Skocz do zawartości
Mar_lesniewski

Najlepsza 17-stka(crt) Do 600 Zł Pomoc!

Rekomendowane odpowiedzi

17 do 600 zł moj kumpel kupił lite-ona płaskiego nawe fajny i ma niesłe odswierzanie ale kolory dosc wyblakłe

inny monitor to samsung w/g mnie troche lepsze kolory odswierzanie to samo

ostatnia ew kupic uzywane eizo na trinitronie jesli lubisz zywe kolory i niezłe odswierzanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=39091038

i zaden szajs w stylu liteona ....

Dobrych crt w sklepie juz nie dostaniesz raczej ...

Uzywki na tronitronie i diamontronie (lezaki magazynowe) po przetestowaniu, zwroc uwage zey pasmo wizyjne bylo jak najwieksze, dla dobrej 17 to jest 200 albo wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie polecam Samsung SyncMaster 757 MB ,zajebiste parametry, max rozdzielczosc to 1900 no i przy 1024 jest 100Hz bankowe a wedlug producenta mozna wycisnac 104Hz , jesli chodzi o pasmo przenoszenia to posiada on najwieksze z 17 calowych monitorow i wynosi ono rowniutkie 250MHz normalnie monitorek mazenie, kupe ustawien, super regulacja geometri, nawet kazdy naroznik osobno mozna wyregulowac, sterowanie przez USB z kompa no i wiele innych rzeczy, poprostu monitor cudo:) sam mialem zamiar go kupic dzisiaj ale znalazlem 300 zl i kupilem ten sam model tylko ze 957 czyli 19 calowy:) 17-tka kosztuje 650 zl w czestochowie:) pozdrwaiam serdecznie i powodzenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się chętnie pozbędę swojego Philipsa 107P50. Parę miechów ma i świetny obraz, ale jakoś tak mi się ostatnio LCD spodobały. Gwary prawie 3 lata jeszcze. Jest to oczywiście dobry egzemplarz, a nie te lewe co obecnie sklepy zalegają.

Jeśli nie potrzebujesz gwarancji to polecam jakieś EIZO z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm tak najlepiej kupowac wypalone graty z allegro a potem zachwycac sie ich jakoscia  :lol:

1213658[/snapback]

Tak loobek te graty z allegro swieca lepiej niz super hiper wypasione liteony ..... i inne wynalazki

Ostatnio kupilem co prawda nie plaski monitor crt jakis Siemens (lezak magazynowy) i ostrscia obrazu moze sie tylko rownac np samsung 757 wyzej polecany ...

 

PS. wyciskanie 104 przy jakiejsc tam rozdzialce to zaden argument (jak podkrecic monitor heheheh), nie mowiac juz o tym ze praca przy 100 Hz w pewnych warunkach jest nie do przyjecia, 85 wystarczy byleby obraz byl dobry ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rację macie... ale nie piszcie, że w sklepach już nie dostaniecie dobrych monitorów!

 

Samsung 795DF, http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&...id=21&grupa=107 - zajedwabisty, a kupując nie kierowałem się parametrami tylko jakością obrazu.

Trochę dziwnie wyszło, bo ten samsung strasznie tani się okazał, aż sam się zdziwiłem, a parametry ma całkiem niezłe - lecz jak już napisałem, monitor wybierałem po jakosci obrazu.

Kumple mają 17"ki od AOC, Liteona i LG i wymiękaja na starcie. Pozatym nie ma tych dwuch wkur***ch kresek poziomych :/

 

Najlepiej to zrób tak jak ja i pójdź sam wybierz na oko który daje lepszy obraz, jak już wybierzesz to potestuj kilka dni na chacie, zawsze możesz zwrócić i wymienić na inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to zrób tak jak ja i pójdź sam wybierz na oko który daje lepszy obraz,

1213915[/snapback]

No to 1 sprawa o ktorej nie napisalem :oops:

Przy samsungach trzeba uwazac na geometrie obrazu ...

http://sklep.benchmark.pl/pelny_10368.html - niestety cena powyzej 600 zl i tez uwaga na geometrie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdańskim Sferisie można np. dostać za 599,- iiYama 17", nie wspominając o jej parametrach i jakości obrazu jakna CRT.. :wink:

1213926[/snapback]

no tak zgadzam sie tez bardzo dobry monitor, parametry lepsze niz w samsungu, z obrazem sie nie wypowiadam bo nie widzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory że tutaj ale ten nowy engine forum jest jakiś nie teges, bo z PM nic nie ruszałem a działało dobrze na starym forum, pełne na pewno nie jest...

Ale do rzeczy: Tutaj masz chyba najtaniej:

http://www.pcprojekt.pl/?str=katalog_produ...id_produktu=741

a ja chcę 600zeta. Gwarancja do 20.10.2007. Geometria 100% ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj używanych monitorów jeżeli nie możesz ich zobaczyć. Wypalenie to pojęcje względne i na allegro potrafią wcisnąć kit że są monitory bardziej wypalone jak ty mu powiesz że jest ciemny.

Kupiłem dla rodziców używany 17 NOKIA na kineskopie SONY jak nówka nie wypalony nic jaśniuteńki. Byłem w szoku obraz super 100Hz podobno wyciąga karta zintegrowana nie daje tego sprawdzić. Ale mogłem go pooglądać wcześniej

dałem za niego 180 zł. więc czasami się opłaca.

 

Odpuść sobie też liteona -no coments dla tej propozycji.

 

Zgadzam się już nie robią takich monitorów CRT jak kiedyś.

Polecam jednak tego SAMSUNGA, o którym pisali wyżej.

 

Składałem 2 kompy z takim i jest OK naprawdę. JASNY ŁADNY OBRAZ, z geometrią też nie było problemu tym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma reguły - jak będziesz miał pecha to nawet najlepszy się zepsuje :)  Kupuj taki który Ci się podoba, nie przepłacaj za "nazwę" i ciesz się :)

1223534[/snapback]

Nie przepłacaj za nazwe i ciesz się brakiem oczu ;)

 

Z dobrych to Dell Sony Iiyama Eizo a ceny urzywek to nie jest wiele a czasami 7 letni dziadek ( z podpisu) ma lepszy obraz niz dzisiejsze "nówki" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...