Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

podczas zakładanie bloku wodnego proxima na karte sparkle 6600 agp , lekko ukruszyłem jeden róg rdzenia ......

 

czy to wczymś przeszkadza ?????

 

karty nie sprawdzałem bo robie modernizacje pc ....

 

ps : ukruszenie jest takie baaardzo małe , draśnięcie dosłownie ....

nie ma ładnego kanciatego roku tylko jest zaokrąglenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no odkryłem problem. Po wgraniu Biosu pod Windowsem za pomocą Win Foxa znikły niektore funkcje z Win Foxa takie jak Flash Bios czy Overclocking! Cos jest nie tak :/

1326548[/snapback]

Nic nie jest nie tak- u mnie jest to samo. Po prostu WinFox nie wykrywa juz Twojej karty jako Leadtek'a....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..pomyslec

 

 

jak nie RT to moze powerstrip , kombinuj cos sam a nie tylko czekaj na gotowe , forum to kopalnia wiedzy ale kazdy powinien wnosic cos od siebie ( nie tylko pytania - zazwyczaj zreszta poruszane pare stron wstecz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Sciagnołem jakąś inna rive tunera wersja 20RC154. można podkrecać. Ja radze każdemu kto bedzie flashował WinFoxem niech znajdzie sobie jakis dobry bios żeby niemusial pozniej pod dosem wgrywać innego bo w Winfoxie już się niestety nie bedzie dało tego zrobić :(

 

p.s u mnie rdzen idzie tylko na jakies 520-530 mhz czy to nie zamało? może zdjąć radiator i przesmarowac? Temeratura rdzenia okolo 60 stopni moze mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miramp - przeslij mi prosze ten bios co masz do 6600 na bossdrum@o2.pl

Bede bardzo wdzieczny !!! B)  :wink:

1326851[/snapback]

Przesłałem. Jeśli możesz to wrzuć go gdzieś na server. Ja na razie nie mogę a dużo ludzi pisze!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miramp - biosik pierwsza klasa !!! Teraz tylko bede musial kupic jakies pozadne chlodzenie do mojego WinFasta! Jak mi sie uda to Go gdzies umieszcze na jakims serwie!!! Mam nadzieje ze przy wgrywaniu biosa nic nie padnie!!! Nareszcie jest odblokowany Voltage :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Miramp , czy ty wgrywałeś tego biosa do swojej karty przez Winfoxa i czy masz uaktywnioną zakładke z temperaturą w sterownikach po wgraniu tego Biosu , czy możesz mi udzieli takiej informaci , bo mam właśnie zamiar go wgrać no i wielkie dzięki za niego.

Odpowiedz mi Miramp , proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Miramp , czy ty wgrywałeś tego biosa do swojej karty przez Winfoxa i czy masz uaktywnioną zakładke z temperaturą w sterownikach po wgraniu tego Biosu , czy możesz mi udzieli takiej informaci , bo mam właśnie zamiar go wgrać no i wielkie dzięki za niego.

Odpowiedz mi Miramp , proszę.

1327004[/snapback]

 

Jesli mozna Prosze o przesłanie tegio biosu

tkp75@tlen.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzućcie ten BIOS na jakiś serwer - w końcu to tylko 64kB...

a jak nie, to prześlijcie mi na maila

login: krzych650

serwer: o2.pl

 

Jeśli ktoś mi prześle przed 07:30 rano, to wrzucę rano na serwer - jak później, to dam radę dopiero koło 15:30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem ten bios jest odczyt temperatury karta poszła core 520 pamiec 700

przed wgraniem 450/700

 

bios wgrałem w windowsie winfoxem

 

wyniki

2k3

450/700 = 7085

520/700 = 7486

 

temperature pokazuje po testach i wczasie 55 stopni max

 

 

Athlon 64 3200 s939 Abit AV8 2 Gb Ramu 4*512 Mb Kingmax 2 X 160 GB Sata Seagete Raid0 Modecom 350 GTF LCD 17 Benq FP767 DVD rec nec 3500a

Winfast 6600 @ 520700

Edytowane przez tkp75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx - tkp75 i miramp B)

 

Oto link do BIOSu o którym mowa w powyższych postach:

1327091[/snapback]

 

czy ten bios ma domyślne zegary ustawione i czy to jest bios od sparkla czy zmodyfikowany od winfasta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z odpaleniem starej gierki jaka jest NFS Porsche. Jak ja uruchamiam wszystko jest Ok pokazuje sie intro ale zamiast wchodzic do menu to albo wsi na oknie z napisem "loadning" lub wywala z gry i pokazuje ze nieznany blad. Sprawdzalem w ustawieniach 3D gry i okazalo sie ze widzi tam karte Riva TNT2 :blink:. I teraz pytania: Czemu tak sie dzieje? Czy da sie cos zrobic zeby uruchomic ta gre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj spotkala mnie przykra sprawa, uruchomilem dzisiaj kompa i co ujrzalem ?

pare niebieskich pasow w pionie i kilka innych kolorowych jeszcze przed uruchomieniem systemu:( system nie chcial mi sie uruchomic znaczy ladowal sie ale przy jego starcie byl ciemny obraz i tyle, udalo mi sie go uruchomic w trybie awaryjnym, odinstalowalem stery bo grafe mialem podkrecona lajtowo 480/640 :) po odinstalowaniu sterow system sie uruchomil ale mam cienkie zolte paski na pulpicie i tak sie zastanawiam czy to grafika padla czy moze plyta glowna bo w biosie gubia sie literki, zasilacz tez odpada bo napiecia sa takie jak byly, moze jakies sugestie? aha caly komp chodzi teraz na defaultowych ustawieniach

z gory dzieki pzdr.

 

Update: zainstalowalem oficjalne stery 71.84 i znow windows sie nieodpalil, chyba jednak to karta padla :( ale czemu? przeciez jej nie katowalem chlodno miala bo bude mam otwarta, wiatraki tez sie kreca patrzylem na karte i niby wszystko wporzadku

Edytowane przez Jeffrey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak karta byla wyciagana znczy brat wyciagal molex tez byl zmieniany, monitora nie podlaczalem a teraz nie mam jak to sprawdzic bo brat jest w szkole a moj stan zdrowia jest taki ze nawet kabla bym nie umial przepiac ;) pozniej jak kumpel wroci ze szkoly to podleci do mnie z fx5200 i zobczymy, a najlepsze jest to ze wczoraj komp normalnie dzialal wylaczylem go jak szedlem spac a przy wlaczeniu takie walki :(

Edytowane przez Jeffrey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zainstalowalem sobie Nvidia DvD decoder, Windows Media Player 10 i tna mi sie nadal filmy HDTV. Mam windowsa 2003 server. Przeciez Geforcy 6600 sprzetowo wspieraja odtwarzanie HDTV (mam Sparkle`a). Moze moj egzemplarz nie ma sprzetowej akceleracji? Ktos moze pomoc rozwiazac mi moj problem? Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ten bios ma domyślne zegary ustawione i czy to jest bios od sparkla czy zmodyfikowany od winfasta ?

1327123[/snapback]

Gościu wysłał bios od leadteka a6600td na mavke@mvktech.net. Kilka razy go męczył aż uaktywnił zmianę napięcia na rdzeniu i odesłał go. Ma on odblokowany czujnik temperatury, napięcia 1.4 rdzeń w 3d i 1.3 w 2d. Taktowanie w 2d 300 na 650 a w 3d 500 na 650. Proszę o uwagi odnośnie tego biosu. U mnie chodzi ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zainstalowalem sobie Nvidia DvD decoder, Windows Media Player 10 i tna mi sie nadal filmy HDTV. Mam windowsa 2003 server. Przeciez Geforcy 6600 sprzetowo wspieraja odtwarzanie HDTV (mam Sparkle`a). Moze moj egzemplarz nie ma sprzetowej akceleracji? Ktos moze pomoc rozwiazac mi moj problem? Z gory dzieki.

1327339[/snapback]

Ważna jest kolejność. Najpierw windows media player 10, potem nvidia dvd a na koniec stery 71.84. One w pełni wspierają purevideo. Tną Ci sie filmy bo musisz uaktywnić zakładkę Hardware acceleration. Wtym celu sciagasz graphEdit. Odpalasz i menu Graph i wybierasz Insert Filters, potem DirectShow Filters i Nvidia Video Decoder klikasz 2 razy. Potem ramkę, która na ekranie sie pojawi prawym klawiszem myszy i wybierasz filter properties. Tu masz wszystkie ustawienia purevideo i możesz sobie je zmieniać. Po każdej zmianie restart kompa. Ja jak wyłączę opcję Hardware acceleration to też mi sie tną filmy. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...