Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

a jaka masz dokladnie k.graficzna ?

ile pkt miales przed i po wgraniu biosu ?

1316040[/snapback]

wczesniej mialem 6666pkt:) - dawalem screena hehe 450 rdzen , teraz rdzen 540

 

 

 

a tutaj 3dmark05 narazie screen , cos mi nie laczy ORB - wynik na miare 9800xt :D heheh

core 530 / mem 700

Dołączona grafika

Edytowane przez pyrko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jakos czuje sie ignorowany w tym temacie a mam tylko jedno pytanie czy ktos jest posadaczem a6600td z pamieciami samsunga 3,6 i jak mu to cudo sie sprawuje bo ja juz nie mam sily do tych pamieci :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Cherry_Coke

Sa msi-diamond i prolinki ultimate/golden limited

 

---------------------------------------------------------

PROLINK GeForce 6600 128MB DDR/ 128bit TV/ DVI AGPx8

Dołączona grafika

Cena: 550 zł

jak ktos chce to sa na stanie

Edytowane przez Cherry_Coke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy mowicie o paimeciach ale w tej karcie artefakty pojawiaja sie od przekreconego i przegrzanego rdzenia - najczesciej zielone czerwone lubi fioletowe plamy itp.

1316266[/snapback]

Mi sie zawsze wydawalo ze arty sa od przegrzanych pamieci.. Przynajmniej kazdy mi tak mowil!!! W dodatku myslałem ze jak jest za bardzo podkrecony rdzen to zamiast artow jest zwis!!! Zamowiłem radiatorki na allegro powinny byc w tym tygodniu jak przyjda to zobaczymy czego to byla wina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko swietnie, ale dlaczego w opisie do tego bioska jest NV43????

1316493[/snapback]

B) A co bys wolal zeby bylo? NV 430? 4300? 43 000 ?

NV 43 to uklad glowny znajdujacy sie na 6600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy bios do a6600 1316269[/snapback]

miramp testowales tego nowego biosa?

wogole ktos go jzu wgrywal? ak sie sprawuje?

ja sprawdze go dopiero po pracy :-|

Edytowane przez Muttzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wogole ktos go jzu wgrywal? ak sie sprawuje?

ja sprawdze go dopiero po pracy  :-|

1316691[/snapback]

Zajrzalem w tego Biosa i z tego co sie zorientowalem jest to fabryczny bios Leadteka nie wiem co prawda jak jest z napieciami ale na 95% sa takie jak we wszystkich czyli rdzen na 1.3V sprawdzilem date wydania i jest taka sama jak na tym ktorego wyciagnalem z karty

Edytowane przez Kozax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozax: masz racje, niedopatrzylem..

datowany ten bios jest na 01/18/05.

czyli tak jak wiekszosc 6600TD.

pytanie tylko czy to jest oryginalny czy zmodyfikowany...sugerujac sie brakiem opisu mozna powiedziec tylko 1 :/oryginalny sciagniety z karty lub stronki winfasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Przyglądam się tym opisom , bo też mam WinFast GeForce 6600 TD AGP i chciałbym z ni coś zrobic żeby lepiej chodzila a jej nie popsuć.

Czy jest możliwe żeby wgrać ten bios przez WINFOXA ale taki który bedzie pokazywal tą temperature w sterach , ma podniesione napięcie i zegary.

Bo tego od sparkla można wgrać bez problemów , ale czy ktos tak samo probował wgra tego bardziej przerobionego z temp. i podniesionymi czestotliwościami.

Proszę o jakieś wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz opisy kart ze sklepu Benchmark.pl dla kart Leadteka i stąd moje pytanie:

"GeForce 6600 to nowa seria kart graficznych w przedziale "mid-range". Modele GeForce 6600 i GeForce 6600 GT, oferują zaawansowane możliwości silnika NV40 - obsługa DirectX 9.0c, technologie Shader Model 3.0 i UltraShadow II - po znacznie przystępniejszej cenie.

Karta GeForce 6200 jest wyposażona w 4-potokowy procesor NV43 i pamięć DDR z szyną 128-bitów. W dotychczasowych grach (bez obsługi DX 9c) karta powinna dysponować wydajnością zbliżoną do obecnego GeForce FX 5700 i PCX 5750. Kart GeForce 6200 nie będzie można łączyć w SLI, a technologia Intellisample 3.0 ma 'wyłączoną' kompresje HCT (High-resolution compression).

Być może jest na stornie błąd bo na Chipie.pl czytałem, że NV43 ma trafić do "domowych" zastosowań w kartach GF6600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano bawilem sie 3dmarkami i oto wyniqi:

 

3dmark03 - 7544pkt

3dmark05 - 3374pkt

 

Wyniqi jak na ta grafe sa zajebiste :lol:

Edytowane przez Quietdeath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, mam takie pytanko, a mianowicie: mam radeona Xpertvision 9800se z odblokowanym 8 potokami, z tym że zakupiionego w normalnym sklepie z pamieciami bodajrze 4ns:( i teraz pytanie czy warto go wymienic na 6600??? bo na gt w życiu nie wydole bo za tego mojego radka w życiu więcej niż 400zł nie wezme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu są opisy kart Leadteka z Benchmark.pl sklep, na Allegro też tak je opisują dlatego pytam:"Karta GeForce 6200 jest wyposażona w 4-potokowy procesor NV43 i pamięć DDR z szyną 128-bitów.

GeForce 6600 to nowa seria kart graficznych w przedziale "mid-range". Modele GeForce 6600 i GeForce 6600 GT, oferują zaawansowane możliwości silnika NV40"

Chociaż kiedyś na Chipie czytałem , że NV43 mają być w wersjach "domowych" 6600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, mam takie pytanko, a mianowicie: mam radeona Xpertvision 9800se z odblokowanym 8 potokami, z tym że zakupiionego w normalnym sklepie z pamieciami bodajrze 4ns:( i teraz pytanie czy warto go wymienic na 6600??? bo na gt w życiu nie wydole bo za tego mojego radka w życiu więcej niż 400zł nie wezme

1317052[/snapback]

 

Moim zdaniem glupota jest wymieniac r9800se@8potokow na geja 6600 :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano bawilem sie 3dmarkami i oto wyniqi:

 

3dmark03 - 7544pkt

3dmark05 - 3044pkt

 

Wyniqi jak na ta grafe sa zajebiste  :lol:

1317032[/snapback]

Tylko powiedź mi na jakich sterach ??

Ja robiłem na 71.84 i miałem tylko 6100 w 03 na taktowaniach 550/600.

Pamięci pojdą wyżej tylko najpierw muszę kupić jakieś radiatorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko powiedź mi na jakich sterach ??

Ja robiłem na 71.84 i miałem tylko 6100 w 03 na taktowaniach 550/600.

Pamięci pojdą wyżej tylko najpierw muszę kupić jakieś radiatorki.

1317087[/snapback]

Takie wyniqi uzyskalem na 75.90 :lol:

 

PS. w 3dsmarku 05 new rekord 3374 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Wy uzyskujecie 550 na rdzeniu ? czym krecicie ?  i czy jest to mozliwe jedynie po sflahowaniu biosu?

1317265[/snapback]

Wgrywasz bios od sparkla i niema zadnych problmow zeby tak sie krecil:)

To dlatego ze w Sparklach napiecie na rdzeniu masz 1,4V aw winfascie 1,3V to chyba mowi samo za siebie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Wy uzyskujecie 550 na rdzeniu ? czym krecicie ?  i czy jest to mozliwe jedynie po sflahowaniu biosu?

1317265[/snapback]

1. Poprostu ustawiamy.

2. Suwakiem w sterach po zaaplikowaniu CoolBits

3. Możliwe...

 

 

...poczytaj sobie kilka(-naście) ostatnich stron z tego topiku to będziesz wiedział dlaczego "jest to mozliwe jedynie po sflahowaniu biosu" (jeśli chodzi o ścisłość to flasciach!e się EPPROM, a nie BIOS... :D ) B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij w oko (sorry :) ) wszystkim tym, ktorzy porownywali karty (od 9800 do pro i od 6600 do gt) na podstawie NFS:U2. Wyszedl patch poprawiajacy szybkosc na kartach 6800 (czyli prawdopodobnie takze na 6600 i 6600gt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra twardziele, wgrałem coolbitsa, odinstalowałem WinFoxa, który mnie osłabia i teraz nie mogę podkręcić suwakami do ustawień które spokojnie szły przez WinFoxa (430/700)? . Nie przechodzi testów i koniec. Bios chcę podmienić póżniej jak juz będzie wszystko obcykane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra twardziele, wgrałem coolbitsa, odinstalowałem WinFoxa, który mnie osłabia i  teraz nie mogę podkręcić suwakami  do ustawień które spokojnie szły przez WinFoxa (430/700)? . Nie przechodzi testów i koniec. Bios chcę podmienić póżniej jak juz będzie wszystko obcykane.

1317520[/snapback]

mam identycznie to samo ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grudek, JedrzeJ --> to może skorzystajcie z RivaTuner i w "Power user" - Overclocking\Global zmieńcie "Disable Clock Test" na 1 i wtedy będziecie mogli olać to, że jakiś tam driver się burzy... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może skorzystajcie z RivaTuner i w "Power user" - Overclocking\Global zmieńcie "Disable Clock Test" na 1 i wtedy będziecie mogli olać to, że jakiś tam driver się burzy... :)

1317593[/snapback]

u mnie właśnie w ten sposób działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...