - o rany! co ja sie naszukalem opcji [Oznacz jako przeczytane], dodatkowo jest sporo nowych funkcji wiec dobrze byloby gdzies o tym poczytac zanim sie zacznie eksperymentowac.

Bylbym tez bardzo zobowiazany za jakies inne skorki, ale rozumiem ze w tej sytuacji to rzecz drugoplanowa wiec spokojnie moze poczekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jurasjo

przede wszystkim kolorystyka nowego forum jest zbyt pstrokata. mam nadzieję, że powrócimy do starej kolorystyki bo była na prawdę w porządku. ogólnie zmiana jest dobra bo stare oprogramowanie coraz częściej sypało błędami, teraz jest o wile lepiej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jest bez sensu po co slayer zakładał ten temat jak forum nie jest skończone jak by było wszystko skończone to wtedy by ewentualnie można się zapytać co jest nie tak to jest że tak powiem "prowizorka" i ważne że jest a nie jak narazie wygląda i należy się z tego cieszyć mogło by go wogóle nie być i zostać udostępnione dopiero po zakończeniu wszystkiego,więc jak mówie poczekajcie z ocenami do ukończenia prac.

Mówie wam jak wszystko sie skończy to będzie cycuś glancuś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiscie, bezsensu zakladac watek odrazu po odpaleniu testowej wersji forum.

Wiekszosc zarzutow juz nie jest aktualna :P

Mnie sie zato podoba, ze jest wyszukiwanie w temacie :)

Asystent, wiele informacji jest odrazu na stronie (nie trzeba szukac wchodzac w profile)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wolalbym phpBB, choc to juz pewnie niemozliwe :roll: Bylo jak dla mnie bardziej intuicyjne w obsludze (nie wspominajac o tym, ze Opera z tym ladnie dzialala ;) ).

 

Aha, w wielu postach nie dzialaja emotikony (wydoczny jest bbcode zamiast odpowiadajacej mu ikony).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem w kilku tematach cos takiego o czym wspomnial costi, z tym, ze zamiast BBcode byly nazwy obrazkow.

Poza tym kilka tematow z nietypowa wielkoscia czcionek, i kilka pustych tematow.

Bede jeszcze szukal co jest nie tak.

Poza tym nie podoba mi sie tekst w przyciskach typu "dodaj odpowiedz", chyba lepszy bylby stary dobry "wyslij".

Poza tym- faktycznie przydalby sie temat z helpem do tego forum, bo jest w nim duzo opcji, ktorych niektorzy (np. ja) nie widzieli wczesneij na oczy B)

Widze ze juz wrocily emoty ze starego forum :D, wiec sie do nich nie przyczepiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...