Skocz do zawartości
P1T3RR0

Heroes of Might and Magic V

Rekomendowane odpowiedzi

Twórcom gier poprostu nie chce się zoptymalizować kodu i wychodzą takie kwiatki. Ja ze swoim R9100 nawet tej gry nie powącham zapewne :(

ja tam sie ciesze, ze na radeonie 9550, ktory ma n lat gra chodzi dobrze..

 

przeszedlem demko i musze przyznac, ze gra jest wciagajaca. wprowadzenie 3d nie zepsulo klimatu, a taka nieco 'plastikowa', niedopracowana grafika dodaje gierce uroku.

 

zauwazylem pewien blad w grze, jestem ciekaw czy w pelnej wersji bedzie poprawiony ;) misja z kampanii haven powinna konczyc sie tak, ze przybywa ten caly ksieciu nicolai i ginie w walce z demonem, ktory wybiega z brzegu mapy.. w ostatniej turze dobieglem innym herosem i zabilem demona :P a mimo to nicolai w walce z 'niczym' przegral :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta gra nie jest zoptymalizowana to jakim cudem chodzi mi bez zarywania na Geforce 3 TITANIUM.

hehe albo na moim 4Ti w 1024x768 wszystko na high i fps od 23 do 28 ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 9700 niekręconym też działa całkiem dobrze, tylko więcej RAMu się by przydało. Patrząc na grafikę i wymagania to ta gra jest niezoptymalizowana. Gra z taką grafą powinna mieć mniejsze wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać cudem ;)

Ewentualnie na low, albo macie baaardzo niskie wymagania co do płynności, albo nie patrzycie na monitor w trakcie gry :)

To jest wlasnie to. Pograjcie na jakims sli albo przynajmniej na czyms klasy 7800gtx jakis czas i wtedy porownajcie do tego co sie dzieje na gf3 i gf4. Tez myslalem ze mi wszystko plynnie chodzi gdy najlepsza karta na jakiej gralem to byla wlasnia ta ktora aktualnie posiadalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość recK

1280x1024 , very high , AA i AF po jednym suwaku w prawo - u mnie na R9800Pro chodzi ladnie, wiadomo - zacina przy obracaniu mapa pod niskimi kątami, ale tak to ok. Czasami podczas walki (czary, itd) da sie wyczuc 'skok', ale naprawde mozna z tym zyc. Z takimi ustawieniami gra mi sie komfortowo.. Wymagania dot. plynnosci mam dosc spore (tzn. widze kiedy gra nie trzyma plynnosci, tnie) - wiec prosze mi nie wyjezdzac z tekstami jak wyzej :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informujemy, że polska premiery gry Heroes of Might and Magic V odbędzie się prawdopodobnie 8 czerwca.

 

Opóźnienie to wynika z priorytetów zachodniego wydawcy gry, firmy Ubi Soft, która obecnie skoncentrowała się nad zachodnią wersją gry. Prace nad innymi wersjami językowymi, w tym nad wersją polską, zostały przez firmę Ubi Soft odłożone na dalszy plan. Z naszej strony tłumaczenie wszystkich tekstów i nagrania głosów polskich aktorów, mimo ciągłych zmian scenariusza, odbywały się zawsze w wyznaczonych terminach. Niestety pomimo tego, firma Ubi Soft przekazywała wszystkie materiały niezbędne do produkcji polskiej wersji gry ze znacznym opóźnieniem.

 

Wszystkie przesunięcia terminów sprawiają, że pomimo wszelkich naszych starań, polska premiera gry Heroes of Might and Magic V nie odbędzie się równocześnie z europejską.

n/c ciecie*

 

*cieć- 1 Mężczyzna, do którego czuje się niechęć, nienawiść, odrazę (w tym przypadku grupa :26: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A później siędziwią , że piractwo człowiek tak chciał kupić gre i grać na równi ze wszystkimi a tu mają nas w d... no i teraz nie wiadomo czy Ci co chcieli gre kupić jej po prostu nie zdobędą w inny sposób , a ja będe musiał czekać miesiąc dłużej paranoja człowiek chce im zostawić swoje ciężko zarobione pieniążki , a oni Cie olewają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic, to co sie wyprawia z wydaniem Act of War w Polsce bije wszelkie rekordy, bardzo chcialbym wziac udzial w jakims spotkaniu 'antypirackim' z wydawcami gier i filmow zeby powiedziec im co o nich mysle skad sie wzieli i kto i czym ich zrobil oraz co mysle o terminach wydan gier i jakosci tlumaczen filmow tudziez braku dodatkow w filmach a jesli sa to nietlumaczone - co stoi w jawnym konflikcie z jakoscia i cenami wydan na zachodzie.

Edytowane przez S_Works

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj wielka szkoda ;(. Tak właśnie piractwo kwitnie. To samo było z GTA:SA gdzie obiecywali nie tylko wersje kolekcjonerską za 99 zł a nie za 249. I co ? nigdy sie nie ukazała ;e. tak właśnie (m in) 'rośnie' piractwo. Ale doś ot ;).

 

Ja sie nie moge doczekać już homm 5. Grałem w demo i naprawde czuje sie klimat 3. Wszystko jest jak trzeba i grafika też ( może na cut scenenkach jest troche gorsza ale poza tym imo miod ). Najlepszy w Hommach jest tryb hot seat. Ile to sie godzin tak przegrało ehh. Troche mi jednak w h5 nie pasuje tryb duel ale zobaczymy jak to wyjdzie w prawdziwym praniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu dobry nastepca III.

Nie wiem jak wersja finalna ale demko chodzi calkiem calkiem w 1024x758 przy max detaach na kompie z sigu. Moze nie jest to full plynne bo czasem chrupnie(wydaje mi sie ze moze wieksza ilosc pamieci by pomogla) to mimo to gra sie przyjemnie. Demko(a moze i pelna wersj jak na dzisiejsze realia ma znosne wymagania.

Mnie osobiscie demo podoba sie. I moze w koncu przesiade sie z III na cos nowego bo juz wszstkie mapy w III przeszedlem pare razy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee ja troche ponarzekam ze jednak do WOGa to mu troche brakuje pod wzgl miodnosci. niby grafika fajna jest duzo skili ale jednak wywalili: levelowanie stworkow>> wielki blad i bank>> maly blad ktore to opcje naprawde dawaly nowe mozliwosci. a tak swoja droga to jest po prostu h3 przynajmniej po demie sadzac. W zasadzie zmian prawie nie ma , procz bohatera. na podstawie dema :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duel to po prosu pojedynek dwoch armii na polu bitwy, na poczatku wybierasz bohatera z teog co pamietam sa mniej wiecej na tym samym poziomie jedyne czym sie róznia to iloscia jednostek ale teoretycznie powinny byc wyrownane szanse. Wiadomo sa + i - danej armii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wam tez nie pasuje sterowanie i obracanie kamerką?! ja jakbym nie ustawiał w opcjach to mi sie te kierunki obracania cos nie widzą :( az sie zrazilem przez to bo taki dyskomfort czuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm: co to jest ten duel bo w demko nie gralem, a nikt nie raczyl wytlumaczyc...

dokładnie tak jak zuczek83 napisał. Problem w tym ze niby ten sam level ale i tak kolesie z bastoinu (czyli rampart) ma nie wiem czemu a ogromną przewage i zawsze aktakuje jako 1. Ja tam wole normalny multi albo hot seat ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie w duelu no zajmowaloby to wiecej czasu ale powinienes miec paru bohaterow do wyboru a pożniej odpowiednia kwote i limity na jednostki wiec armia bylaby bardziej zalezna od nas niz taka losowka jak jest. Jak probowalem to Wizardem [Academy] nie udalo mi sie pokonac Rycerza[Niebo], no nie bylo sily po prostu. Przynajmniej mi sie ni udalo, a co do kamery dla mnie jest ok, nie sprawia mi zupelnie klopou obracanie itd.

Edytowane przez zuczek83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje wrazenie sa pozytywne, oczywisice mam juz gre i nie wazne skad bo nie powinno to nikogo obchodzic...intro jest bardzo przyjemne i odrazu jakby wprowadza w historie do 1 misji w kampanii , na moim radku 9600 pro wszystko na fulla dosłownie wszystko i gra chodzi bosko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu elegancko juz jest :)

 

Ale i tak na razie sobie nie "zalatwiam", bo czekam do czerwca na polska wersje, ktora sobie zamowilem. A noz w miedzczasie wyjdzie jakis patchyk, ktory byc moze zaoszczedzi mi jakichs problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje wrazenie sa pozytywne, oczywisice mam juz gre i nie wazne skad bo nie powinno to nikogo obchodzic...intro jest bardzo przyjemne i odrazu jakby wprowadza w historie do 1 misji w kampanii , na moim radku 9600 pro wszystko na fulla dosłownie wszystko i gra chodzi bosko :)

A grałeś może w demo? Chodzi mi o porównanie fullki i dema... Czy coś się zmieniło? Poprawili chociaż tego buga że jak się patrzy na nieodkrytą mape pod kątem to bez względu na sprzęt fps'y bardzo spadają?

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje mi tylko czekać na polską premierę.

Pewnie to tego czasu wyjdze jakis patch.

To juz bedzie moja druga orginalna gra pierwsza to Cywilizacja IV :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie testowałem demko na moim 4MX ale chodził tylko multi czyli sama walka. Natomiast normalny tryb nie chciał się załadować. Więc może w pełnej coś poprawili...oby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wam poprawili, bo u mnie chyba nic. No, może nie mam 8fps po skręceniu kamery tylko 17, ale i tak skacze i tak (no i jest to inna mapa). Oczywiście można kręcić kamerką tylko w ograniczonym zakresie i jest ok.

Reszta nie zmieniona w stosunku do dema, przynajmniej mnie się tak wydaje.

Ogólnie gra mi się podoba, mam chyba 3cią misję (pierwsza walka z graczem sterowanym przez komputer). Dwie pierwsze to tutorial - już mnie te tutoriale rozwalają, nie mam ochoty na bzdury, a nie da się ominąć. Do każdej gry pchają takie "podpowiedzi", dajcie spokój.

Tu moje info, trzy screeny na krzyż są ;)

http://www.frazpc.pl/b/139974

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...