Skocz do zawartości
???????

Wszysto O Miriamie Ekhm Miriam ?

Rekomendowane odpowiedzi

dziwne ze niema jeszcze tematu o tym hmmm jakby niepatrzec ciekawym programie udowadnia on jak czlowiek w pogoni za pieniedzmi moze nisko upasc...

myslalem ze juz mnie nic niezdziwi ale jak pierwszy raz zobaczylem reklame poprostu niemoglem slowa wypowiedziec ;o nawet jezeli jest to rezyserka to msyle ze TV na dzisiejsze czasy nie moze nizej upasc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórców tego durnego programu nabić na pal, wypuszczając głodne sępy i postawić przed publiczność (z tego też można zrobić reality show - sępy co dzień będą wyjadały resztki ciała, będzie to tak ekscytujące jak reszta tego typu programów), a tego babochłopocośtam jak i reszte "tego czegoś" wybić z tego świata.

 

Homoseksualistów jeszce zrozumiem (mimo iż tego nie toleruje), ale zmienianie płci nie.

 

A durna ludność i tak będzie to oglądać=więcej tego typu porytych pogramów powstanie.

 

von !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak ja bym sie dowiedział że wygrałem... faceta :| To bym z okna skoczył chyba :D A przed tym zaorałbym twórców programu :D

 

Czy taki uczestnik może ich pozwać do sądu ? Wkońcu nigdzie nie zgadzali sie chyba ze bądą "narywać" do faceta :D

 

To jest po prostu niedorzeczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolesie ktorzy wystepowali w tym programie pozwali do sadu stacje co to nakrecila, i wiem, ze ten co wygral program sprawe tez wygral, co bylo z innymi to nie wiem...

1211657[/snapback]

 

Po ruju bym dal temu czemus :blink: A producent tez by dostal w lampe :mad: :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletna szmira ! Niestety od paru lat panuje jakas dziwna moda na wszelkiego rodzaju reality show. Szkoda czasu na takie badziewia. Szkoda ze Tvn dołączył do tego grona - to właściwie w nim był ale teraz to przeszli samych siebie. Hah i tak pewnie na tym zarobią jeszcze i będą sie smiać.

 

Coś mi sie wydaje że ostatnimi laty wymagania telewidza wyraznie spadły - bardzo dużo ludzi chce oglądać wszelkiem masci popapranstwa. Co o tym sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem to by pośmiać sie z tych facetów ;]

ich komentarze są boskie - cieszą sie że ich klepnął czy pocałował haha ;]

tak jak jin napisał - program stary i już dawno temu było o tym głośno w gazetach ...

 

sprawa w sądzie z twórcami programu - teraz tylko tvn nabija oglądalność kontrowersyjnym programem ... licencje wykupili bo żadnych reality nie mają a polsat sie wozi z coraz to nowym goownem.

 

a teraz pytanie z innej beczki ...

kto sie nabrał i chetnie poderwałby takie coś na imprezie (nie wiedząc że to facet) ;] ?

 

ja niestety bym sie nabrał ... blaachhhh tfuu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam w zwyczaju ogladac ludzi glupszych od siebie ...

1211894[/snapback]

mhahah niestety tez mialem nieprzyjemnosc je widziec ;o

bez kitu strach wyjsc teraz na jakas dyskoteke :lol: trzeba odrazu wymacac co i jak :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhahah niestety tez mialem nieprzyjemnosc je widziec ;o

bez kitu strach wyjsc teraz na jakas dyskoteke :lol: trzeba odrazu wymacac co i jak :lol:

1211911[/snapback]

Jak mój ojciec zobaczył wczoraj ten program to dał mi rade żebym na dyskotekach zamiast łapać za piersi lub tyłek od razu łapą obczaić co ma między nogami :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanie z innej beczki ...

kto sie nabrał i chetnie poderwałby takie coś na imprezie (nie wiedząc że to facet) ;] ?

 

ja niestety bym sie nabrał ... blaachhhh tfuu ...

1211892[/snapback]

Heh ja pewnie tez :blink:

 

 

jak ktos chce to mam jej/jego nagie fotki....... :mrgreen: wyglada to yyyy $@$@%!%%^

1211900[/snapback]

Wyslij link na PM :lol: :huh: musze to cos zobaczyc...

 

 

mhahah niestety tez mialem nieprzyjemnosc je widziec ;o

bez kitu strach wyjsc teraz na jakas dyskoteke :lol: trzeba odrazu wymacac co i jak :lol:

1211911[/snapback]

 

Hehehe dobra metoda ;)

 

Jak mój ojciec zobaczył wczoraj ten program to dał mi rade żebym na dyskotekach zamiast łapać za piersi lub tyłek od razu łapą obczaić co ma między nogami :D.

1211946[/snapback]

:lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem i oglądał nie będę. Telewizja schodzi na psy w zastraszającym tempie ...

nie moge doczekać sie aż obejrze ostatni odcinek i zobacze reakcje tych kolesi :lol:

1211981[/snapback]

Pewnie będzie zbiorowy paw. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolesie ktorzy wystepowali w tym programie pozwali do sadu stacje co to nakrecila, i wiem, ze ten co wygral program sprawe tez wygral, co bylo z innymi to nie wiem...

1211657[/snapback]

No mysle, ze ich straty moralne zostaly wiecej niz zrekompensowane:

"Sky One has reportedly agreed to pay a reported £125,000 each compensation to the five men who were tricked into dating her..."

 

Edit: A co do tego, ze chetnie byscie przylozyli tym co tworzyli ten program, to nie jestescie pierwsi:

"The six men were so shocked at the "reveal" that one of them reportedly punched a producer (others involved in the production claimed that didn't happen). They later started legal action against the producers and Sky One, including claims of conspiracy to commit assault. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

A jak ktoś chodzi z nią/nim to mówi rodzicom :

To moja chłopaczyna...Chłopakdziewczyna.... Chłopaczodziewczyna yyy....

kobieta z interesem ? mężczyzna z buforami ?

Ja dziękuje za takie coś :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...