Skocz do zawartości
P1T3RR0

Heroes of Might and Magic V

Rekomendowane odpowiedzi

a umiesz obracac mape? :lol: to sprobuj wykrecic tak, zeby bylo widac z gorki 3/4 mapy i daj screena z frapsem =)

Po 1 nie mam frapsa, po drugie masz zamiar grać czy obracać mapą cały czas :?: Grałem przez jakieś 30min i obróciłem mapą całe dwa razy.

Faktycznie przymula, ale to oznacza tylko że gierka jest niedopracowana :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi fpsami to jest faktycznie jakis bug, ale czy ma on wpływ na rozgrywke ?, czy jak wchodze do miasta w Oblivion i mam 15 fps zamiast 30 to mam w ta gre niegrać, gratuluje tym którzy tak uważają.

Ja zwróciłem na to uwage tylko raz, jak sprawdzalem wszytskie klawisze w grze, potem już sie niebawiłem tylko zająłem rozgrywką czyli kamera standardowo izometrycznie na bohatera na maxa oddalona i niema problemow, pewnie w pełnej wersji to naprawią, a jeżeli nie to sie nieodwróce od tego tytułu na pięcie bo gra wciąąąąga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończylem demko i stwierdzam ze mamy godnego następce heroesa 3 :)

Troche drażni mnie te 3d ale wszystko kwestia przyzwyczajenia,

na moim konfigu chodzi plynnnie w 1280x1024 max detale jedynie jak sie spojrzy w nie odkryty teren to zwalnia ale mam nadzieje poprawią to w pełnej wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwalacie mnie - "gra chodzi super płynnie, jedynie jak spojrzę na monitor, to widać że strasznie muli" LOL i kawał miesiąca ;)

 

"Faktycznie przymula, ale to oznacza tylko że gierka jest niedopracowana "

Pewnie, że nie, na wykręconym A64 + wykręcone 7900 skacze, to jest dopracowane na maxa :lol2: :lol2:

Fajnie chodzi na mapie z CUSTOM, na tej normalnej jest padaka.

Programiści obracanie kamery dali przez przypadek, zaraz będzie oficjalna notka "narzekacie, że skacze? po co kręcicie, przecież można grać bez kręcenia, jak się nauczycie porządnie map i odgłosów, to i na monitor nie będziecie musieli patrzeć".

Rozwalacie mnie, poważnie byle co wam dać i będziecie zachwyceni?

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZI czy to niedopracowanie uniemozliwia gre ?, zeby mi skakalo to musze sie troche natrudzic stanac w rogu mapy zrobic kilkukrotny obrot kamery i ja ustawic na reszte mapy pod katem tak zeby miec te 10 fps, podczas gry obracam mape co runde i mi nic nieskacze, uczepiles sie tego bledu jakby mial on jakis niebywaly wplyw na rozgrywke, niestety tak nie jest, a moze cie gryzie ze na twoim "wykreconym" sprzecie taka gra zwalnia ?

Edytowane przez wdrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam ja mam 3.2ghz 1gb ram i 7600gt i mi to nieprzeszkadza bo gram w ta gre jak w heroes 3 (jezeli mozna to tak nazwac :P) czyli rzut izometryczny obracany wokolo, jezeli jakis obiekt mi zaslania herosa, ale jak ktos patrzy na gre tylko pod wzgledem grafiki i jej optymalizacji (ktora w porownaniu do bety jest swietna) to serdecznie go pozdrawiam

 

ps. to wlasnie jest problem dzisiejszych graczy, ma wypas sprzet za pare tysiecy, siada sobie do gry, gra troche przytnie i FOCH niegram wiecej a skoro sam niegram to inni tez niepowinni grac bo jestem najlepszy i mam zawsze racje 666, niewielu zostalo takich, co pamietaja jak wydawano np. starcraft i wszystkim zwalnial ale kazdy gral bo gra miala w sobie "to cos".

Edytowane przez wdrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt to zachodnie low-end. Podawałem dane Greg'a.

Wkórza mnie to, że każda nowa gra musi mieć błędy, na dodatek rażące. Obracanie kamery jest częścią gry, dlatego chcę móc to wykorzystywać.

Wkórza mnie też to, że programiści mają od graczy na to przyzwolenie. Popatrzcie na siebie "mnie to nie przeszkadza", "można grać bez tego". Niebawem będzie bez dźwięku i bez połowy textur i to też będzie ok? Produkt wadliwy nie powinien ukazywać się na rynku.

Na dodatek okienka na których pojawiają się podpowiedzi, statsy, opisy itp są straszliwie syfskiego koloru - szarego. Jak taka kolorowa gra może mieć szare okienka?

Ps. U mnie Starcraft nie zwalniał.

Edit: literówki

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi majacych problem z czytaniem uswiadomie, ze demo to werjsa 0.9 wiec nie jest to wersja finalna dema! Jak wyjdzie FULL 1.0 to wtedy zobaczymy co i jak a teraz nie ma co panikowac.

Edytowane przez cipri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sprawia korzystne wrażenie. Prosta, sprawdzona koncepcja...i git :wink: . Oprawa graficzna mogłaby być lepsza (nie to oczywista stanowi o sile Hirołsów :wink: ); na minus - napewno raczej słaba optymalizacja silnika.

 

to proponuje sprzedac pc i kupic konsole, widzisz kazdy ma inny komputer, jednemu lepiej chodzi innemu gorzej i producenci wszystkim niedogodza, tak wiec sprzedaj kompa kup konsole i inwestuj w dopieszczone gierki

Proponuję chwilkę pomyśleć zanim coś się napisze :wink: . Nie ma wątpliwości, że każdy ma inny komputer ale niezależnie od tego należy stwierdzić, że optymalizacja slinika pozostawia do życzenia. Nie da się bowiem ukryć, że grafika jest raczej przeciętna (jak na obecne standardy), a płynna gra wymaga mocnego sprzętu.

 

Na marginesie - wypowiedzi ad personam dowodzą niewielkiej kultury osobistej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demko według mnie godny następca 3 , miasta wyglądają fantastycznie , trochę nie mogłęm się do walki przyzwyczaić na początku te kwadraty , ale po paru godzinkach i na to się już nie zwraca uwagi , myślę że ta gra ma potencjał i klimat poprzednich części także byle do premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problemy przy instalacji dema ? Za wszelką cene setup chce mi to rozpakowac na C gdzie mam malo miejsca, pokazuje ze jest potrzebne 678 mb czy cos kolo tego, zwolnilem na C ponad 1 gb i dalej nie moge zainstalowac bo przy koncu rozpakowywania pisze mi ze za malo miejsca :mur:

Da sie jakos zmienic moze lokalizacje wypakowania ? Bede wdzieczny rowniez za inne pomocne rady :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm jakosc grafiki hirkow 5 jest sprzed 2 lat. Wyglada wrecz brzydko (1280x800 very high) modele postaci sa klockowate i maja zenujaco malo wielokatow, jak by tego bylo malo obraz przycina przy obracaniu, a mapa jest biedna w dodatki i ladne obiekty i w dodatku tak prarszywie nieczytelna jak w warcraft3. Okienka sa tez biedne i wygladaja jak z jakiejs wczesnej bety. Nie wiem jak z grywalnoscia bo az tak dlugo nie gralem ale czuje ze odpuszcze sobie 5 czesc, po prostu nie podoba mi sie klimat.

czwarta czesc przy tej piatce to graficznie prawdziwy ful wypas :/ mimo ze w 2D

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się niestety to 3D też nie podoba. Zwłaszcza podziemia są paksudne. Marzę o tym żeby Hirosi VI byli znowu w w bajecznym 2D.

 

To możesz sobie tylko pomażyć bo napewno Heroes VI nie będą w 2D o ile wyjdą, a to dlatego że takiego kroku w tył raczej na 99% nie zrobią bo grafika idzie w przód a nie w tył.

 

 

hm jakosc grafiki hirkow 5 jest sprzed 2 lat. Wyglada wrecz brzydko (1280x800 very high) modele postaci sa klockowate i maja zenujaco malo wielokatow, jak by tego bylo malo obraz przycina przy obracaniu, a mapa jest biedna w dodatki i ladne obiekty i w dodatku tak prarszywie nieczytelna jak w warcraft3. Okienka sa tez biedne i wygladaja jak z jakiejs wczesnej bety. Nie wiem jak z grywalnoscia bo az tak dlugo nie gralem ale czuje ze odpuszcze sobie 5 czesc, po prostu nie podoba mi sie klimat.

czwarta czesc przy tej piatce to graficznie prawdziwy ful wypas :/ mimo ze w 2D

Chyba cię porąbało gram w prawdzie na niższych ustawieniach ale uważam że V jest o wiele ładniejsza.

A po ciula obracać kamerą, grałem w to pare godzin i obruciłem kamerę z pare razy.

A jak dla kogoś okienka są nieczytelne to niech sobie okulary kupi, dla mnie są czytelne.

 

Ma ktoś problemy przy instalacji dema ? Za wszelką cene setup chce mi to rozpakowac na C gdzie mam malo miejsca, pokazuje ze jest potrzebne 678 mb czy cos kolo tego, zwolnilem na C ponad 1 gb i dalej nie moge zainstalowac bo przy koncu rozpakowywania pisze mi ze za malo miejsca mur.gif

Da sie jakos zmienic moze lokalizacje wypakowania ? Bede wdzieczny rowniez za inne pomocne rady icon_wink3.gif

Miałem coś takiego z inną grą i chyba to jest błąd instalaotra, nie udało mi się tego naprawić.

Jeśli chodzi o instalator.

Zmień rozszerzenie z exe na rar i rozpakuj tam gdzie chcesz.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...